Къде в Бургас (18)

  • 41 624
  • 464
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 249
Lucil30, благодаря ти, ходих снощи до там, но в момента нямали доставка за такива, сега се сетих за Синди-то, мъжа ми днес ще отиде да провери  Peace

# 376
  • Мнения: 7
Tani4ka ще ти бъда много благодарна Hug но все пак ще си платя каквото прецениш.пиши ми на лични.

Последна редакция: ср, 15 юли 2009, 16:20 от krasi.pro

# 377
  • Мнения: 440
Къде в Бургас се продават качествени мъжки обувки?

# 378
  • Пловдив
  • Мнения: 4 518
Къде в Бургас се продават качествени мъжки обувки?

Sara Pen - има качествени и по 70 и по 240. Peace

# 379
  • Бургас
  • Мнения: 316
за мъжки обувки - магазин Венера - като застанеш срещу хотел България по уличката в дясно по диагонал. Намира са от дясната страна малко след офиса на Бул Инс

# 380
  • Мнения: 81
Здравейте момичета. Ако някой знае добра фирма за циклене на паркет да сподели впечатления. Ако може да дадете някакви координати - телефон, адрес и т.н.

Благодаря предварително!

# 381
  • Мнения: 93
Момичета тия дни ще пътувам до Б-с има ли намаления в детските магазини, моля за малко инфо. Къде и колко? Мерси  bouquet

# 382
  • Мнения: 668
Момичета тия дни ще пътувам до Б-с има ли намаления в детските магазини, моля за малко инфо. Къде и колко? Мерси  bouquet
В "Кенвело" в Мол-а има 70%. Купих на сина ми много яки дънки от там за 19 лв.  Crazy

# 383
  • Мнения: 93
Момичета тия дни ще пътувам до Б-с има ли намаления в детските магазини, моля за малко инфо. Къде и колко? Мерси  bouquet
В "Кенвело" в Мол-а има 70%. Купих на сина ми много яки дънки от там за 19 лв.  Crazy

 Peace

# 384
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Момичета тия дни ще пътувам до Б-с има ли намаления в детските магазини, моля за малко инфо. Къде и колко? Мерси  bouquet
Разходи се из Мола, ще намериш добри неща. Peace

# 385
  • Мнения: 167
Момичета тия дни ще пътувам до Б-с има ли намаления в детските магазини, моля за малко инфо. Къде и колко? Мерси  bouquet
Кокодрило - ликвидация Sunglasses

# 386
  • Мнения: 93
Момичета тия дни ще пътувам до Б-с има ли намаления в детските магазини, моля за малко инфо. Къде и колко? Мерси  bouquet
Разходи се из Мола, ще намериш добри неща. Peace

В новия мол или в Трията newsm78

# 387
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
В новия Мол  Peace в почти всички магазини има намаления  Peace, иначе в Oviesse в Трията на 3тия етаж също има намаление /над 25 %/ и може да намериш добри попадения  Peace

# 388
  • Мнения: 93
Забравих да те питам дали има намаление в магазина с испанските дрехи Laughing

# 389
  • Мнения: 3 832
Izvinjavam se za lat, no njamam klaviatura v momenta, shte gledam da sam po-kratka.

Molja preporachaite mi detski klub v Burgas za 3 god deca, i tel po-vazmojnost.  Da e po vazmojnost v jujnata chast na grada - kam Sozopol. Iskam da sabera 2-3 dechica, koito po tova vreme shte badat na more v regiona, che e sramno, no do sega ne sam pravila r.d. v detski klub, poradi otpuskarskoto vreme v kjoeto e roden mojat sin.

Общи условия

Активация на акаунт