Отговори
  • Мнения: 183
В  една друга тема  се споменаваше за  оргазми  разни ,кое от трите ще ви докара до него? Секса,спа масажа или ядене на  шоколад ?  Вярно,че и трите носят голямо удоволствие ама не смятам че са взаимно заменяеми  Laughing LaughingСамо не ми казвайте  "..и трите в комплект"  Wink

# 1
  • Мнения: 516
Кога стана петък?

# 2
  • Мнения: 88
Да не смяташ да инвестираш в шоколадената индустрия?

Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 20:52 от Thumbelina

# 3
  • софия
  • Мнения: 25 613
Сексът с точния човек. И другото са удоволствия, ама чак пък оргазми...

Последна редакция: ср, 10 юни 2009, 20:36 от zvanche

# 4
  • Мнения: 862
В  една друга тема  се споменаваше за  оргазми  разни ,кое от трите ще ви докара до него? Секса,спа масажа или ядене на  шоколад ?  Вярно,че и трите носят голямо удоволствие ама не смятам че са взаимно заменяеми  Laughing LaughingСамо не ми казвайте  "..и трите в комплект"  Wink

От трите изброени само секса може да ме докара до оргазъм.

# 5
  • Мнения: 25 698
Що бе, не ядете ли шоколади?  Confused

# 6
  • Мнения: 2 448
Зависи от компанията, ако е кофти, може нито едно от трите да не ми докара оргазъм.

А иначе, ако е в желана компания точно защото не са взаимозаменяеми ги предпочитам и трите, независимо дали в комплект или едно след друго.  

Не мога да разбера защо трябва да избирам между три, след като мога да имам и трите?  newsm78 Ти ако искаш лишавай се.

А и до оргазъм да не се достига само от правене на секс? Мислиш че от масаж не може ли? Зависи кой ти го прави и какво си мислиш по време на него.

# 7
  • Мнения: 183
Пак се почва с Педагожките методи  Laughing Laughing на въпроса с въпрос !!  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 8
  • Мнения: 620
Една от съфорумките доста време "въртя" подпис :
"G- точката на жената е на края на думата шопинГ."
Та може и други опции да предложиш освен гореизброените. Или не?!

# 9
  • Мнения: 5 462
Всичко по реда си .
Не е лошо първо спа масаж , после секс здрав и за десерт няма да откажа шоколад . Wink
Трите заедно са взаимно свързани .. Peace
Комбинацията е супер .

# 10
  • Мнения: 183
Остава и някоя да получи оргазъм и при покупката на някоя "Фурла"  Laughing Laughing Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 221
Скачането с парашут носи удоволствие много  по  мощно от оргазма, особено ако  скачаш  с любим човек Simple Smile

# 12
  • Мнения: 17 409
Масаж. Отказвам секса- благодарение на теб, Гил, и темите ти.

# 13
  • Мнения: 156
колкото и да обичам шоколад и масаж, от тях оргазъм не мога да изпитам. всъщност, от един специфичен вид масаж мога, но да не задълбавам в темата - от такъв, всеки може. и трите неща, стига да са в точния момент, са достатъчно стимулиращи. шоколадът обаче най-малко - вече съм почти резистентна.

# 14
  • Мнения: 88
Пак се почва с Педагожките методи  Laughing Laughing на въпроса с въпрос !!  Laughing Laughing Laughing Laughing

Не бе, аз просто такъв шоколад още не съм яла, та викам де не би да имаш нещо предвид. Laughing

# 15
  • Мнения: 3 371
само секс  Grinning.
шоколадът е за мъжа  Laughing.
масажът е след секса, за реанимация Twisted Evil

# 16
  • Мнения: 2 448
Гил, ти да не би да завиждаш, че жените можем да получим оргазъм по повече начини от мъжете?
За това ли пусна специална тема, а не ти стигна написаното в другата?  Laughing

И като ти пречи, че ти отговарям с въпрос, ето ти без.
Мога да получа оргазъм само от мисли какво бих правила с някого, а всъщност да ям шоколад в този момент.
А по време на масаж е в пъти по лесно.
Така, че всяко едно по отделно може да ме доведе до края според това какво е в главата ми. А комбинацията от трите, вече я коментирах, че е взривоопасна и водеща до пристрастяване.
Единственото условие е подходящата компания.

Достатъчно изчерпателно ли е това като отговор?  Laughing

# 17
  • Мнения: 4 380
Стига бе, как не ви е срам да говорите за шоколади. Има хора на диета. Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 25 698
Гил, ти да не би да завиждаш, че жените можем да получим оргазъм по повече начини от мъжете?


По-скоро е започнал да се досеща (предателката бързо да си признае! #Cussing out), че хапването на шоколад и спа-процедурите водят до 100%-ов оргазъм, за разлика от секса. Рядко се среща умел в ласките мъж, съгласете се.
За отричащите - да прочетат пак темата за преструвките в леглото. Истината лъсва грозно.  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 3 447
Една от съфорумките доста време "въртя" подпис :
"G- точката на жената е на края на думата шопинГ."
Та може и други опции да предложиш освен гореизброените. Или не?!
Моята G-точка е в началото на думата Гил. Върви в комплект с точката Б, в началото на думата Бан.

# 20
  • Мнения: 5 462
само секс  Grinning.
шоколадът е за мъжа  Laughing.
масажът е след секса, за реанимация Twisted Evil
Пфу къв масаж след секс ??? Shocked
Абе който иска да си ме масажира колкото си иска , пък аз ще си спа като окъпана. Wink

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 270
 WhistlingСподелям мнението на Маркрит.!!!!!

# 22
  • Мнения: 2 829
Дона  Peace Joy Joy


Не е лошо първо спа масаж , после секс здрав и за десерт няма да откажа шоколад .
това е моят отговор също

# 23
  • Мнения: 620
Остава и някоя да получи оргазъм и при покупката на някоя "Фурла"  Laughing Laughing Laughing
И го подлагаш на съмнение?!

# 24
  • Мнения: 3 371
само секс  Grinning.
шоколадът е за мъжа  Laughing.
масажът е след секса, за реанимация Twisted Evil
Пфу къв масаж след секс ??? Shocked
Абе който иска да си ме масажира колкото си иска , пък аз ще си спа като окъпана. Wink

е нали мъжът трябва да реанимира и да повтори поне 2-3 пъти още  Grinning

# 25
  • Мнения: 620
Скачането с парашут носи удоволствие много  по  мощно от оргазма, особено ако  скачаш  с любим човек Simple Smile
Ъъъъ, тука можем да поспорим.

# 26
  • Мнения: 620
Една от съфорумките доста време "въртя" подпис :
"G- точката на жената е на края на думата шопинГ."
Та може и други опции да предложиш освен гореизброените. Или не?!
Моята G-точка е в началото на думата Гил. Върви в комплект с точката Б, в началото на думата Бан.
Приятно ми е да те видя!
Извинете за спама.

# 27
  • Мнения: 183
Гил, ти да не би да завиждаш, че жените можем да получим оргазъм по повече начини от мъжете?
За това ли пусна специална тема, а не ти стигна написаното в другата?  Laughing

И като ти пречи, че ти отговарям с въпрос, ето ти без.
Мога да получа оргазъм само от мисли какво бих правила с някого, а всъщност да ям шоколад в този момент.
А по време на масаж е в пъти по лесно.
Така, че всяко едно по отделно може да ме доведе до края според това какво е в главата ми. А комбинацията от трите, вече я коментирах, че е взривоопасна и водеща до пристрастяване.
Единственото условие е подходящата компания.

Достатъчно изчерпателно ли е това като отговор?  Laughing
Изобщо не завиждам  Naughty все ми е тая по колко пъти ще получавате!Въпроса е за заместители  Wink А и ми е мнго странно как един спа масаж,ще замести някой действия на мъжът или пък някой "Тоблеро" ще направи нещо такова което може някой от мъжете  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Виж за утеха може  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 2 623
Един масаж може да направи чудеса,
такива каквито мъж ако ще задника да си съдере
няма да може.
Преди години имах едно гадже, което
беше учило някакви масажи в Япония ли, Китай ли -
не помня. И колкото и смешно и странно да звучи,
само за 5 минути с натискане на определени точки по корема и
гърба, такъв оргазъм ми докара, че 20 минути не знам къде бях.
Така че, недейте да твърдите, че е невъзможно  Naughty
Гил ти на колко масажи си бил та прецени всъщност ???

# 29
  • Мнения: 3 447
само за 5 минути с натискане на определени точки по корема и
гърба
, такъв оргазъм ми докара, че 20 минути не знам къде бях.

Аааа... точките отвън или отвътре ги натискаше?  Blush

# 30
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Питането ти много ми напомня за онова с пръста, ухото и сърбежа. На кое му ставало хубаво, когато си пъхнеш пръста в ухото за да го почешеш, на ухото или пръста?  newsm78
Та по същество при секса гарантиран оргазъм, ако знавеш какво правиш и как да го направиш. Шоколада зависи от къде ще го ядеш или ближиш и пак оргазъм. Масажът с ароматни масла, подходяща поза, точки и зони пак води до огазъм. Много зависи кое как ще вкараш в употреба.  

# 31
  • Мнения: 183
Аз съм бил на доста и на курс съм ходил  Peace Но явно имате все повече предпочитания към масажа и шоколада,което води  до улеснение на мъжката част  Sunglasses Sunglasses Как беше  Laughing Laughing.... щом така предпочитате мадам....

# 32
  • София
  • Мнения: 2 623
В определени моменти наистина имам предпочитания.
Не може всеки ден да правя едно и също в крайна сметка  Naughty
Трябва и разнообразие !

# 33
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Любовна прелюдия Гили, любовна прелюдия... мъжете все с остена трябва да ви бодат...

# 34
  • Мнения: 2 133
Зависи....В момента не ми е до шоколад и масаж Crazy

# 35
  • Мнения: 183
Е тогава що се не откажете от тях  бре  Peace  А то жените все па трябва да  недоволстват  Laughing Laughing

Значи излиза  следното  Peace
- Скъпа виждам,че имаш страшно желание тази вечер ама направо заспивам,май по добра работа ще свърши 300г "Милка" или "Линд" Laughing Laughing Или повикай масажиста  Wink Laughing Laughing

# 36
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Грисъм, ти няма ли да си оправиш заглавието вече?  Rolling Eyes

# 37
  • Мнения: 2 448
А и ми е много странно как един спа масаж,ще замести някой действия на мъжът или пък някой "Тоблеро" ще направи нещо такова което може някой от мъжете  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Виж за утеха може  Peace

Това, че на теб нещо ти е странно, не означава, че не съществува. И изобщо не става дума за заместители, а за различни начини да изпиташ едно удоволствие, за което изобщо ама изобщо не са нужни действия на мъж, че да ги замествам. Сексуалното удоволствие, както и всяко друго води началото си от главата, така, че да го има е нужно само моят мозък да го пожелае и да заработи в тази насока. А подходящото място, масаж, шоколад или ласки са само подробности, които не са задължителни, а само желателни в един или друг момент. Според настроението, според възможността и желанието.

Единственото нещо, което е несравнимо по ценно и с нищо незаменимо е любовта, защото може да те съпътства на всякъде и да има хиляди форми и начини на изява и все да я усещаш.

# 38
  • Мнения: 194
Шоколад ям рядко.., да ме докара до оргазъм, абсурд!

От масаж не съм получавала оргазъм , но масажиращият е получавал Mr. Green

Първо масаж, после секс. Това е печалившата комбинация , за мен.


А, да....вместо шоколад, може сметана.

# 39
  • Мнения: 5 462
Зависи....В момента не ми е до шоколад и масаж Crazy
Айде да идва тежката артилерия тогава ... Wink hahaha Joy

# 40
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Мъжете защо си мислят, че любовните им писалки си нямат заместители...

# 41
  • София
  • Мнения: 2 623
Мъжете защо си мислят, че любовните им писалки си нямат заместители...

Оооо имат, имат и то какви  Mr. Green

# 42
  • Мнения: 620
Винаги яма шоколад с дамска превръзка или тампон. Mr. Green
масаж- абсурд,не обичам да ме пипат Mr. Green

# 43
  • Мнения: 194
Винаги яма шоколад с дамска превръзка или тампон. Mr. Green
масаж- абсурд,не обичам да ме пипат Mr. Green

Абсолютно ти вярвам.

Съдя по аватарите Joy

# 44
  • Мнения: 212
секса си е секс...другите две неща,могат да доведат до някакво удоволствие,но не и до оргазъм!

# 45
  • Мнения: 183
секса си е секс...другите две неща,могат да доведат до някакво удоволствие,но не и до оргазъм!
smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 46
  • Мнения: 88
Не изпадай в еуфория де, какво си се разпляскал. Виж какво пише- girl88, Ще преоткрие света момичето, има време Laughing

# 47
  • Мнения: 2 448
Ще му се на Гил само и единствено "вълшебната пръчка" да е носител на удоволствието и за това ръкопляска.  Laughing Кой да му каже, че само да си кръстосаш краката понякога е напълно достатъчно.  Wink

# 48
  • Мнения: 183
Ще му се на Гил само и единствено "вълшебната пръчка" да е носител на удоволствието и за това ръкопляска.  Laughing Кой да му каже, че само да си кръстосаш краката понякога е напълно достатъчно.  Wink
Ми вие за какво сте  Peace нали за тва да казвате  Laughing Laughing То краката ги кръстосват за друго  Wink

# 49
  • Мнения: 6 911
Е тогава що се не откажете от тях  бре  Peace  А то жените все па трябва да  недоволстват  Laughing Laughing

Значи излиза  следното  Peace
- Скъпа виждам,че имаш страшно желание тази вечер ама направо заспивам,май по добра работа ще свърши 300г "Милка" или "Линд" Laughing Laughing Или повикай масажиста  Wink Laughing Laughing

Излиза следното


Сексуалното удоволствие, както и всяко друго води началото си от главата, така, че да го има е нужно само моят мозък да го пожелае и да заработи в тази насока.

+

Любовна прелюдия Гили, любовна прелюдия... мъжете все с остена трябва да ви бодат...

тук е Нутелата и масажите и т.н.

= на оргазъм

# 50
  • Мнения: 2 448
То краката ги кръстосват за друго  Wink


Ех, добре че си ти да ми кажеш кога и защо си кръстосвам краката!  Laughing

# 51
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Е тогава що се не откажете от тях  бре  Peace  А то жените все па трябва да  недоволстват  Laughing Laughing

Значи излиза  следното  Peace
- Скъпа виждам,че имаш страшно желание тази вечер ама направо заспивам,май по добра работа ще свърши 300г "Милка" или "Линд" Laughing Laughing Или повикай масажиста  Wink Laughing Laughing

Излиза следното


Сексуалното удоволствие, както и всяко друго води началото си от главата, така, че да го има е нужно само моят мозък да го пожелае и да заработи в тази насока.

+

Любовна прелюдия Гили, любовна прелюдия... мъжете все с остена трябва да ви бодат...

тук е Нутелата и масажите и т.н.

= на оргазъм
Мъжете, владеещи висш пилотаж си личат отдалеч....

# 52
  • Мнения: 5 370
Когато хормонът те тресва,
мъжкото с пълна сила си блесва.
Слънцето като напече ГЛАВАТА,
мислите ти комай сочат само КРЕВАТА.

# 53
  • Мнения: 593
Въпроса е за заместители  Wink А и ми е мнго странно как един спа масаж,ще замести някой действия на мъжът или пък някой "Тоблеро" ще направи нещо такова което може някой от мъжете  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Абе защо задаваш отговори?
Много ясно, че нито шоколадът, нито масажът, могат да заместят секса.

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 12:11 от cybercat

# 54
  • Мнения: 183
Една от съфорумките доста време "въртя" подпис :
"G- точката на жената е на края на думата шопинГ."
Та може и други опции да предложиш освен гореизброените. Или не?!
Моята G-точка е в началото на думата Гил. Върви в комплект с точката Б, в началото на думата Бан.
До тука 2 букви от аз буката  Wink а има още 28  Laughing Laughing Laughing

# 55
  • Мнения: 2 386
Какво ли се занимавам и аз..

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 20:36 от Ева в асансьора

# 56
  • Мнения: 183
Въпроса е за заместители  Wink А и ми е мнго странно как един спа масаж,ще замести някой действия на мъжът или пък някой "Тоблеро" ще направи нещо такова което може някой от мъжете  Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Абе защо задаваш отговори?
Много ясно, че нито шоколадът, нито масажът, могат да заместят секса.
Не е баш така  Wink
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=403386.90

# 57
  • Мнения: 1 081
Шоколада ще го даря на мъжката половинка, аз не го предпочитам,
след което ще се насладя на масажа,
който от своя страна ще доведе до страхотен секс с разтърсващ завършек, демек оргазъм  Mr. Green
В случай, че не е бил предвиден шоколада или пък се е разтопил от жегата, не мисля че ще доведе до секс без оргазъм  Laughing

# 58
  • Мнения: 593
Гил, свят широк - хора разни.
Ти що се коплексираш от това, че някои жени предпочитат шоколада и масажа пред секса?
Или просто се опитваш да разбереш всички абсурди, с които се сблъскваш, за да можеш да ги приемеш по-лесно?
Внимавай само да не ти гръмне главата от много мислене.  Laughing

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Сексът - оргазъм. Шоколад - гастрономически оргазъм. Спа-масаж - не са ми правили още. Ще избирам между първите две значи.

Еми как да избера ? То все едно между релаксираща баня и сладолед да избираш...И все пак хубавия секс избирам.
Ако няма да е хубав - то шоколад тогава.

# 60
  • Мнения: 2 716
И как, по дяволите, се постига "оргазъм с вълшебната пръчка"????
За храната изобщо пък нямам коментар. Шоколада най-много да ми докара диабет.

# 61
  • Мнения: 183
Гил, свят широк - хора разни.
Ти що се коплексираш от това, че някои жени предпочитат шоколада и масажа пред секса?
Или просто се опитваш да разбереш всички абсурди, с които се сблъскваш, за да можеш да ги приемеш по-лесно?
Внимавай само да не ти гръмне главата от много мислене.  Laughing
newsm09 оказва се че имам и комплекси  Laughing Laughing
Мноо па си се загрижила за мойта  глава  Laughing Laughing


П.П.
А за коя глава става въпрос  newsm78  Laughing Laughing

# 62
  • Мнения: 593
Няма да отговарям на провокации.  smile3516

Спами си, щом ти харесва - това си е твоята тема.  Peace

# 63
  • Мнения: 156
нямаше ли по едно време тема дали жените предпочитат пазаруването пред секса newsm78? това май е някаква разновидност.

Общи условия

Активация на акаунт