Моля за вашите съвети

  • 2 146
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 334
Изсладванията са правени в държавна болница,защото според докторите при които сме ходили са ни насочвали на там.Нчмало значение каде ще се направят,а какъв ще е резултата от тях.
Това не е вярно.Всички тези изследвания,с изключение на хормоните (те може и в която и да е лаборатория) се правят в специализирани клиники.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 908
Ели,ориентирайте се към специализирана клиника по репродуктивно здраве и стерилитет и не си давайте повече парите на вятъра,очевидно има причина и трябва да с етърси защот 4 години безуспешни опити не са никак ммалко време.И особено з аспермограмата има голямо значение къде е правена,ако не е в специализирана клиника просто забравете за тая,която имате.Успех.

# 17
  • Мнения: 31
 newsm45  вече не вярвам че ще имам дете,просто съм загубила надежда и вяра.Благодаря ви много.

# 18
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
newsm45  вече не вярвам че ще имам дете,просто съм загубила надежда и вяра.Благодаря ви много.
Хайде сега,изгубила си надежда и вяра - без тях сме за никаде!Недей така.  hug  Hug
Трябва да вярваш че един ден,ти и всики тук ще гушкаме своите рожби  Praynig Praynig Praynig

# 19
  • Мнения: 491
Ели слънце  недей така , разбирам как се чувстваш , но недей да се отчайваш , дано всички да успеем по скоро да заченем .Вие тепърва ще ходите в специализирана клиника,където има голяма вероятност ако има някакъв проблем да го открият навреме и да се оправите.Знам ,какво преживяваш и в момента се надявам по някакъв начин да ти помогна.Между другото съм чувала че е възможно да няма проблем една семейна двойка , но въпреки това да не се е получавало известно време бебенце ,поради голямо напрежение от  Rolling Eyes balloon balloon ежедневието  в живота , ако ме разбираш какво искам да ти кажа. HugА дали всъшност това е била причината не се знае.

# 20
  • Мнения: 568
ElI_69, загубила си доста време, но това не е причина да губиш и надежда! В този подфорум няма ветерани  Flutter, всички рано или късно го напускат... вече бременни... И с тебе нещата ще се развият така! Търпение!  Peace

# 21
  • Мнения: 519
Изсладванията са правени в държавна болница,защото според докторите при които сме ходили са ни насочвали на там.Нчмало значение каде ще се направят,а какъв ще е резултата от тях.
  Ще имат много поздрави тези доктори.От голямо значение е къде ще бъде направени изследванията.Напоследък се практикува така-никой не признава други изследвания,ако не са направени в клиниката където работи.

# 22
  • Мнения: 31
Благодаря ви много за подкрепата и съветите.Ще се ориентирам към специализирана клиника,защото наистина се отчаях много.Вече не вярвам,че някога ще стане.Стискам палци на всички и дано скоро резултата е  EFP .

# 23
  • София
  • Мнения: 2 908
Ели няма защо да се отчайваш,важно е да попаднеш на добър специлист,да откриете проблемите и така да стигнете до успеха,естествено че ще стане,вярвай във това и бъди позитвно настроена.Радвам се че си е ориентирала към специализирана клиника,там са истинските специалисти. Peace Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 4 884
Дано не прозвуча рязка,но за 4 години да сте пуснали само една спермограма,и то не където трябва,и няколко хормона,е просто необяснимо за мен.Нямате никакви излседвания зад гърба си,отивайте в клиника по стерилитет незабавно,и зарежете тестовете за ову и бт,защото при вас със сигурност има по-сериозен проблем от липсата или не на ову.Успех!

# 25
  • Мнения: 31
Здравейте ще изчакам да ми дойде и тръгвам по изследвания пак.Моля за още една помощ,препоръчайте ми клиника. newsm12

# 26
  • Мнения: 55
Зависи от къде си?

# 27
  • Мнения: 519
  Няма значение от къде е.Общо взето читавите клиники по стерилитет са в София,Варна,Пловдив.Има доста информация и тук и в сайта на "Зачатие".Нашите мнения едва ли ще ти помогнат.В смисъл,че някои са доволни от едни лекари,други от други.Най-много да се оспами темата или да се стигне до остри реплики.
  Затова моят съвет е да се поразровиш и да прочетеш отзивите за отделните клиники.Има доста такива.А вече ти сама да си решиш на кого да се довериш.Това ще го почувстваш още след първата среща.Желая ти късмет и скоро да намерите "вашата" клиника.

# 28
  • Мнения: 31
Благодаря ви от сърце.  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 19
Ели, потърси Сариев /майчин дом/ или Александров /АГ/ Варна.

Общи условия

Активация на акаунт