Дъжд се лее из ведро, а ние - от бедро на бедро. 134-та немска тема

  • 12 749
  • 296
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 911
Здравейте, бейбища!
Леле, Мато, мани я тая баница бре, олигавих се цялата. Макар и да тая подоzрението, че това не са твои проиzведения, а все подкупи от новаците, ама айде, ще си zатрая.
Мраzя праzниците, щото не мога да ходя на работа. Иначе не беше лошо днес.
Моето дете е камикадzе, но сигурно и вашите са, zатова няма да ви zанимавам с подробности.
Хайде наzдраве!

# 91
  • Мнения: 4 138
 hahaha
разкри ме.
обаче днеска пък правих едни еклерчета..........ма те станаха еклерища. много добре изглеждат, ша ви пусна снимка да се плюнчите.
аз съм вече 4 ти ден джелезна. дюкан и тва е. знам, че е вреден, ама ударния само ще правя. и готвя кат луда...........
ако смъкна едни кила, намерих една клиника за красутъ и убавост, трепят мас без операция за има няма две, три хиляди пари.
лошото е, че може да стана много красотна........

# 92
  • Мнения: 707
Мате,
ти леко мазохистка май го даваш  Mr. Green. И аз така докато гладувах лечебно все по сладкарниците висях  Joy.

Ася,
повдига ми се само като си го представя  Sick.

Риенски,
нек та боли  Mr. Green. През деня жежко на плажа, а вечер оп-са  cheers. Наздраве!

# 93
  • Мнения: 4 138
риено, нека ти е. не ми е жал за тебе Hug

мдам, мазухизъм ме гони, ама устоявам. никога не съм била толкова железна, чак се учудвам от себе си...........
на, еклерища да се облажите.......
http://www.matakosmata.snimka.bg/album.php?album_id=385752&pid=12864275

размерът им е колкото средно голяма длан......... Joy

# 94
  • UK
  • Мнения: 3 959
Мате, моят най добър приятел е страхотен фен на еклерите, от днес вероятно и на теб, защото влиза да ми чете мненията и няма да пропусне да ти погледне снимката. Simple Smile

Положението в коридора е "Walk like an Egyptian" - вчера си купихме басейн за голямата тераса, надух го и сега седи в коридора, а покрай него се минава само настрани, по египетски, така да се каже. И всеки път като минавам и ми идва на ум тая песен. Wink

А снощи някакъв малоумен съсед ми изкара ангелите. По никое време в три сутринта решил да хвърля някакви неща от терасата си - мисля че беше пръст, защото ги хвърляше от нещо като квадратна саксия, ама беше малоумно - от шестия етаж, аз съм на първия и се чуваше все едно на главата ми ги хвърля. А после имаше егати бурята, с егати гръмотевиците, МНОГО беше готино.

# 95
  • Немция
  • Мнения: 6 934
Мата, прекаляваш. Mr. Green Аз не съм голям фен на еклерите, но напук на това сега ми се приядоха такива. К'во ши пра'йме сега? Thinking
За отмъщение ще споделя , че почвам да правя пълнени чушки с червена капия. Wink

Ася,
повдига ми се само като си го представя  Sick.
При мен е обратното- много обичам сметанени продукти, мога да изпия цяла кофичка сметана ей така, за самото удоволствие.

# 96
  • Мнения: 4 138
ся кво да готвим днес.............. newsm78

# 97
  • Мнения: 1 178
hahaha
ако смъкна едни кила, намерих една клиника за красутъ и убавост, трепят мас без операция за има няма две, три хиляди пари.

С ултра zвук ли ги трепят теzи пусти маzнини? Бях гледала репортаж zа таzи чудесия, но първо трябва сваля около двайсетина килограма Mr. Green  Да zнаеш мато твоите линкове въобще не ги отварям Crossing Arms

# 98
  • Мнения: 4 138
бъш тва е, ногу добре ми звучи.
аз имам наднормено около 30 кила Joy
демек 20 трябва да махна за да отида да ми смучат маста. ама аз кат съм минус 20 и целулитец нямам.........

ти що си качила толкова, а. аз имам оправдание, на мен ми е от раждането и кърменето, ма твойто кво е............ Joy hahaha

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 13:14 от matakosmata

# 99
  • Мнения: 1 178
лакомия и мърzел мате имам и други пороци, но zасега няма да ги огласявам Mr. Green

# 100
  • UK
  • Мнения: 3 959
Е, че вие като отслабнете 20 от общо 30, за какво ви е да ви смучат допълнително. Simple Smile Аз ако успея да отслабна 20 от 30 ехееее... Simple Smile

# 101
  • Мнения: 4 138
абе кат махна 20, ще имам мазнинки. а и все пак ставам на 46.........разни бабуни ще има, туйонуй.........ще видим.
аз в тея 30 кила колко кинти съм инвестирала............

# 102
  • UK
  • Мнения: 3 959
Пари за сваляне на килограми не давам. Не че имам, ама и да имах. Виж, бих дала за цици, ако нещо се поизгубят, ама аз съм цицоман в женски род, не си ги давам.

# 103
  • Мнения: 1 242
И аз слюнкоотделих.
Га няма под ръка еклер и Фафлата е еклер. Но само до довечера. Тук имам на три минети една сладкарница под ръка. Mr. Green

Риен, питай, моля те, какви ще са цените към средата на юли. Моят мъж се опитва всячески да ме накара да ходя на българско море. Последният му довод - повърнати пари от данъчното.
А аз имам къде-къде по-добри предложения. Само като ги обърнеш във Фафли, примерно... Mr. Green

# 104
  • Мнения: 2 907
Ау, Мато, завърна се с еклери ти  Hug
Колко трябва да си дебел, че да ти вземат хилядарките за лазерна липосукция? Само с 10 кила наднормени? Значи аз съм за такова нещо. Трябва да си сложа твоя задник с уши. Ама не на аватар, ами пред вратата, току виж хората се смилили и шпендирали малко доброта  Grinning

Мато, аз казах ли ти, че съм вече горд непушач? А така, разделих се с цигарите въпреки хубавите моменти, които имахме през последните десет, че и повече години. Чакам да ме поздравиш.

Вчера бях на психотерапевт. Трябваше да ме подложи на хипноза, но не успя. В понеделник пак ме вика. Ще се мъчи да ме нокаутира явно.

Общи условия

Активация на акаунт