Kъпане в басейн по време на бременност!!!!

  • 23 129
  • 109
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 999
На море съм ходила, но в басейн, дори и да не съм бременна, пак не влизам. Не ми се отразяват добре малките водни пространства, после задължително имам посещение при гинеколог, а лечението е дълго и досадно.

# 16
  • Мнения: 1 740
В басейн не бих се потопила бременна,на море с удоволствие.

# 17
  • София
  • Мнения: 3 099
Не доближавам басейн с или без бебе в корема.

# 18
  • Мнения: 1 900
Аз не съм ходила и не бих рискувала, особенно с басейните. Peace

# 19
  • Мнения: 2 013
И на море ходих и цяло лято по басейни...нищо ми нямаше.
Риск от инфекция или гъбички винаги има по басейни,но все пак...
Заваси...
И отново да забременея пак ще ходя...то цяло лято не може само да гледаш. Grinning

# 20
  • Мнения: 2 334
Аз не влизам във водата като ходя на басейн никога а камо ли бременна.

# 21
  • Мнения: 2 447
И бременна и не,когато ми се отдава възможност да ида на басейн се къпя

# 22
  • Мнения: 899
Верно скоро имаше такава тема.
Ходих на басейн в доста напреднала бременност. Всяка седмица, докато свърши лятото. Гъбички не съм прихващала (а съм силно податлива), но не отричам, че има риск от заразяване.
Ако все пак се решиш, прецени добре басейна - дали е добре поддържан. Не е лошо да поговориш и с гинеколога си, макар да предполагам какво ще те посъветва, лекарите обичат да си "връзват гащите"  Simple Smile. А тук във форума какво да ти отговорим, нали виждаш - темата ти се превръща в анкета кой обича да ходи на басейни и кой не припарва до тях  Laughing.

# 23
  • Мнения: 1 131
В 4-ти месец ходих на басейн.Появи ми се течение,което имах до края.Не знам дали е съвпадение,но е факт.

# 24
  • Мнения: 1 354
Аз не съм ходила на басейн по време на бременността и не бих ходила, като се има предвид хигиената на басейните, а за море съм за  Peace

# 25
  • Мнения: 798
С първата ми бременност лекаря не ми позволи море (заради това че е мръсно, за басейн въобще не съм питала). Влизах само до колената и честно, едвам издържах  Mr. Green
С втората се къпах, плувах, гмурках - голям кеф.  Peace

# 26
  • Мнения: 240
За не мисля да ходя на басейн за сега, слагат много почистващи препарати, но ако не издържам в жегите може и да се топна.
А за море ще се къпя там.
Е за сега това са само планове, ще видим доки какво ще каже. Praynig

# 27
  • Мнения: 334
Цитат
Не доближавам басейн с или без бебе в корема.

# 28
  • Мнения: 2 521
Не ги тача особенно басейните,но като бременна изобщо пък не рискувах да се навлека нещо.Дъщеря ми я водих,но аз-на кафето.
За морето съм съгласна-бих се топнала Simple Smile

# 29
  • Мнения: 826
Ако басейна е чист, добре хигиенизиран, ползва се от малко (по-възможност проверени Laughing) хора... не виждам какво прчи. Плуването е много полезно, особено по време на бременността.

Общи условия

Активация на акаунт