Отговори
# 240
  • Мнения: 23 466
А,той целулита рядко подминава женско дупе...Simple Smile

# 241
  • Мнения: 20
Здравейте сладурки! Само да се запиша
Лек и спорен ден на всички

# 242
  • Лавал-Пловдив
  • Мнения: 376
Хубав ден  Heart Eyes
Тази нощ и при нас се изля голям дъжд, но за тук е нормално Joy
За свинския грип - той почва изведнъж с много висока температура, не с лека хрема. Една приятелка нещо се беше наплашила и проверява. Дано да не се случва де  Praynig
За редките ехографи - не ме притесняват толкова, защото това е показател, че всичко е наред. Ако доктора се усъмни, че нещо не е както трябва, те праща на още изследвания и прегледи. Например, когато в началото имах бактерии в урината, ми се обадиха у нас, да ида да ми дадат лекарства. Тук факта, че не ти обръщат внимание, значи, че всичко е 6.  Thinking
Приятен уикенд от сега ви желая и мерси за поздравите за  newsm30

# 243
  • Мнения: 199
Edira, Styllisima мерси много, много ме ориентирахте, направо ми смляхте информацията Simple Smile. За марката ще ги разгледам, но няма страшно имам впечатления от други уреди.
Moondream аз ползвах в началото гелчето на мустела за глава и тяло, а после и досега гелчето на Бюбхен за глава и тяло. Друго нищо, дори крем не съм купувала-мажех след баня със зехтин. Преварявах само в началото, после четох из форума, че не е необходимо и спрях да го преварявам. Много хубави снимки Simple Smile
Chip4e леле какво мъничко коремче браво Simple Smile

Аз имам май почти всичко от баткото, поне дрешки. Но ще си сменя количката най-вероятно, а също реших последно да взема дървена кошара и за бебо. Все пак Васко си е още бебе, реших, че няма смисъл да купувам юношески легла сега, после като са по-големи ще могат и те да участват в избора, а не сега аз да се чудя. Купувам предварително разбира се, мъжа ми няма да полудява последният ден между магазините и да тича по 100 пъти в болницата да ми носи нещо, а  в същото време да пере и глади като луд, последното първия път не му се размина де Laughing, че отидох да раждам предварително. Бабите изобщо не мисля да ги викам, че след раждането както не знам на кой свят съм само те са ми кусур вкъщи Crazy.

# 244
  • Мнения: 23 466
Lil40,може да вземете преносима кошара за бебето,а след година да сложите баткото на голямо легло,а бебето на неговото-дървено.Дани му направихме юношеска стая,когато беше на 2,7г.Аз я направих направо с две юношески легла,като има място да инсталирам и бебешко.
До сушилните: ако имате комин/отдушник е ок за сушилня.Само да няма включени абсорбатори в него.Сложете си възвратна клапа на входа на комина и сушилнята.За марка;аз харесвам АЕГ,Електролукс,Сименс,Бош,Миле.Гледай сущилнята да е Клас А,защото е много електроемка.

# 245
  • Мнения: 1 341
Лилчо, да не ти се бъркам в решението. Но ще ти кажа какво бих направила аз, ако нямах юношеско легло.

Щях да взема едно двуетажно, в зависимост от мястото в стаята на децата. Ако има място и 2 отделни бих взела. Васко отива в юношеското с предпазна решетка отстрани, а бебока първоначално в бебешкото легло. После и двете в една стая и в големи легла. Peace Според мен още една кошара е излишен разход за малък период от време.
Но пак казвам, това е мое виждане по въпроса.
Аз имам голямо легло за Ема, само матрак му липсва. Ще купя като се преместим в по-голямо жилище и я местря в него, за да свиква. Peace

# 246
  • Мнения: 99
Деси аз не съм сигурна, че сушилня с комин има клас А  newsm78 От кондезационния тип се намират, но от коминния тип няма  Thinking

# 247
  • Мнения: 23 466
Деси аз не съм сигурна, че сушилня с комин има клас А  newsm78 От кондезационния тип се намират, но от коминния тип няма  Thinking
Да ти кажа и аз не съм сигурна,не съм гледала отдавна уреди.Знам,че вече направиха сушилни клас А,а преди нямаше.Та не е зле да се гледа ,като се избира,техникака от ден на ден се променя като параметри.

# 248
  • Мнения: 99
Казват, че АЕГ имат модел сушилня която е клас А ама трябва да се пита дали е конденз или комин  Thinking
Както и да е аз сега разгледах и се оказа, че сушилня клас А и Б са мнооого рядко, повечето са клас С. А за икономия на ел. енергия се взима пералня с повече обороти и така сушилнята работи по-малко  Peace

# 249
  • Мнения: 103
За дрешки - трябва да кажа, че аз не съм купувала нищо, защото от дъщерята на съпруга ми от първия му брак имам два огромни чувала с дрехи за бебе до 6мес. а и след тези докторски лутания за пола на бебето
първо женско
после мъжко
после не е сигурно, защото е седалищно
и аз вече реших, че не мога да се доверя за пола и ще чакам
Имаме детската стая - в розово и бебешко легло /е не каквото искам но ще взема  newsm53, затова ще купя като се роди бебето останалото. Така реших, ала ще избера всичко преди това, за да не се моткам после.
За сушилня - аз имам перална със сушилна, но сушилната не съм я използвала повече от 2-3 пъти newsm78.
Ако не се включа повече, Желая на всички приятен уикенд. Ние ще ходим на малка почивка в село около В.Търново.
И като знам колко много пишете после ще има да ви чета с часове newsm47

# 250
  • Deutschland
  • Мнения: 186
chip4e много сладко коремче.  Wink
За козметиката мисля да ползвам на Веледа.Тя е напълно натурална.Но и малко скъпичка де.Иначе аз си спомням сестра ми като беше бебе(тя сега е на 15 години) майка ми я мажеше със свинска мас с ванилия.Постоянно миришеше на сладкиш  Mr. Green

За дршките и изобщо за покупките аз чаках да ми се оправят документите тук и тогава спокойно да започна да купувам.Сега вече когато всичко е ОК мисля другата седмица да отида да поръчам мебелите за бебето.За дрешките гледам,че ще има и има доста мами които пазаруват от немските сайтове.Аз  ще си ги поръчам на майка ми от Гърция да ми накупи.Тя лятото ще бъде там и ще има време да обикаля и пазарува.На една моя приятелка тук нейната майка и купи всички дрешки от там.Много ми харесаха.

Ето и моето коремче  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=336450&pid=12872254

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 14:38 от divanence

# 251
  • Мнения: 0
Здравейте майчета   bouquet
Минавам да ви видя как сте.... и виждам както винаги много продуктивни Simple Smile
Аз имах ужасно много работа тази седмица и не можех да ви следя активно.... Радвам се че вече сте в по-добро настроение , и , че всичко е наред с бебоците и вас самите Heart Eyes
На всички мами узнали пола честито Simple Smile
Другата седмица няма да сум тук да ви следя, но се надявам като се върна да сте изписали о6те много прекрасни новини за вас и всичко около вас  Simple Smile
До скоро  Hug

# 252
  • Мнения: 23 466
Казват, че АЕГ имат модел сушилня която е клас А ама трябва да се пита дали е конденз или комин  Thinking
Както и да е аз сега разгледах и се оказа, че сушилня клас А и Б са мнооого рядко, повечето са клас С. А за икономия на ел. енергия се взима пералня с повече обороти и така сушилнята работи по-малко  Peace
В тази връзка да кажа,че много от марките правят връзка между пералнята и сушилята/от една марка/Моята й вкарваш на какви обороти е центрофугирала и тя сама си изчислява колко да върти,суши и тн.Знам,че и АЕГ имат такива модели.Така,че е добре да са от една марка ,понякога,уредите.
Chi4e,вярно ли не си я ползвала по предназначение?! Grinning Зимата на мен ми е жизненоважна,защото не простирам на балкона.Освен това е много удобен уред за бебешките дрехи,за да не ги чакаме да съхнат непрекъснато.Лятото простирам в коридора на сушилка,само чаршафи и хавлии суша в машината.Изсъхват много бързо и няма смисъл да хабя ел.енергия.
Диваненце,то коремче не се вижда много,супер изглеждаш.А пеперудата на стената много ми хареса.Наистина ли ще се лишиш от удоволствието да купиш дрешките на бебето?! Аз направо умирам да го правя. Crazy

# 253
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте,
ех че ветровито стана. Утре май пак се оправя времето. Ние на моренце май ще заминаваме другата седмица, но още се чудим къде.
Това, че бременна да не влиза в море и за мен е пълна глупост  Joy. Една приятелка, която също е бременна, нейната доки изрично й казала да не влиза в морето, и аз й викам е добре ти защо не я пита защо  Simple Smile, а тя забравила да пита и май щяла да влиза само до колене  Shocked. Ами тяхна си работа. Аз като бях бременна с Валето почти не излязох от водата и от басейна на хотела, толкова добре си се чувствах. Все пак аз ходя на море, за да се кисна във вода, и аз съм една жаба. Иначе, тук наоколо всички по-възрастни жени все ми правят забележка "не тичай, не я вдигай" и веднъж като им казах, ако искат те да я вдигат или гонят няма проблем. Повече не съм ги чула, а те уж милите загрижени за мен. Да си гледат работата всеки си знае положението. Аз няма да си оставя детето да изскочи на улицата или да се тръшка по земята, защото разбирате ли било опасно  Rolling Eyes И аз както е казал лекарят на Ронка, че няма проблем за вдигането, ще си я нося дребната до края явно. Вярно тежко си е вече и се задъхвам по-бързо, но мисля, че няма проблем.
За козметиката - с Валето пробвах какво ли не. Имахме и много подарени различни козметики. Но сега и аз си имам склонност към Себамед и Мустела, пък ще пробвам и нещо друго може би. Пудра и аз не съм ползвала, а за дупето мажех с Бочко крем след всяка смяна на памперса и никога не ми се е подсичала.
Мнохо хубави коремчета имате всички Heart Eyes. Аз се надявам стрии да не ми се появят пак, обаче целулита е нещо страшно. Ще трябва да го боря след раждането, и той не ми е по дупето, а отзад по бедрата и то доста надолу. Айде после ще си даваме съвети за премахване на гадния целулит.
Приятен ден от мен  Hug

# 254
  • Мнения: 958
Здравейте момичета, много сте изписали.
Кюбит, много, много осъжалявам.... пожелавам ти много сили да се пребориш и прекрасно бебче следващият път.
Аз вече не съм на работа и нямам никакво време за компа от сутрин до вечер сме навън, а доакто детето спи, гледам да поработвам, поне докато ми намерят заместник. ОТ както съм си в къщи не ми се надуват краката, а съм по цял ден в движение, та явно е било от седенето на бюро с крака надолу.
Сега отивам да уча, защото и затова вече нямам време, как се орпавят хората с две или три деца, не знам, явно не съм организирана, ама едно ми запълва времето отвсякъде.
Искам да питам всички които имат две деца, еднакво ли ги обичате  Embarassed Понякога като гледам дъщеря ми си мисля, че няма как да обичам бебето толкова силно и се плаша, искам децата ми да получават всичко по-равно, но дали ще съм способна?! Баба ми има три, каза че обича всяко различно, но майка ми най-много, тоетс не е еднакво за всички, не ми се вижда справедливо, какво мислите...

Общи условия

Активация на акаунт