Постове от кои никове не пропускате да прочетете

  • 11 500
  • 163
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 034
много са, в различните подфоруми са различни, но веднага се сещам за Василиса Умница, Как' Сийка, Не се сърди човече, ЧеКа, valerie, Блонди, buttinsky, Chanel, и сега забравих още поне 10 ника, които ми бяха в главата, но пък се подсетих за 10 cent's.  Crazy

# 91
  • Мнения: 862
От доста време съм във форума. Понякога съм активна е един подфорум, после в друг (май зависи от настроението ми Crazy).
Не подминавам постове на КЛОНКА и Как' Сийка.  Ако темата обаче е активна, чета наред.

# 92
  • Мнения: X
Зависи от гледната точка. Ако ми дотрябва точна информация за нещо бих предпочела едни "никове",защото винаги са много добре подготвени по всички въпроси от кърменето, та чак до това как се произвеждат любимите ни кремове за лице, но има такива форумски персонажи, чиито постове чисто и просто радват душата- за мен като типчен въздухар и  форумски будала, те може би са по-ценни, ето защо винаги ми е приятно да срещна учтивата форма на НиноТино, да прочета някой от обзорите на Тони Сопрано, заливайки се от смях, или пък мъдростите на Бабилия и живописните пътувания на simplyaven в друго време в друг свят. Кефи ме светът, погледнат през детските и непредубедени очи на maraidara и valerie, както и дръзкият младежко-майчински почерк на Как'Сийка и естественото звучене на 10' cent.

# 93
  • Мнения: 78
Мен пък ме кефят постове, които са провокативни, хумористични, сатирични, дори саркастични.

Кефи ме Вълкът, много мисъл има в тая тиква, ей!

Руска - мнооого свежо чувство за хумор.

Селтакис - също, страхотен хумор

Нуки - няма такъв идиот, честно

Доцента - пак същото, уникално чувство за хумор

Татти - до едно време си събирах негови заключвания, за да ги ползвам и аз в един друг много голям форум

Как'Сийка - много сарказъм, но не винаги съвсем на място


Още много има, ама микровълновата ми издрънча и ше хода да ям

# 94
  • София
  • Мнения: 606
На мен ми е любима Malenna - с идеите си! Харесвам Mona - дава ценни съвети за козметика. И още много в различните тематики...

# 95
  • Мнения: 2 139
Руска, Как'Сийка, Марадона(май четем една преса), Паси, Маленна(страшно лъчезарно лапе има), Блонди(егати готвачката), Вълкът и Шанел(някъде в Париж май заби)...Има и други, но много стана.

# 96
  • Мнения: 1 547
Абсолютно ми е невъзможно да помня никове, много съм зле. Тези, които със сила са преборили деменцията ми обаче, до един се мъдрят в личното ми ЛС пространство - монолитна гаранция, че няма да пропусна да ги прочета.  Mr. Green

Впрочем всички са ми интересни и си ги сканирам старателно. И старите, и новите. И краснописците, и неграмотните. И готвачките, и без токчетата. Стига да се пише по същество, чета. Само за отвлечени иносказания, мерена реч и спам-притчи нямам нерви.

# 97
  • Мнения: 247
Как Сийка е фаворит/ката ми.

# 98
  • Мнения: 34
"Labrador", "Не тази вечер, Жозефина", "Вълкът с дълъг ник", "Селтакис®" и особено като стил ми допада "Лизбет"! И ти ме кефиш де!   bouquet

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 15:43 от Beauty1

# 99
  • Мнения: 34
Crazy Chick предимно, има и други.

Разбира се, дъ бест ми е 10cent's!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! А я пропуснах. Итс вери хат! Ша ма извинити...

# 100
  • Мнения: 2 907
Оргазмувам в екстаз от някъде година четейки възможно често Холограма.  Laughing
Питам се как ли изглежда този пич наживо...

# 101
  • Мнения: 4 806
Напоследък в Клюто чета всички. Защото отдавна не съм се навъртала тук, има нови хора, които си струва да се прочетат. А тези, които задължително НЕ пропускам са доста, изброяването им би ви уморило повече, отколкото мен самата. А себе си не обичам да чета - трудно се разбирам.

# 102
  • Мнения: 4 434
Вълкът,Имелда,Руска,Блонди,Луна.

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 18:44 от Sis*4e

# 103
  • София
  • Мнения: 1 141
Как' Сийка, Не се сърди човече, Шанел, Минзухар, Клонка, Крейзи шик, Рокси, Клонка, Лиска /макар че изчезна/,  Холограма, Ивонска, Isa, baibibi,
+ всички със синя стреличка  (от интерес към мъжката гледна точка)

# 104
  • Мнения: 4 892
Как' Сийка, Не се сърди човече, Шанел, Минзухар, Клонка, Крейзи шик, Рокси, Клонка, Лиска /макар че изчезна/,  Холограма, Ивонска, Isa, baibibi,
+ всички със синя стреличка  (от интерес към мъжката гледна точка)

Пропуснахте да споменете КЛОНКА  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт