Как се отпускат обувки...

  • 46 257
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 484
Имах едни любими сандали от миналата година и се разшириха. Тази година ги дадох на обущар да ги свие  а той ми смени табаните/защото единия ток се клател/  и ги сви толкова много за /25 лв./, че не мога да ги нося. Ако още веднъж платя ремонт по тях ще ги намразя.

# 16
  • Мнения: 434
Аз съм отпускала обувки от естествена кожа с пликчета с вода сложени в обувката и после за една нощ във фризера.

# 17
  • Мнения: 202
Натъпкваш ги хубаво с мокри вестници и поне 1 час ги оставяш в фризера,знаеш , че водата като замръзне разширява, пробвала съм има ефект.

# 18
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Има един спрей за отпускане на обувки, като пяна е. Пръскаш в обувката и обуваш както е с пяната, носиш ги така после събуваш и си готова. Ама за име не ме питай купих го от Пикадили.

Абсолютли!!!
Аз си взех от Мандарин в Мола на Стамболийски. Оправих си страхотни зимни обувки номер 37, а аз нося 39  Laughing. 11 лв струваше спрейчето, стига за 2 чифта обувки при обилно пръскане отвън и отвътре.  Peace

# 19
  • Мнения: 2 134
Обувките се слагат във фризера и в момента,в който решиш да ги обуеш.....Държала съм в камерата по няколколко дни.Важно е веднага да ги обуеш.

# 20
  • Мнения: 171
Отиди в някой магазин за обувки и си купи...разширител (така се казва...)..това е един спрей, с който ръсиш обувките..там където ти убиват и след като ги наръсиш и ги обуваш веднага...Спрея струва 5лв и наистина помага (миналата седмица си купих такъв)...кожата се отпуска и няма да ти убиват...

# 21
  • Мнения: 1 168
Както и да действаш, за да се отпуснат обувки трябва да има 2 неща на лице:
1. Естествена кожа /вкл. ест. хаста/. Изкуствената има вероятност да се отпусне - зависи от кожата, но малко, пък и рядко се попада на такава изк. кожа.
2. Обувките да ти стискат само на ширина. Ако са ти къси, ктдето и да ги носиш, с каквото и да ги киснеш, все тая.

# 22
  • Мнения: 1 507
Течен парафин.
Намазваш обувката от вътрешната страна обилно и я оставяш да си изсъхне необезспокоявана на стайна температура. Peace

# 23
  • Мнения: 966
И аз ги слагам във фризер да замръзнат,а после ги обувам веднага с по дебели чорапки(обикновено с термо чорапки). Скоро мъжът ми си отпусна така нови обувки, а на следващия ден беше с тях на сватба и изобщо не го стягаха.

# 24
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Аууууу моми4ета страШно ви благодаря Hug Hug Hug.И аз да си призная ,4е не знаех ,4е има спрейове за отпускане на обувки Embarassed Laughing.
Мммм супер,много сьм доволна Mr. Green.Сега отивам да ги разШирявам Laughing
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug.

# 25
  • Мнения: 441
Някой да има успехи с изкуствена кожа?

# 26
  • Мнения: 534
Пълниш с мокри парцали,плътно  и така да седят известно време.Другия вариант е да ги пъхнеш в камерата да замръзнат и като ги извадиш ги обуваш веднага.Втория вариант не е препоръчителен,ако имаш проблеми с краката.Свекървата си навлече неприятности с това,втвърди и се прасеца....и т.н.(бяха ботуши).

# 27
Пробвала съм какво ли не. Но се прибирах с едни тесни обувки и ми се ревеше. Не знаех точно как да се прибера. И изведнъж заваля дъжд, ама силен! Вода влизаше в обувките и излизаше обратно, на мен ми стана все едно, прибирах се просто. Все едно ходех с джапанки.  Laughing Тези обувки от този момент нататък ми станаха любимите и ако имаше много да се върви, си ги обувах тях.

# 28
  • Мнения: 2 229
Добре де, а какво ви става с краката, след толкова киснене с мокри чорапи и обувки? Rolling Eyes Някак си не искам да си ги представям, след такова изпълнение...

# 29
  • близо до Кресненското дефиле
  • Мнения: 961
След толкова оцет и ракия , краката заприличват на туршия. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт