Къде в Бургас (18)

  • 41 478
  • 464
  •   1
Отговори
# 450
  • Бургас
  • Мнения: 290
Момичета, знаете ли къде се продават билети за концерта на Сигнал?? Ходих до летния театър, но там не се продават:(
На входа на Безистена.

Благодарскоо  bouquet  bouquet  bouquet

# 451
  • Бургас
  • Мнения: 6 176
ga_aMa_He ,ani_d ,благодаря за идеите   bouquet

# 452
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Момичета,знаете ли нещо за магазин Плюс?Има ли го в други градове?Знам,че е немска верига от рода на кауфланд.Започнаха строежа близо до нашата коперация.

# 453
  • Мнения: 167
Момичета, интересувам се от школа по пиано. Ако имате впечатления или сте чували добри отзиви, моля споделете.
Благодаря предварително  Hug


Аз мога да те насоча към един специалист, който е завършил консерваторията с китара и има школа в бургас.
В момента за лятото събира групи при по-ниски тарифи, а зимата работи най-вече индивидуално. Занятията му се провеждат в обществена сграда в центъра и в неговото помещение има и пиано. До колкото знам има няколко ученика, които идват точно за уроци по пиано.
Независимо, че това не е тясната му специалност, той е добър специалист и най-добрия педагог, който съм виждала. Пиано владее достатъчно, ако сте начинаещи, но най-вече е отличен педагог и учи и теорията на достъпен език. Моят опит е за деца, които са ходили години наред на частни уроци при самоуки музиканти, които свирят в групи и вземат луди пари заради популярността си, но децата нямат напредък и после ходят при този да им оправи основата. Включително има подготвени и успешно приети кандидати във ВУЗ и то с отлични оценки. Ако те интересува, ще потърся мобилния му, имам го заради сина ми, понеже работи с него.    Simple Smile

# 454
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 298
Бед хед ако не се лъжа имаше в Трията, фризьорския салон на 4 етаж.

Лилита, много ти благодаря, но ако някой знае и друго място освен в Трията нека да ми пише!!!

# 455
  • Мнения: 32
момичета,търся за подарък златни обеци на булгари - къде мога да открия
добри златарски магазини да знаете,

# 456
  • Мнения: 1 280

 Също така и в Тесис на Алексанровска срещу Фокс Кидс!!!



   Този магазин вече няма нищо общо с Тесис.  Peace

# 457
  • Мнения: 689
Момичета, откъде мога да си купя протектор за матрак/надматрачна стелка/, но да е непромокаема, за ъглови легла? И на какви цени долу-горе вървят, ако някой е купувал скоро. Също ме интересува откъде мога да купя шалте и комплект чаршафи Уинкс?

# 458
  • Мнения: 1 701
Момичета, откъде мога да си купя протектор за матрак/надматрачна стелка/, но да е непромокаема, за ъглови легла? И на какви цени долу-горе вървят, ако някой е купувал скоро. Също ме интересува откъде мога да купя шалте и комплект чаршафи Уинкс?
Калогера!
За цената обаче ще те излъжа...
Купувахме за кошара 60/120 - 12 лв.
Видях, че цената на размер 70/140 беше 14 лв.
Имаха и доста големи размери. Всякакви...

# 459
  • Мнения: 689
Само ме светни, Калогера освен там над паметника, другаде имаха ли магазин, че нещо ми се губи. Уиш, леко бременеене, то не останало де! Аз отдавна не съм влизала из форума и чак сега виждам...

# 460
  • Мнения: 1 701
Не само ти сега виждаш ... Wink
Калогера май направиха магазин и срещу Тониното, ама не съм съвсем сигурна. За другаде не се сещам...
Този който е до Ултра и новия.

# 461
  • Мнения: 239
Калогера има и в Престижа в Славейков Peace

# 462
  • Мнения: 1 280
   Тъй като Ахчето я няма пуснах нова тема!

   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=414705.new#new

# 463
  • Мнения: 10
Момичета ,в кое химическо боядисват и кожени якета?Много ще ви бъда благодарна за инфото.

# 464
  • Мнения: 193
Мисля, че в това на бул. Христо Ботев, до сладкарница Неделя, сещаш ли се?

Общи условия

Активация на акаунт