Жената ЛЪВ - II част

  • 14 600
  • 372
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 71
Мразя да ми пипат вещите Twisted Evil
Всяко нещо подарено ми го пазя като очите си.
Просто съм си сантиментална Blush

Мой ред е да кажа:

Е те това важи с пълна сила и за мен Mr. Green
 А за някои и очи вадя  Crossing Arms Twisted Evil

# 76
  • Мнения: 4 111
Аз лесно се разделям с вещите си, обичам да правя подаръци и да се насладя да радостната реакция отсреща. Не обичам да ми пипат нещата без разрешение, но попитат ли ме, отнесат ли се човешки -всичко давам.

# 77
  • София
  • Мнения: 5 576
Обичам нещата да си стоят по местата (може и да няма ред, но и в хаоса обичам като ми трябва нещо да знам къде е  Mr. Green).

Относно планирането на неща...  Joy hahaha Joy ами аз не го наричам точно планиране, а по-скоро си имам своя вътрешна представа (много често много добра  Joy) и предпочитам останалите да стигнат до моята идея...  Wink  hahaha

# 78
  • София
  • Мнения: 708
Mомичета, много добре сте стискали палци! Изкарах изпита, и то с отличен. Черпя ви по едно питие:



Хриска, късмет и на теб утре! На какъв изпит си?

# 79
  • Мнения: 668
Mомичета, много добре сте стискали палци! Изкарах изпита, и то с отличен. Черпя ви по едно питие:
Браво  smile3501 Не можеше друго да се очаква, все пак си лъвица  bowuu

# 80
  • София
  • Мнения: 6 210
Mомичета, много добре сте стискали палци! Изкарах изпита, и то с отличен. Черпя ви по едно питие:
Браво  smile3501 Не можеше друго да се очаква, все пак си лъвица  bowuu
Съгласявам се  Mr. Green! Поздравления, addrianna  и мерси за разхладителната напитка  Sunglasses  Peace. Успех и на Хриска.
Вие забелязали ли сте колко добре по принцип се учат лъвовете? И то не само в у-ще или университета, а по принцип. Всички лъвове и лъвици, които познавам, винаги имат стремеж да учат нещо ново и го правят много добре!  bowuu

# 81
  • София
  • Мнения: 708

Вие забелязали ли сте колко добре по принцип се учат лъвовете? И то не само в у-ще или университета, а по принцип. Всички лъвове и лъвици, които познавам, винаги имат стремеж да учат нещо ново и го правят много добре!  bowuu

Като се замисля има нещо вярно. Ма то не е само с ученето. Ако един лъв се заеме да прави нещо сериозно, което му харесва, го прави с голям хъс.

# 82
  • София
  • Мнения: 6 210
Да, точно това имам предвид. То повечето нормални хора, ако се захванат с нещо сериозно, гледат да го свършат до колкото могат добре  Mr. Green. Но на лъвовете просто им идва отвътре, по-бързо се учат и по-лесно се адаптират, много сме гъвкави и умеем да лавираме и балансираме.
Абе ако ме четете изобщо какво пишааааа...., от нас по-умни, оправни и красиви няма  hahaha. Като ме хванат лудите може и за някои лоши качества да напиша нещо, но в момента за такива не се сещам  ooooh!.

# 83
  • Мнения: X
addrianna, за съжаление изпита ми се отложи, но добре, че поне разбрах на време, тъй като трябваше с големия корем да пропътувам 200км напразно  Crazy. Трябваше да се яви на последния си семестриален, но остана за следващия петък. Тогава ще стискате палци
На теб едно голяма честито   bouquet  Hug

# 84
  • Мнения: 364
Mомичета, много добре сте стискали палци! Изкарах изпита, и то с отличен.
Браво  smile3501 smile3501 smile3501

# 85
  • Мнения: 71
Mомичета, много добре сте стискали палци! Изкарах изпита, и то с отличен. Черпя ви по едно питие

Честито!

На мен лично винаги ми е вървяло по изпитите. За 8г - веднъж съм късана... и не ми я писаха в книжата  Whistling хехе...

Успех на Хриска!

# 86
  • Мнения: 4 006
Хора, аз май не съм за тука. Embarassed В училище се учех, да. Но в университета толкова ме мързеше, че само се чудех как да препиша или да завържа връзки така, че да мина ако може и без хич учене. Дали, защото още в първи курс открих, че не харесвам тази специалност? Не знам. Но няма да забравя как под лекциите държах една книга. За да заблуждавам майка примерно, че уча. А всъщност си четях отдолу романи по мой вкус. От четири изпита на тази сесия взех само един понеже на другите теглех въпрос и се отказвах - що да се излагам? Но пък прочетох за това време от сесията 5 романа на Стивън Кинг.  Embarassed

В момента, в който си изкарах стажа и зарязах всичко. Е, имах действително и нелеки съпътстващи, смазващи обстоятелства, но... да ви кажа - аз и до ден днешен не съм си взела държавни изпити.  Embarassed Embarassed Embarassed

Ето, казах го. Да знаете, че и другави жЮвотни има - дето не са така блестящи. Брат ми все повтаря, че нямало такива мързелаци като лъвовете. Сигурно е прав. Ама пък как само ни отива да мързелуваме!!! Май никоя друга зодия не може да го прави така... разкошно.  bouquet

# 87
  • София
  • Мнения: 6 210
Хора, аз май не съм за тука. Embarassed
Ааа, айде сега, стой си при нас, как така не си за тука?!
Пет романа на Стивън Кинг не е лесна работа, ей! Аз след първия, който прочетох - "Прокълнатият Сейлъмс Лот" - спрях, но за сметка на това започнах да да оглеждам гардеробите, да следя за вампири и да спя с чесън до леглото, щот така се пъди тая гад; малко ми оставаше да се снабдя и с дървен кол за пробождане в сърцето  Joy.

# 88
  • Мнения: 364
Момичета утре пътувам,така че ще пиша чак във вторник  Hug

# 89
  • Мнения: 116
 К'во ме направихте, ей  ooooh! Едва ви изчетох, ама нека, нека, радвам се, че се раздвижихме  Peace
 И такаааааа.... да се отчета и аз, че два дена нямам редовен нет и ... ooooh!

 За спорта - като ученичка бях в отбора по волейбол, но до там. На фитнес съм ходила само 2 месеца от целия ми живот, а домашните упражнения.... скукаааа. Повече инструментите съм сменяла / свирила съм на пиано, акордеон, мандолина, била съм и в танцов състав dance /  отколкото видовете спорт.

 Обичам много да готвя. Стига време да имам. А ако нещо не ми се получи побеснявам и нищо не ми пречи да го изхвърля и да започна на ново.  food002

 addrianna, Браво!  smile3501

 Хриска, успех и късмет и на теб на изпита.fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

 Планове не обичам да правя. Той мъжа ми е по тая част. Много ме нерви ееееей. На разходка да тръгне - план прави. Ужас newsm77

stefka.k, добре дошла сред нас!  bouquet ако не знаеш точния час на раждане, някъде четох, че можеш да напишеш като час - 00:59

 За вещите и аз съм много сантиментална. При майка ми имам "кутия на спомени". В нея има най-различни дженджурийки, които ми напомнят за някой или нещо... Innocent Flushed

stefka.k,  Laughing пак ти... Не си единствената май що се късае за университета. И мен ме приеха това, което не исках и едва избутах. После пък като записах желаната специалност нещо го закъсахме с финансите, а и мерака ми беше изчезнал....

 Аз имам една максима... Ако искаш да ти се свършат работите, свърши ги сам, ако - не, възложи ги на другите! Важи ли за вас???

 Охх, че дълго станаааа ooooh! Хайде лека нощ, мацки!

 П.П. stefka.k, ей сега пробвах, но не става с този час /00:59/. Променя  се асцендента. Моя иначе е ЛЪВ  Mr. Green

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 23:46 от Гергина

Общи условия

Активация на акаунт