Отговори
# 225
  • Мнения: 1
 HugЗдравейте мили4ки Hug
Минавам само да пожелая приятен ден,изпълнен с положителни емоции и много усмивки. newsm03

# 226
  • Мнения: 571
За козметика и аз мисля да съм на Себамед.
За мазане ако има нужда смятам да си взема някое естествено масло, или от бадеми или от пшеничен зародиш.

# 227
  • Мнения: 183

Баби ще ползвам за помощ,но не за бебето,а за къщата-да ми помагат в домакинството в началото.


дано ти се отдаде! И аз за това искам да ги ползвам и знам че свеки ще се съобрази с мен (все пак тя има син на 5 години от втория си брак и знае какво е), но майка ми .... с нея как ще се преборя? Имам чуството че ще ми дава детето само за кърмене... де да можеше тя да я свърши тази работа и за толкова нямаше да го виждам hahaha! Мирише ми на кръв....... но не смятам да се предавам!

Себа мед и аз я харесвам много козметиката и се надявам да му понесе на бебо. Друга за която мисля е Бюбхен, Хип и може би нещо на Чико. От всичко съм си поръчала мостри.... да видим коя ще се понесе най-добре.

MVinzens, хапвай повечко плодове и не се шашкай от грипа! Вече е известно че не е смъртоносен щам и се лекува с обикновенни лекарства. А бебо е достатъчно защитен Hug

Благодаря на всички за комплиментите Embarassed!

Вчера цял ден бях навън и ако знаете как изгорях... въпреки че се мазотих през половин час! Рамената ми се белят вече Whistling


# 228
  • Мнения: 1 341
Добро утро и от мен!
Попрочетох ви отгоре, отгоре...

MVinzens, не го мисли толкова таз Свински грип. Аз съм твърде спокойна, мисля, че всичко е пресилено както и с пилешкият грип. Само си говорят, колкото да стресират хората.

Покупки...купувам си каквото ми хареса, за сега предимно от нета. По този повод, предлагам да се направи едно общо албумче с покупките на бебоците ни. Peace А колкото до големината на бебето...колкото и голямо да се роди, едва ли ще е повече от 4.500кг. така, че дрешки 0-3м. ще станат както на малко, така и на голямо бебе. Мууни, на теб щом има кой да ти дава, наистина няма смисъл да купуваш. Peace

Козметика с Ема използвам А-Дерма, много съм доволна. Джонсън много изсушава бебешката кожа, също мисля, че има много химия в тези продукти. С бебето също ще използвам А-Дерма или Веледа. Peace Тук много ми липсва интимния гел на СебаМед. Crossing Arms

А това за морето е поредната глупост. Я се радвайте на хубавото време и морска вода и хич да не ви пука. Мен никой не ме третира като болна, което много ми харесва. Док. ми каза, че мога да вдигам Ема до края на бременността, и да правя всичко което съм правила и досега. Единствено ми забранява шоколада! Mr. Green

Моят бебок не се спира почти денонощно. Само като съм в движение не го усещам много. Иначе ми издува корема, върти се страшно много, а сложа ли длан на корема и спира. Crazy

Деси77, Кака Дора, честити ви мъжлета! Hug

Друго не се сещам.

# 229
  • Мнения: 99
Мууни много си сладка  Hug

Аз с щерката ползвах NIVEA пудра, сапунче, шампоанче и кремче за дупе а иначе след баня я мажех със зехтин, преварен и нерафиниран  Peace Миришеше ми на маслинка щерката а и кожата и винаги беше гладка и хубава, докато дружки с разни "скъпи" мазила имаха доста проблеми със суха и напукана кожичка на децата си. Сега смятам пак на зехтина да се доверя, ще си взема от Гърция някакъв качествен и ще си го преваря да ми е готов  Peace

# 230
  • Мнения: 1 107
Тук много ми липсва интимния гел на СебаМед. Crossing Arms

И на мен   Close- и не мога да намеря как да си го поръчам от интернет дори, ако някой знае- да свирка Grinning

А за размерите на бебепките дрешки- тук са 50, 55, 62, 68  и т.н.- предполагам, че е ръст на бебето. И мен всички ме съветват да взимам поне 62 а пък аз си мисля, че ако е дребус както аз съм била ще му бъдат супер големи newsm78

# 231
  • Мнения: 23 418
Забравих да ви кажа за бебешките пудри,че от години са отречени.Мотивите са това,че когато се пудри бебето,микроскопични частици от пудрата летят във въздуха и са изключително вредни за бебешките дробчета при вдишване.Аз не ползвах с Дани и сега няма да ползвам също.Ако все пак искате да слагате,напудрете малко на дланите си,разтъркайте и после я нанесете на бебето.

