Скандал на обществено място?

  • 4 983
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 156
ето ви друг поглед: когато имам да обсъждам с половинката нещо, което няма как да не доведе до конфликт със или без скарване, гледам да е навън - по възможост в тихо и приятно кафене. така знам, че по въпроса ще се разговаря, докато не се изясни/реши. и съм сигурна, че нито аз ще се изкуша да повиша тон, нито отсрещната страна. когато сме вкъщи е възможно и да се случи. така съм постъпвала винаги и повечето късания са ми били по този начин.

# 16
  • Мнения: 56
С бившия ми приятел се сбихме на една бензиностанция  Rolling Eyes Не обичам публичните скандали, но точно тогава ме изкара извън нерви!

# 17
  • Мнения: 3 634
Българите често обичаме да си изясняваме отношенията шумно и пред публика. Помислете за семейните сбирки по празници, в повечето семейства завършват, ако не със скандал, то с подмятане на хапливи забележки.

На обществено място аз скандал не правя, не ми е необходимо. Крясъците не могат да бъдат аргумент в спор.

# 18
  • В Рая - срещу облаците, вдясно на слънцето
  • Мнения: 25
Мъж ти е посегнал?!

# 19
  • Мнения: 92
И аз имах в миналото си двама,които си позволяваха на обществени места да ме удрят-от ревност.Тъпо и обидно е.Това ми е обеца на ухото до ден днешен.Имам пък една позната двойка,която се бахте наляво и надясно пред всички.Такива шамари си раздвата и така си крещят.... ooooh!Обаче после няма по-влюбени от тях.Любов.... Mr. Green

# 20
  • Мнения: 5 710
Никога не мога да си представя да направя семейна сцена на обществено място.
Имам 2 приятелки ( майка и дъщеря), които нямат никакви задръжки в това отношение, по-скоро майката.
Тази жена е способна да ругае ( и го прави) съпруга си като каруцарка и го прави от десетилетия.
Той милия е развил нещо като тик - в момента, в който започне да го навиква, той се усмихва сякаш казва " Е, лудичка е, но си я обичам такава" ... мисли си, че реакцията му омекотява идиотската сценка сигурно ... факт е, че са женени от повече от 30 години.

# 21
  • Мнения: 2 132
Преди години- да.Даже е имало размяна на шамари.
Откакто съм щастливо омъжена не ми се е случвало!
Обаче съм била свидетел на комшиите ни и то бая честичко.При тях си е почти ежедневие.Тя му вика мухльо, а той на нея- селянка Joy

# 22
  • София
  • Мнения: 2 840
ССФ никога не си позволява лукса на една нелицеприятна публична изява.
НА обществени места тя е приветлива, възпитана и преливаща от щастие.
Такава е и вкъщи. Mr. Green

Слизала съм на магистрала от колата, а той е отпрашвал. После се е връщал на задна и сме се дърпали като цигани, за да вляза в колата. Crazy
Ставала съм от маса в заведение и без дума да обеля, съм изчезвала, а сме били в компания.
Не крещя и не буйствам, но определено не продължавам да се усмихвам, отлагайки "обсъждането на проблема" за вкъщи. Фръцвам се и очаквам да ме последва, щото не мога да чакам, като ми се крещи. Може да ми мине, а това не е здравословно за брака ни. Mr. Green

# 23
  • Мнения: 5 710

Слизала съм на магистрала от колата, а той е отпрашвал. После се е връщал на задна и сме се дърпали като цигани, за да вляза в колата. Crazy

ау, като по филмите  Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 2 840
Филм на ужасите е. Все се заканвам да не му стъпя в колата на дълъг път, имам усещането, че се опитва да ме затрие.

# 25
  • Мнения: 212
ами обиди не сме си разменяли на обществено място...но ми се е случвало да говоря на малко по-висок тон съвсем несъзнателно Confused Малко е гадно,защото усещам,че унижавам и себе си и него,а няма смисъл от тези неща Peace
Иначе караниците вкъщи са честички! Слава богу до шамари и псувни не сме стигали

# 26
  • Мнения: 1 567

Абе, че е грозно, грозно е. Че е неприятно, неприятно е...
Но и аз съм си изпускала нервите...

В движение на колата съм дърпала ръчната. Щяхме да се пребием насред пътя... Mr. Green

# 27
Моите лични наблюдения са че по-често причина за подобни идиотщини са мъжете . Не всички са такива разбира се , има възпитани и умни мъже . Поговорката  за подобни случаи е -  не се бори с прасе в калта , и  двамата ще се изкаляте ,  но  на прасето ще му хареса . Не се бори .....ама то като е тръгнало да каля го прави ..... Айде Лабрадоре  ти си ..... Впрочем ти куч ли си или кучка ?

# 28
  • Мнения: 4 300
Ау, Клонке, напомни ми един спор за това каква паста за зъби да си купим. Мегатъпо нещо за спор, но след като предложих просто да вземем две различни, Той ме погледна с един театрален поглед и рече "Ех, дотам ли стигнахме, и пастите за зъби да си делим...". Минаващата наблизо дама се опули ей така  Shocked , а аз се чудих да се смея ли, да плача ли.

# 29
  • София
  • Мнения: 18 679
Не съм фен на скандалите по принцип, но съм импулсивна и понякога се случва да повиша тон и навън...обикновено се усещам бързо Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт