Отговори
# 240
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Тъкмо се оправих и тази сутрин ново двайсет , едното ми око е подуто и залепнало , мисля , че е конюктевит .
Моля ви помагайте ! Личната ми не си вдига тел. и не знам какво да предприема .
Много ме е страх да не лепна нещо на децата  Sad

Споко, и аз бях с конюнктивит. Отиваш и си вземаш ОФТАЛМО-СЕПТОНЕКС. Няма странични ефекти, ако кърмиш. Капваш по капка и в 2те очи на всеки 1-2 часа. При мен за 4-5 часа се оправиха нещата.

# 241
  • Варна
  • Мнения: 78
Привет мацки,
Аз пак със закъснение ще се включа в "Преди и след". Първо да отбележа, че всички сте много сладки с и без бебоците. Аз лично мисля че не съм се променила много, като изключим 3-4 кл които имам да сваля. Но с тези ежедневни разходки мисля че ще се справим.
 

П.П. Найема, и аз се учудих на док за броя акания.... Пък и как да ги броя в крайна сметка... Ако се е наакала сега и след 15 минути се наака пак - това колко пъти е Simple Smile
Пък и да не ви казвам баща й колко пъти минава през кенефа на ден... може да й е генетично  Joy
Това все едно аз съм го писала - и на Поли метаболизма й е като на баща й. Всеки ден по 3-4 наакани памперса  newsm78
тук съм на Балани /габровско/. Бременна 2 месец
тук съм на Цветница 2008г, Великотърновско, месец преди да забременея
и сега.... Св.Константин и Елена
НИе се събудихме...... отиваме да се нахраним и да бягаме на разходка.  Hug

# 242
  • София
  • Мнения: 2 508
Момичета, помагайте. Направо съм бясна, вчера оставих Йоан за 2 часа на разходка със свекърва ми и сега бузите му са изгорели! Просто нямам думи... Не го мажа със слънцезащитен крем, защото е алергичен. С какво да го намажа? Може ли с пантенол?

# 243
  • Мнения: 360
айде и ние за конкурса
аз не сикам от тази храна(искам ц...)
а този кой е newsm78много е грозен Sick
ей ама сме готини с тати Heart Eyes

# 244
  • Мнения: 360
ей доре много кофти,аз  си мисля може ли да го намажеш с дефламол?щом пишките им мазахте май може малко да го наклепаш,че от него минава бързо.ама прочети тук там първо.
а и забравих най култовата да ви покажа,тук се опитах да я целуна по брадата а тя реши да си хапне от мен hahaha

Последна редакция: сб, 13 юни 2009, 14:04 от alximika

# 245
  • Sofia
  • Мнения: 2 502
Привет-мривет!

Дарима, Ламтурниче,  Hug Hug! А книжката е на тази английската фирма, за която бях писала, че намерих в магазинчето с раирания слон, дето го гледам от 3 месеца Simple Smile Фирмата е Jelly Kitten и не съм ги виждала никъде другаде. Страхотни неща има, ако някой си хареса нещо мога да му взема и да го пратя. Разбира се, нямат всички неща, доста малко са, но са страхотни! Книжката само шумка, но е много шарена и стърчат едни животиски глави, имат и други модели, ето такива:



Имат и разни готини плюшени играчки, които дрънчат, пискат и т.н. Не са много евтини, но са от категорията на Тaf Toys, не по-скъпи Peace.

Доре, нищо не прави според мен. Не съм сигурна, че Пантенол може за толкова малко бебе. Виж листовката. Може би може Дефламол, все пак нали на пишлетата го дават да се маже, сигурно може и на бузките. Ама ако не е много изгорял, не го мажи с нищо....

Еййййй, пак мръъъън-мрррръъъъъъъъъънн-мръъъъъъннннннннннннннннннннн!  ooooh!

Ха, писали сме със сватята едновременно! Simple Smile

# 246
  • Мнения: 360
да да сватя заедно то ние все едни и същи неща правим Laughingаз да ви кажа днес ми е голяма лудница  с 3 броя чавес съм,Мая,Едо и една сладка госпоица на мойта най близка приятелка детето че днес и 2та с мъжа и са на работа и детето увисна.по късно ще ви пусна сникмки да видите лудницата Crazyсега съм им пуснала джетикс малката спи а ааз при вас да не изпусна нещо ooooh!леле вече съм тотално пристрастена Hug

# 247
  • Sofia
  • Мнения: 2 502
Леле, Мимеееее! Баси! Аз с едно не мога да се оправя  ooooh! Признавам те за шампион! То, чуждите не можеш и да ги шамарчиш, та съвсем сложно става  Mr. Green

Ааааа, полседната снимка е уникална! хахахахаххахахаахха Simple Smile

# 248
  • София
  • Мнения: 2 508
Много ми е гадно... Cry

Какви последствия може да има това изгаряне, знам, че е много вредно, ама... Просто нямам думи, как не й е минало през акъла, че слънцето му грее право в лицето! cry no cry

# 249
  • Sofia
  • Мнения: 2 502
Доре, споко! Нищо няма да му стане!  Hug То от едно изгаряне ако става нещо, нямаше да може навън да се покажем. Я го снимай Йойо да видим колко е изгорял. Ама не се притеснявай! Той усеща ли някакъв дискомфорт?

# 250
  • Мнения: 173
Атмосферче, не се притеснявай, нищо няма да му стане на сладкия Йойо, ама тези свекърви са за  #2gunfire
Ние днес бяхме във Варна на разходка в морската, пихме кафенце на Хоризонт, ядохме сладоледче и няма да ми се смеете, ама за първи път кърмих навън, то хич не било страшно  Crazy Много хубаво си изкарахме, бяхме си тримцата и така, много се надявах да видя някоя варненска мама, но уви  Rolling Eyes

# 251
  • София
  • Мнения: 2 508
Нищо му няма, само са му червени бузите. Не са пламтящи, ама са червени.

Много ме е яд. Излиза, че на никого не можеш да имаш доверие за детето си! Дори на баба му и баща му! Banghead

# 252
  • Sofia
  • Мнения: 2 502
Няма да се косиш, Доре! Аз онзи ден като ги оставих с баща му двамцата за 15 мин да се изкъпя и излизам и какво да видя - малкото засмукало един залък хляб, а татко му го гледа с умиление!  #Crazy #Cussing out #2gunfire Леле, щях да го утрепя! Измъкнах му хляба от ръката, а дребчо ми се разсърди, харесало му беше!  Joy Така че, още много такива премеждия ни чакат, ама не може все ние да сме на линия! Трябва да ги оставяме от време на време, че иначе ще луднем! Crazy

# 253
  • София
  • Мнения: 2 508
Мааале, Котееее! Shocked Shocked Shocked Сигурно щях шамари да раздавам, ако се беше случило нещо такова! #Crazy

От друга страна, радвай се! Въвела си глутен! Няма да се тревожиш после за каши и бисквити! Хахахаха... Макар че не знам дали близането се брои...

# 254
  • София
  • Мнения: 2 508
МНОГО СПЕЦИАЛЕН ПОЗДРАВ ЗА ВСИЧКИ!!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=5P6UU6m3cqk&feature=related

 Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт