Къде в Бургас (18)

  • 41 576
  • 464
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 193
Ми значи, това е магазина за теб, nolita !

# 256
  • Мнения: 166
Благодаря ви,момичета Hug

# 257
  • Мнения: 1 813
добро утро момичета. Трябват ми координати на фирми които редят дюшеме.

само недей при Краси паркет , при цикленето и лакирането си оставиха ръцете, минаха една ръка и казаха готово, след това като се загледахме на места имаше още боя от латекса, не бяха изциклили както трябва.

Отзиви за фотоепилация в Бургас?  Thinking

За фотоепилация се прави най добре есента и зимата, когато слънцето не е толкова силно.
Аз имам 8 процедури до тук, ефект мога да споделя след 5 тата,  салона който посещавам е в Славейков . Светлината е IPL, ако те устройва на лични ще ти пратя кординатите.

Да,зная за сезона,исках да ми споделите отзиви за салон или кабинет, ще ти пратя лс.

# 258
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Здравейте,момичета!
Да Ви питам,в Бургас премахват ли някъде пигментни петна,някой ползвал ли е такива услуги?

# 259
  • Мнения: 863
Къде в Бургас продават шампоани на PHYTO?

# 260
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Къде в Бургас продават шампоани на PHYTO?
по по-големите аптеки има техни продукти. Например в тази на Водната палата съм виждала, както и тази под Хеликона.  Peace

# 261
  • Мнения: 863
а от къде да си поръчам римски щори?
В Ролпласт нещо не ми харесват десените
В Гершман ми е малко скъпо май
Някакви други идеи?

# 262
  • България
  • Мнения: 166
От къде мога да купя за детенце мека седалка за тоалетна на Чико и приблизителната и цена.
Предварително благодаря!
  bouquet

# 263
  • Мнения: 466
Здравейте,
Къде в Бургас мога да намеря дрехи на АЗИЗ и КАРАМЕЛЛ ?

# 264
  • Мнения: 3 621
Здравейте,
Къде в Бургас мога да намеря дрехи на АЗИЗ и КАРАМЕЛЛ ?
Дрехи на Азиз бебе има в Трията на 3-тия етаж, а на Карамел има в Бамболино, в магазина за детски дрехи в Кауфланд и в Карнавал кидс в Мол-а.

# 265
  • Мнения: 193
Здравейте,
Къде в Бургас мога да намеря дрехи на АЗИЗ и КАРАМЕЛЛ ?
Май поччти навсякъде.
Карамел-ски дрешки има в магазинчетата по уличката на тоалетните на КиМ, също в Синди, Делфин зад Операта, Бамболино и прочие.
А за Азис - конкретно незнам, но си мисля, че по същите магазини и такива ще да има.

# 266
  • Мнения: 668
Сещам се на прима виста за магазина на Гурко, срещу тенискорта, но незнам дали дават гаранции.... 
За някои уреди дават 6м. гаранция  Peace
Поправям се  Blush, днес видях, че на магазина пише - 1г. гаранция

# 267
  • Мнения: 6
Къде в Бургас продават пелени  "PIGEON" ?

# 268
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Препоръчайте фирма за интериорни врати, моля!

# 269
  • Мнения: 5 539
Препоръчайте фирма за интериорни врати, моля!
Наскоро правих мащабно проучване на предлаганите врати в Бс и накрая се спрях на една малко известна фирма, където предлаганите врати най-много ми харесаха: http://www.bge.bg/indexBG.html До края на юли очакваме да ги монтират и тогава ще мога да дам повече отзиви. Ако искаш, иди да ги видиш, на Сливница 68.
Между другото, сегашните ни врати са от Карабулев, но не ги препоръчвам, защото увиснаха и не могат да се затварят, а и бравите им се натискат много трудно.
В Интекст, магазинът над Ритуалната зала, вратите изглеждат добре, но чух от няколко места, че не спазвали сроковете.
В Канор вратите са китайски, което ме отказа от тях.
В Бургасдор, магазинът на Фердинандова, попаднах на някакъв ненормален продавач, който едва не ме изгони, но и вратите им не са нищо особено.
Ако имаш някакви конкретни въпроси за врати, интериорни или блиндирани, пиши ми на лични, че в последния месец станах спец  по въпроса Laughing

Общи условия

Активация на акаунт