Варненски неформални кърмачески срещи 2009

  • 8 142
  • 124
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 66
Minoltichka, друга майка е била, но много се радвам, че има още един "в клуба" Wink Следващият път ще се разберем по-точно  Hug Иначе ние всеки ден сме в морската и сме доста лесно рапознаваеми - босоного бебе в слинг. количката така си седи  Grinning

Аз вчера ви видях на два пъти.. и се разминахме до магазина под сладкарница "Синчец" Нали?!?!?! ... Беше с каката Simple Smile))

# 31
  • Мнения: 129

Аз вчера ви видях на два пъти.. и се разминахме до магазина под сладкарница "Синчец" Нали?!?!?! ... Беше с каката Simple Smile))

Ами от там ни минава пътя за Морската, живеем малко по-нагоре. Да, с каката бяхме, тя имаше голямо желание да види другите мами и бебета. Обади се следващия път, ако се засечем. (Имам спомен, че покрай там до магазина се разминахме с количка и мама, ама не обърнах много внимание Simple Smile )

Ivy, ако мога ще дойда на срещата на ЛЛЛ. Пиша ти сега и на ЛС

# 32
  • Мнения: 2 616
Ивелинковче, знаеш ли нещо за някаква среща в петък???????

# 33
  • Мнения: 695
Момичета, ще има ли среща в събота?

# 34
  • Мнения: 3 595
Тъкмо това се канех да ви питам  Laughing
Ако има желаещи пишете или можем да сменим датата за следващата седмица примерно  Wink

ПП: За да е видимо веднага като се отвори темата, в първия пост ще вписвам новите срещи  Simple Smile

# 35
  • Варна
  • Мнения: 939
Аз от скоро видях за тези срещички и много се зарадвах, че има такива  Hug
Много ми се иска да се присъединя и аз с моето попораснало кърмаченце, че нещо напоследък доста негативи ми изказват само за това, че още се кърмим  Mr. Green, въпреки че е само сутрин и вечер. Е ми писна ми да ви кажа, иска ми се да си поговоря с по-нормални хора вече, а не само да ме карат да се чувствам все едно че върша престъпление, а не най-доброто за детето си  #Cussing out
Дано се осъществи срещата и да се запозная с някоя от "ненормалните" мами  Hug Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 3 743
didnik, и аз като теб още кърмя. Оня ден мъжът ми ви вика "ти май цял живот ще я кърмиш Joy"
При нас обаче често положението става неконтролируемо на моменти. Вкъщи е на самообслужване Laughing, но и навън започна да ми посяга понякога hahaha. И то е ясно, че докато си постигне целта, не се спира Crazy

# 37
  • Мнения: 695
Засега ние с Нели ще идваме, че и гости се надявам да доведем, освен ако не излезе нещо непредвидено. Разбира се и ако не се отмени  срещата де:)

# 38
  • Мнения: 3 595
Среща ще има щом има желаещи  Hug Ще се видим в събота в 10:30 на летния Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 695
Ние отпадаме:( Ще се видим следващия път, надявам се.  Хубаво прекарване Simple Smile

# 40
  • Варна
  • Мнения: 893
за сега нямам ангажименти и ако не тръгна да раждам ще се видим утре  Laughing

# 41
  • Мнения: 310
И ние се включваме за срещтата,макър ,че сутрин ни е зле организацията. Така ми се спи. Flutter

# 42
  • Мнения: 66
И ние ще се опитаме да дойдем Simple Smile

Bellaa за форумската сеща не успя, ама и аз късно се обадих  Embarassed дано днес да успееш Simple Smile)

# 43
  • Мнения: 3 595
Момичета радвам се, че се видяхме Simple Smile
Вержи дано не сте се намокрили  Praynig
bellaa обещах да ти пиша на лични, но лимита ти е изчерпан Wink

# 44
  • Варна
  • Мнения: 893
ами аз изобщо не можах да изляза,само излъгах детето Sad
а за другия път вече май ще правим и показно кърмене с малкия Joy
откакто заваля дъжд юлските колежки се активираха и започнаха да "снасят"  Mr. Green за 24 часа имаме 3 варненски бебета вече  Crazy вчера ми се обадиха да ми кажат че ме чакат в болницата,пазели ми легло, да не се мотам ами да ходя да раждам  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт