Варненски неформални кърмачески срещи 2009

  • 8 164
  • 124
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 518
Опитвам се да се сетя имам ли нещо планирано за събота и си мисля не искате ли да се видим пак   Hug
Този път може да сме си на пейки, че на бременните едва ли ще им е удобно на полянката  Blush
Може да си определим и тема "Предимства на кърменето"
Кажете какъв час ви е удобен? Аз установих, че преди 11 трудно се довличам с двамата до Морската, което не пречи да се съберете по-рано, а аз да се дотътря с малко закъснение  Mr. Green
Мисля си, че летния театър е подходящо място - хем сянка, хем има как да седнем повече хора на едно място  Whistling
Стига да е преди 16ч мога да дойда да видя тази седмица Peace Че програмата е изключително натоварена събота следобяда - ние сме на служебно парти във фирмата на мъжа ми,а малката с баба си на рожден ден на приятелче ooooh!
п.с - Ивеее, ще ти дърпам ушите като те видя,щото не се обаждаш за разходки Confused Домъчняло ми е вече за бобче - копче и за голямата кака Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 695
Ние с Нели пак сме на линия, стига да не излезе нещо непредвидено до събота:)

# 17
  • Мнения: 3 595
Хайде тогава събота 20.06.2009 10:30 на пейките пред летния театър  Heart Eyes
(ако дойда в 11 няма да ви изненадам нали  Laughing )
ПП:Саморасличе работна съм през седмицата  Embarassed

# 18
  • Варна
  • Мнения: 893
айде дано тоя път успеем....то и моето НЕидване по срещи стана пословично вече Laughing

# 19
  • Мнения: 253
Надявам се да приемате и софиянки, че ние ще прекараме около месец във Варна тази година и ще ми бъде приятно, ако мога да ви посетя някой път.  Blush

# 20
  • Мнения: 3 743
запис, няма да успеем да се доредим този път, в събота ще имаме гости Party, но за следващия път ще се постараем Blush

# 21
  • Мнения: 3 595
всички са добре дошли  Hug

# 22
  • Мнения: 66
Хей здравейте мами,
И ние с Бобо ще се вкючим, много ще се радвам да се запозная с вас  Simple Smile)))   bouquet  bouquet  bouquet

# 23
  • Варна
  • Мнения: 893
ох естествено моите планове пак се прецакаха  Joy голям съм Марко Тотев Crossing Arms
последно мъжете решиха че ще боядисваме апартамента в събота, та пак няма да мога да присъствам Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 3 595
Кажи им, че миризмите за бременни не са подходящи и се мятайте с Лора при нас  Laughing

# 25
  • Варна
  • Мнения: 893
 Laughing ами като нищо ще се изнижа, те ще са трима мъже за какво съм им аз Whistling нито тежко мога да вдигам, нито мога да седя на благовонните миризми на латекс и оцветител Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 129
Ние пристигнахме късно, някъде към 10.50. Не видях групичка мами и продължихме нататък към главната. Надявам се следващия път да ви намерим. Голямата ми дъщеря и тя поиска да дойде и ме пита дали има други майки с по-големи деца, за да играе с тях.
Какво правите, след като се съберете?
Днес най-после видях още 1 кърмеща майка в Морската. Ние от скоро се върнахме, но това е втората майка, която виждам. А иначе шишета колкото искаш. Хубав уикенд.

# 27
  • Мнения: 66
Ние пристигнахме късно, някъде към 10.50. Не видях групичка мами и продължихме нататък към главната. Надявам се следващия път да ви намерим. Голямата ми дъщеря и тя поиска да дойде и ме пита дали има други майки с по-големи деца, за да играе с тях.
Какво правите, след като се съберете?
Днес най-после видях още 1 кърмеща майка в Морската. Ние от скоро се върнахме, но това е втората майка, която виждам. А иначе шишета колкото искаш. Хубав уикенд.

И аз бях там, и то  навреме..ама и аз не видях група мами.. стана ми малко тъпо да разпитвам по пейките дали случайно някоя  там мама не е от форума.. и си тръгнах към 11 и 10.. предполагам че си говорят.. мамите.. поне преди 7 /8 години и ние това правихме... аз имам голям младеж на 8 и обикновенно е с мен на разходка..
Аз кърмех малкото на главната алея докато чаках да дойде евентуалната група...да не би да си видяла  мен  с мъжа .. Бяхме с червена количка.. 

# 28
  • Мнения: 129
Minoltichka, друга майка е била, но много се радвам, че има още един "в клуба" Wink Следващият път ще се разберем по-точно  Hug Иначе ние всеки ден сме в морската и сме доста лесно рапознаваеми - босоного бебе в слинг. количката така си седи  Grinning

# 29
  • Мнения: 3 595
Никак късно не сте пристигнали  Simple Smile Аз дойдох към 10:45 и ако сте видели една майка да бяга след бързоходко в различни посоки съм била аз  Blush Бяхме съвсем централно, докато се посъбрахме и после минахме на по-голяма сянка на пейките от външния кръг. Ама че го обясних  ooooh! Пишете ми, ако искате на лични ще ви дам телефон и следващия път да можете да ми звъннете да ви насочим   Hug Другата седмица на 27ми ще има лекция в Майчин Дом с подкрепата на Ла Лече Лига и незнам дали ще успеем и кърмаческа среща да заформим, но на 4.07 можем да се видим пак  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт