Прокървяване по време не бременност

  • 2 625
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
deji_p успех и ти пожелавам едно здраво и пухкаво бебче. Hug

# 16
  • София
  • Мнения: 1 508
Много се притеснявам и плаша, дано всичко мине добре.

 Hug

Не се плаши, най-важното сега е да си спокойна  Simple Smile

И аз имах кървене и болки в 3-4 месец, доста силно, и според лекарите, цветът бил, все едно бебето е умряло. По-късно ехографът показа, че бебето си е съвсем добре. Полежах си в болницата, изтърпях разни инжекции, системи и т.н., и всичко свърши добре.

Успех, мила, стискаме палци  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 288
и според лекарите, цветът бил, все едно бебето е умряло.

И така ти казаха лекарите?!! #Crazy Е нямам думи как се говори на бременна жена и то на база предположения по цвета!!! #2gunfire

# 18
  • Мнения: 36
   Здравейте ,
днеска ходих на гинеколог. Не ми каза нищо конкретно. Предписа ми да приемам Но шпа и Утрогестан. Препоръчами същото , което и Вие:  да си почивам  и да не се разхождам в тези големи жеги.  Каза , че за сега няма проблем , но е ходя след седмица да видим отново какво се случва.  Много се притеснявам и плаша, дано всичко мине добре.
Благодаря Ви много за съветите и за съпричасността. 
Пожелавам на всички да сте живи и здрави и винаги да си помагаме с каквото можем .
нищо чудно - и на тях не им е ясно какво точно става
хубавото при мен е, че откакто спрях разходките не съм кървила - а преди 2 пъти и то от 1 - 1,5 км мах
дано и при теб да няма повече

# 19
  • Мнения: 1 208
С първата бременост кървях всеки месец по едно и също време- когато ми беше дата за менструация.Така до 6м. по няколко капки за един ден. Първите два месеца се притеснявах после спрях да го мисля.Родих здраво момиченце - пожелавам ти същото и на теб.Успех и лека бременост.  Hug

# 20
  • Мнения: 1 740
deji_p успех Hug
Не се притеснявай и повече си почивай.

# 21
  • Мнения: 2 447
Успех,дано с това се сложи край и оттук нататук имаш една лека и хубава бременност,а на финала едно здраво бебче

# 22
  • Мнения: 8
Здравейте отново . За съжаление след приемането на тези две лекарства. Снощи и тази сутрин имам много по обилно кървене , дори и парченца съсирена кръв. Ужасена съм и незнам какво става. Днеска ще ходя пак при друг лекар , дано той каже и направи нещо по конкретно. Дали това е причинено от Утрогестана или е нещото което не искам и да си помислям Sad
Утрогестана ми го предписаха да го приемам перорално а в напътствията пише , че причинява кървене и незнам . Изпила съм само две таблетки от него и вече не смея.

# 23
  • Мнения: 8
Предписаха ми Ношпа и Утрогестан. Преди да приема тези лекарства имах на два пъти по една- две капки а сега е много много обилно.
Дали не е резултат от Утрогестана по конкретно

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Утрогестан-а не ти причинява кървенето...бъди сигурна. Пий го и лежи постоянно. Аз също пих утрогестан.

# 25
  • Мнения: 682
Опитай се да бъдеш спокойна, както са те посъветвали другите - пий Утрогестана и лежи повечко. Пази се от всякакво физическо напрежение. Аз имах прокървяване 2 пъти по време на бременността ми. Първият път пих Утрогестан, а втория - лежах 1 седмица за задържане и пих Магнерот до 9-ия месец и сега можеш да видиш резултата на аватара ми Simple Smile

# 26
  • Мнения: 13 808
Момичета
и на мен предходната бременност беше предписан утрогестан- вагинално- 2 на ден. Но ясно си спомням че на упътването пишеше че първия триместър се слага вагинално и не се препоръчва прием през устата. Затова ми се струва странно предписанието да се пие.

deji_p не трябва да го спираш в никой случай защото може точно заради спирането му нещата да тръгнат не в много добра посока.
Все пак ако се засили кръвотечението задължително посети лекар.
Успех.

# 27
  • Мнения: 8
Кръвотечението беше много силно и аз реших да ида в АГ Шейново .  За съжаление  Tired лекарите казаха че матката ми е пълна скръв и неможели да видят нищо, след което главната лекарка реши категорично че се налага кюртаж:  Tired.  ..........
Повече незнам какво да кажа. Благодаря Ви много за покрепата .

# 28
  • Мнения: 13 808
Много съжалявам мила
прегръщам те
бъди силна

# 29
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Съжалявам... hug   Praynig

Общи условия

Активация на акаунт