# 232
  • Мнения: 1 341
след баня я мажех със зехтин, преварен и нерафиниран  Peace Миришеше ми на маслинка щерката а и кожата и винаги беше гладка и хубава, докато дружки с разни "скъпи" мазила имаха доста проблеми със суха и напукана кожичка на децата си. Сега смятам пак на зехтина да се доверя, ще си взема от Гърция някакъв качествен и ще си го преваря да ми е готов  Peace
И аз Ема я мажех със зехтин, точно по горе описния начин и й действаше добре. Но не го използвах дълго време, защото е лятно бебе и зехтина не е подходящ за летни бебета, тъй като допълнително загрява. Сега мисля пак на това да заложа поне за масажите. Peace Имам хубав зехтин нерафиниран, баща ми донесе от Италия.

Иначе на Нивеа ползвам слънцезащитния-50 фактор и съм доволна! Peace

Ипанемче, няма ли кой да ти донесе от Бг. Приятели, познати?
На мен чааак Август ще ми донесат, но пак е нещо. Мисля да поръчам 4-5 опаковки да си имам.

А да, и аз съм чела същото за пудрите, което споделя и Деси. Peace

# 233
  • Мнения: 23 418
Ипанемче,на повечето дрехи на Дани,които са 0-3м.пише,че са 50-56см.Макар,че бе едро бебе,55см.поноси повечето около две седмици.Wink Така,че мисля,че този размер в началото е ок,но не много като  количества дрехи.Винаги човек може да купи каквото е нужно в последствие,когато бебето е родено.

# 234
  • Мнения: 103
Деси, аз да питам за шарката.
Аз не съм карала, нито една от възможните и в началото на месеца по улицата се спрях и едно момиченце на моя позната са приближи а то с погорелите пъпчици по лицето, аз бързо се отдръпнах, но докато не мине месец няма да мога да се усспокоя, защото знам, че е много опасно за плода ако бременната се разболее.
След този лучай, казвам Ви не спя много спокойно и като се сетя все ме обзема паника. Моя позната така е загубила бебето си в напреднала бременност поради преболедувана шарка  newsm17 Weary и сега само се моля и всяка сутрин гледам тялото си.  

# 235
  • Мнения: 1 107
зехтинът наистина е много препоръчвам- може и ние да го ползваме...но има време Simple Smile
Иначе Ронка, евентуално майка ми като идва за бебето- но ще я помоля да вземе повече опаковки....тук съм виждала един единствен интимен гел само  #Crazy - и то е Лактацид, никакво разнообразие, за да пробвам поне нещо друго
Мерси Деси, ще имам предвид като купувам Simple Smile

# 236
  • Мнения: 23 418
Chip4e,щом пъпките са прегорели,значи деттео вече е било ок.Освен това,за да се зарази човек от шарка,трябва да поседи по-дълго със заразения.На открито,за една секунда,няма как да се заразиш или шанса е минимален.Не се стресирай излишно.Simple Smile

# 237
  • Мнения: 103
А вижте и нашето коремче преди 10 дни http://sempopovi.multiply.com/photos/album/8/8#14

# 238
  • Мнения: 23 418
Много хубаво коремче.Само мога да си мечтая за такова. Flutter

# 239
  • Мнения: 103
Да ама за целулитеното дупе НЕ може и да си мечтаете Laughing Laughing Laughing
Колкото коремчето расте, толкова и целулитът  Embarassed, но аз нямам притеснения за това... Не се "психирам" както казваше Софи Маринова във Випбрадър

Общи условия

Активация на акаунт