СЕПТЕМВРИ - 09'26

  • 9 402
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 118
Привет и от мен в новата тема! Hug
За вестителките ,според мен ще е по-добре да изберем няколко и да сложим телефоните им на първа страничка! Peace
В ТК с предимство за ВИПа са тези,които са платили пакетна цена,след това са тези с избор на лекар и след това всички останали!

# 16
  • Пазарджик
  • Мнения: 131
Здравейте мами, аз рядко имам време да пиша но редовно ви чета!
По въпроса с прашките аз също нося, но не само прашки а и бикини. Понякога при бременност те са причина и за хемороиди, затова е препоръчително да се избягват.
 Hug и лек ден на всички.

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 15:30 от Жорко

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Я бързо да се запиша и аз тук, докато не сте изписали темата!
Днес реших да се прибера у нас по обед и ей ме вече е 3 часа и не ми се става да се връщам на работа.  Flutter Ми много ми е тежко и горещо, какво да направя...  Rolling Eyes

За вестителките- ще ви кажа как беше при нас в старата отчетна тема- 5 момичета си дадоха телефоните, които се слагаха в началото на темата и който на която искаше пускаше sms като роди.  Peace Горе долу се знае коя по кое време ще ражда и всеки се насочва към момиче, което по това време ще е на линия! Мисля, че този вариант е най-лесен!  Peace

# 18
  • Мнения: 118
Ладида- Peace

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Сега кандидат вестителките (желателно е да са пристрастени към Нета, тоест да прекарват повече време пред компа, да си напишат номерата на телефоните тук, докато се съберат 5-6 кандидатки.  Peace

Аз като някой класен ръководител!  Joy

После всяка една си харесва някой номер, запаметява го и като роди и се оцъфери праща смс с ника тук, името на бебето, коя дата и колко е голямо. Аз моя още си го пазя съхранен в тела- 2 часа след като родих: LaDiDa, бебе Красимира, 8.май, 3150 и 51 см.
ОК?

И за да открием парада давам и моя номер: 0888249273 Simple Smile Да кажа, че живот и здраве ще раждам секцио на 13 септ. Simple Smile Дотогава ще съм на компа!  Joy

# 20
  • Мнения: 1 046
Хелоуу
Как оцелявате втази жега, направо не се трае.
Аз да ви се оплача, от ниския хемоглобин или от това, че вече го разбрах колко е (т.е. може и на псих. основа да е) все ми е едно отпаднало и изморено, а нищо не правя по цял ден в буквалния смисъл. Малко лекции само вчера и утре, но може и ранното ставане да си казва думата.
А за седалищното разположение, за сега съм така със седалищно прилежание на плода, но за мен няма значение, защото съм секцио така или иначе.

# 21
  • Мнения: 11
Да се запиша и аз в новата тема.
Наистина това е по добрият вариант за вестителките да има 5-6 с телефони и термин на първа страничка и всеки да се ориентира към някоя от тях.

# 22
  • Мнения: 14
Момичета,за вестителките и аз съм съгласна с предложението на LaDiDa!Моят термин е на 30.09,така че и аз си оставям номера-0887258555.Аз сигурно ще ви изродя всички и тогава ще доъде моят ред.Че май съм малко назад с термина според ехографа! Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 183
Хайде тогава да се присъединя. Както стана ясно от последния ми преглед, въпреки че съм с късен термин, докторката каза че още първата седмица на септември ще ми направи секциото. Така че живот и здраве, след 7-8 септември, ще съм на линия, за да съобщавам и аз добрите новини. Ето номера ми: 0896714494.

# 24
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Този вариант за вестителките е по-добър.Аз вече си записах телефоните .  Peace

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Хайде още 2-3 мацки да се присъединят и Атракция когато има възможност да впише номерата на първа страница! Simple Smile gorbi  и kiarra, вече сте в списъка ми!  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 14
Този вариант за вестителките е по-добър.Аз вече си записах телефоните .  Peace
и аз Peace

# 27
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Аз съм нон стоп на компа, терминът ми е 26.09, но вариантът да пренося отново е много голям. Затова ще се осмеля да си оставя и аз телефона, пък който реши да съм щъркел, да ми прати смс  Mr. Green 0887728545

# 28
  • Мнения: 212
Момичета, благодаря ви! Записах си вече телефоните  Peace
Аз понеже съм втората половина на месеца, ще оставя и моят телефон, ако някоя от първите мами реши - да пише - 0888 26 06 42 Много обичам да съобщавам хубави вести  Mr. Green
Пък който иска да си избере щъркелче на лични - нека го направи, сигурна съм, че никой няма да се обиди от това.
Естествено винаги трябва да имаш и резервен вариант  Wink

# 29
  • Мнения: 158
Здравейте и от мен,много ми липсвахте Hug
Нямам време да ви чета тъй като пропуснах края на по-предната и цялата предишна тема ooooh!
За това който има поводи за радост-му честитя и  му желая здраве и хубаво есенно бебче   bouquet а ако има болнички да оздравяват Hug
Аз се изгубих тъй като баща ми беше в болица и всяка свободна минутка гледах да я отделя за него.А от няколко дни съм със силни и болезнени контракций,дано да не е нищо серозно,защото не искам да безпокоя АГ-то а във понеделник най-вероятно ще остана в ТК заради болничния и тогава ще и кажа.За сега ще си лежа при всеки удобен случай.Иначе усещам едни вълнички над пъпа си и тогава
пак получавам втвърдяване Rolling Eyes
Относно белъото аз отдавна нося само боксерки Peace
За вестителките и аз съм съгласна да стана (по-късно ще пусна моб.тел.)Терминът ми е на 09.09.09г.,но живот и здраве ще съм секцио  или в края на август или началото на септември.
Вчера ходихме до магазина в който сме си харесали легълце и ако всичко е ок  в края на месеца ще го купим Simple Smile
Спомням си,че разисквахме  приема на сусам.Някой може ли да ми каже как го консумира и по колко(дневно)?
Ох тези жеги ме съсипват Tired

Общи условия

Активация на акаунт