Към жените с ниско либидо и трудно постижим оргазъм

  • 20 988
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Чувала съм че има таблетки като виагра само че за жени , защо не опиташ newsm78, някъде май бях чела и за витамини от група Б-повишавали либидото, ама не съм много сигурна
Явно проблема не е в партньора ,  а се дължи на лекарствата , които вземаш.
Успех Hug

Благодаря ! Със сигурност не е в партньора, защото преди нямаше проблем, а отношенията между нас не са се влошили в никой аспект. Психито ме беше предупредила: страничен ефект от хапчетата: забавен оргазъм, също и смачкано либидо.  Уж смених  хапчетата с друг вид с по-малко такъв страничен (д)ефект, ама засега.....

# 16
  • Мнения: 89
В момента нямам проблеми, но мога да кажа за миналото.
Ниско либидо - от противозачатъчни. То не беше ниско, ами направо го нямаше.
За постигането на огразъм - лично аз с мъж, преди сегашния не съм успявала, а сега успявам за 1 мин., т.е. мисля, че изцяло зависи от партньора.

Или не си пада по него.

petu6ka63  : Защо не го смениш, като не си падаш по него ?  newsm78

Не се сърди човече
- как така само за 1 минута, каква е причината - болка, не успява да се движи така , че  орг... ти да продължи или някаква психическа ? Има много мъже, които не знаят как точно да се движат, но нали затова са жените, за да кажат , какво искат, как им харесва и т.н. Само неопитните жени си мълчат и после страдат. Отговори ми и ще се опитам да дам някоя идея, не пречи да опиташ

# 17
  • Мнения: 556
Доколкото разбрах тя казва , че постига оргазъм за 1 минута, а не че продължава толкова. Но и това ми се вижда твърде странно - как ще стигнеш оргазъм толкова бързо - да не смяташ овлажняването за оргазъм  newsm78

# 18
  • Мнения: 282
Светла, би ли дала линк към темата от ДиС?

# 19
  • Мнения: 924
За една минута  #CrazyНаправо и завиждам Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 89
 Shocked Аз пък не й завиждам, нали едно от най-хубавите  неща е всичко преди това и особено последните минути, а самият О. е просто пикът на цялото удоволствие. как така само за 1 минута, какво е това - да не сме като зайците  Blush Сигурна ли си, че всичко е наред при теб, може да има някакъв физиологичен или психичен проблем, не знам, но ми се  струва, че всички тези лекарства, които пием за едно или друго, могат само да ни увредат.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Светла, би ли дала линк към темата от ДиС?

Тази тема ме провокира http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=403386.0, в която се коментираше за постигането на оргазми.  Макар че самата тема е за симулирането.

А случвало ли ви се е да изпитвате невероятно усещане, подобно оргазъм, само че "с по-висша чакра" и без "свършване", "пик" - без дразнене на гениталиите или гърдите, а на други места като: гърба, шията, челото само от целувки ? Подчертвам- без стимулиране на гениталиите, без чувството за "връх", ами едно непрестанно силно хубаво усещане "на ръба", което "не свършва" докато партньорът не спре да те целува. Това даже ми се струва по-хубаво отколкото като свършвам стандартно.

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 10:23 от svetla

# 22
  • Мнения: 767




petu6ka63  : Защо не го смениш, като не си падаш по него ?  newsm78




Споменах го принципно - аз съм луда по моето момче.
Според мен ниското либидо или отсъстващото такова е по-страшно от трудния оргазъм. Второто може да бъде постигнато с различни техники, но липсва ли желание за секс, нещата вървят или към проблеми с мъжо, или към дъртизъм Laughing

# 23
  • Мнения: 2 448

А случвало ли ви се е да изпитвате невероятно усещане, подобно оргазъм, само че "с по-висша чакра" и без "свършване", "пик" - без дразнене на гениталиите или гърдите, а на други места като: гърба, шията, челото само от целувки ? Подчертвам- без стимулиране на гениталиите, без чувството за "връх", ами едно непрестанно силно хубаво усещане "на ръба", което "не свършва" докато партньорът не спре да те целува. Това даже ми се струва по-хубаво отколкото като свършвам стандартно.

При масаж (какъвто и да е, независимо дали професионален или разтривка против настинка) винаги го изпитвам.  Blush Някаква мания е това при мен, не знам, но дори само като гледам масаж, настръхвам от кеф, а пък ако масажа се осъществява от гол мъж (без да ми докосва гениталиите дори) направо мога и да свърша. Масажа е нещо като оргазъм на цялото тяло, а еротичния такъв е плюс това и на гениталиите.  Crazy  ама аз съм луда на тази тема не съм класически критерий

# 24
  • София
  • Мнения: 1
Здравейте, темата е определено интересна и за мъже, опитващи се да разберат жената до себе си, търсейки отново близост към нея и сърцето и.

Аз лично мисля, че стреса влияе пагубно за една връзка и ако секса се занижи до едно quicky между другото, нещата се отразяват пагубно на желанието и изживяването на пълноценен оргазъм. Разбира се едно от важните неща е доверието между двама души и способността им да бъдат откровени един към друг споделяйки дефицитите в интимността, своите желания и фантазии. Съществува и риск с това, което кажем да нараним партньора си и да го отблъснем от себе си. Мисля че за да се избегне това е необходим предварителен разговор, в който да се създаде атмосфера на откровеност и привързаност един към друг, където без взаимни обвинения да се разговаря за това, което е на душата на всеки един от партньорите.

Естествено е човек, когато изпитва някаква неудовлетвореност да търси сам изход от ситуацията, избягвайки да споделя с човека до себе си. Но има и теми, при които единствено разговори помежду и конкретни стъпки един към друг могат да помогнат за разплитането на този "Гордиев възел" (тази дилема). Няма нищо по-лесно от това да бягаш от реалността и проблемите си, но да се изправиш срещу тях е предизвикателство, което малцина от нас са склонни да поемат.

Наскоро започнах да се интересувам от някои спиритуални практики в това число и от тантрически масаж и мисля, че Pasinet е напълно права, че има изживявания, които не са пряко свързани със секс, но ни носят върховна наслада и блаженство. Именно те отключват неподозирани възможности пред двама партньори, които са отегчени един от друг, от липсата на разнообразие или дори романтика.

Разбирането за тантра йога често се свързва с езотерични секти и групови оргии. Понятието е тотално сбъркано ако хората не търсят и духовното в тези практики. Обикновено тантра обръща внимание на докосването като енергийна единица, която повдлиява положително живота на всеки един от нас. Женското и мъжкото първоначало (Yin & Yang - http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%98%D0%BD-%D1%8F%D0%BD) са неделима част от философията, но сексуалното им изражение е върховен израз на сливането на двама души.

Лично аз не изповядвам сляпо философията на даоизъм или тантра, но смятам че човек е свободен да опитва и потърси свой начин на приложение. Разбира се за това са необходими двама и желание да се практикува... упорито. Не знам дали някой е чел интервюто със Стинг, в което споделя как Тантра е променило съвместния им живот с жена му. Заслужава си!

Който се интересува от тантрически масажи (или ребалансинг) и други практики, може да се образова (с помощта на любимото ни Google-че) или да прочете някой от следните линкове:
на български http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A2%D0%B0%D0%BD%D1%82%D1%80%D0%B0
на английски http://en.wikipedia.org/wiki/Tantra
дискусии в dir.bg http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=osho&Number=194809855 … part=all&vc=1

Приятни занимания и истинска наслада!

# 25
  • Мнения: 27 524
Истината е проста и едничка -  Blush

лесен и бърз оргазъм, както и силно развито желание за секс имат тъмните жени - мургави, чернокоси, силно окосмени...

Светлите, русите, белите, по-малко окосмените  - обратното  Simple Smile

Факт е Peace

# 26
  • Мнения: 2 448
Ех, Блонди как го обобщи.  Laughing
Не можеш така да слагаш хората под един знаменател по външни белези.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 17 967
Е, Блонди не е толкова просто. Laughing
Сблъсквала съм се с точно обратните случаи. Peace

# 28
  • Мнения: 2 070
Подкрепям тезата,че либидото няма общо с оргазма.
Мога да правя секс и един път месечно,и пак си стигам до оргазъм.Относно едноминутката Wink
ако човек си нацели точната поза,свършва и за минута.При мен е така.

# 29
  • Мнения: 46 526
Доколкото разбрах тя казва , че постига оргазъм за 1 минута, а не че продължава толкова. Но и това ми се вижда твърде странно - как ще стигнеш оргазъм толкова бързо - да не смяташ овлажняването за оргазъм  newsm78

Е, не се хващайте за думата, не съм засичала, имах предвид много бързо и по няколко пъти на акт.
Определено не смятам овлажняването ...

Общи условия

Активация на акаунт