Отговори
# 15
  • Мнения: 329
Според мен недаването на вода е практика в държави на север, където лятото изобщо не е топло колкото лятото в България. Никой не може да ме убеди, че ако в Англия например се препоръчва недаване на вода, това е съвместимо с климатът в България. Предлагала съм вода винаги в жегите, ако на бебето му се пие вода, пие, ако не - не пие. Не виждам проблем. Само трябва да се дава водата максимално 30 минути преди ядене, за да не пърни стомахчето с вода Peace
Живея в Австралия и бебето ми се роди посред потресаваща жега, в средата на лятото. Вода не съм давала, просто си го кърмех често. И аз не виждам пролем в даването на вода, но и не виждам защо трябва да се дава, след като може да се накърми детето и освен водата, да си получи и имунологичните фактори и всичко останало.

# 16
  • Мнения: 11 088
Ми... току-що се върнахме от Гърция... адска жега... плаж всеки ден. Очаквах да пие повече вода, отколкото в България (тук пие от дъжд на вятър по 20-30-50 мл с лъжичка, има и едно шише с накрайник, но с него по-скоро си играе), но нямаше нищо такова!
Дори спря съвсем и това, което пиеше.
Определено се обезводняваше в колата - там я кърмех почти непрекъснато противно на инструкциите за безопасност.
Но иначе - не съм забелязала да й липсва. Пишка тонове, традиционно. Има две стабилни твърди хранения, но не и заместени... 

Общи условия

Активация на акаунт