Отговори
# 60
  • Мнения: 95
[quot
dessi06,този комплекс съм го виждала на живо,не ми хареса и от ресторанта не бяхме особенно доволни.Е това беше преди няколко години,сега може да се е променил  Peace

[/quote]
Aз не съм Wink,,но може би нещо подобно..сред природата....

# 61
  • Мнения: 236
Девойки, дайте да видим ориентировъчна бройка, за да можем да преценим какво търсим. Около Троян има и села - Бели Осъм, Орешака и др. Около Търново е Елена. Хрумна ми и Велинград. Аз предполагам, че е по-добре да сме на едно място настанени всички, нали идеята е да сме заедно. Но може би ако се насочим към някое вилно селище...
За цените отчетете и факта, че ако сме 40 души, ще можем да дооворим  и отстъпки за група, така че можем да търсим и за малко повече от 30 -40 лева. А и тези за 30-40 лева са много долнопробни, имайте предвид, че все пак сме с бебета.
http://nbta.bg/index.php?page=acmd_list_ridareacity&rid=17&a … EA%EE%EB%E8%F6%E0 - това не е лошо място, имат много красива градина, басейнче, кухнята не е лоша.
Гледах ,че в Узана има и в района - габровски майчета имаме ли да се изкажат по въпроса?
Можем да проверим Априлци - има много местенца там, Беклемето.
http://krayrekata.com/ - тук е много хубаво, ходила съм миналата година, хората са внимателни, не е скъпо, има и басейн и барбекю.

# 62
  • Мнения: 95
Мама Петти...права си да започнем да се броим HugНас ни бройте 2 +бебко...

# 63
  • Мнения: 236
Коте, аз правя списък на идващите. Става ли? Ох, забравих, че трябва или да е с асансьор, или на един етаж, или да има помещение заколички, нали се сещате, че сме моторизирани всички майчета. Embarassed

# 64
  • Sofia
  • Мнения: 2 497
Пети, много ми хареса първото местенце  smile3521
Мен вероятно ме бройте само с бебчо. Големия Венци ме отсвири веднага  tooth Каза, че ще ме закара където кажа и ще ме вземе когато кажа, ама да не го занимавам с глупости  Whistling

Да си задам въпроса, който забравям от 3 дни  ooooh! Понеже се оказа, че Graco пак си нямат представител за БГ, ние си оставаме без чанта за количката. Ще трябва да си купувам някаква друга, ама ми се ще да е по-читава, че тази за 20 лв, която имам се скъса веднага почти... Много ми се иска ако може да е червена или кафява, та да ни отива, ама може и да не е в тон, важното е работа да върши. Моля, похвалете си чантите за количка да си избера някоя марка Simple Smile Предварително благодаря! Hug

Лекичка и мекичка от мен!

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
За национална среща и аз имам мерак.Броите и нас 2+1 бебонче.

# 66
  • Мнения: 95
Коте...я погледни тук..http://www.kidsroom.de/cgi-bin/kidsroom.shop/4a315ec30149a44c27424debae160667    http://www.kidsroom.de/cgi-bin/kidsroom.shop/4a315ec30149a44c27424debae160667/Catalog/1765/Catalog/1765 ако нещо си харесаш ти поръчвам и ти я пращам....
Кажи на големият Венци че няма да е тъпо с нас..то и други мъже ще има...ще е весело Hug

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 22:57 от dessi06

# 67
  • Мнения: 30
Ле ле,ама вие наистина ще го направите!!!
Деси,ние юли заминаваме за Англия и няма да се връщаме до чак догодина...иначе бих дошла на 100%!

# 68
  • Мнения: 60
Адашке, Ина Laughing само не си купувай на Чиполино чанта - от личен опит го казвам - много бързо се прецакват! На Quinny на мен ми харесват много, но незнам дали се продават отделно и колко струват newsm78
За сега не мога да кажа за срещата на 100% - като се реши горе-долу за мястото и точната дата - ще кажа! Че все пак сме зависими от милото, а незнам дали ще се навие за някои доста далечни дестинации! Все пак горкия много кара (с това му е свързана работата) и му е писнало вече! Иначе ужасно много ми се ходи, а дано Praynig
Днес направо ме изкара извън нерви една "много мила държавна служителка" - с една дума като имам дете нямам право да посещавам с него обществени места, че й смущавам покоя #2gunfire А бебока даже не е е гъкнал! Но нямам право да го водя - как не съм могла да намеря кой да го гледа #Cussing out А бе тия хора, нямат ли малко човещина, незнам!!!!!!!!!!11

# 69
  • Мнения: 649
Мен също ме бройте 2+1, но ще кажа окончателно след като уточним датата, защото и аз съм зависима от милото

Днес направо ме изкара извън нерви една "много мила държавна служителка" - с една дума като имам дете нямам право да посещавам с него обществени места, че й смущавам покоя #2gunfire А бебока даже не е е гъкнал! Но нямам право да го водя - как не съм могла да намеря кой да го гледа #Cussing out А бе тия хора, нямат ли малко човещина, незнам!!!!!!!!!!11
Не знам как може да има такива хора. Какво толкова им пречи една малка невинна душица. Но на тоя свят има толкова много дребни души  #2gunfire

# 70
  • Мнения: 89
http://www.fenerite.bg/

Вижте и тук!Много е хубаво,а на 1 час път пеша(с количките  Laughing) по пуст,асфалтиран и много живописен път е село Боженци!!!Има и намаления за групи над 6 човека.А закуската е включена в цената и беше също уникална-домашни баници,домашно кисело мляко и всичко друго в изобилие на шведска маса.
А и е близо до Габрово.. Laughing Иначе вътре,в самия комплекс,няма много къде да се возят колички...Еййй,сетих се!!!За септември перфектен вариант би бил Сандански и то точно резиденцията "Св.Врач"!Има голям парк с алеи и е страхотно озеленено с редки дървесни видове.Там ще можем да се разхождаме по цял ден,а и септември в Сандански си е още синьо лято!Закуската е включена,а стаите са много просторни!

Инче,моят мъж също ме отсвири.. Joy,но като го убеждавах известно време май започна да се поразмисля...или поне вече не е категоричен,че не му било там мястото.Казах му,че може пък да си паснат мъжете и после те да започнат да си организират срещи! hahaha

Рися,не мога да намеря какво е било притеснението ти за този хубавец Енчо-гаменчо!Доколкото схващам обаче,сега е ОК,нали?

# 71
  • Велико Търново
  • Мнения: 116
Майчета, само набързо се включвам да ви кажа, че семейния съвет реши, където и когато кажете за НАЦИОНАЛНА СРЕЩА ние идваме 2 + 1 бебе  Laughing

Дари ако се разберете нещо с Марти за неделя ми драснете на скайпа, че утре програмата е много натоварена и не знам дали ще остане време за форума  Hug
inesita и на мен утре ми предстои посещение на НАП и няколко банки с бебона, щото не се уредих с гледачка, пък и честно казано не ми тежи с нея да обикалям. Тя, Габка щом е в количката и има движение е доволна  Laughing Ама само чакам някакъв такъв коментар от "много мила държавна служителка" и ще й разкажа играта  #Cussing out

# 72
  • Мнения: 24
Здравейте муцки   bouquet
За срещата аз съм ЗА всяко място , стига да е сред природата и планинско  Mr. Green
Трявна много ми хареса миналото лято като ходихме там ама съм жива за всяко друго красиво местенце  Peace Нас ни бройте 1(2)+ бебе щото тати е по- вероятно тати още да не се е върнал  Sad

Хайде на шоколад, днес съм на вълна сладко Blush Blush Blush
Теди не е ли жега във  Варна, че се изтрелвате баш в 14:30 на разходка Joy
Аз 2 и нещо се прибрах, едвам се дишаше. Ходихме набързо до Кауфланд, довечера по- хладното пак ще излезем, сега у дома Sunglasses

Ками жега е ама в Морската поне има сенчести местенца и барчета с ЛЕДЕНА БИРА  а детенце спинка сладко само навън, като сме в къщи изобщо не спи. По 1 час се приспиваме след мнооооого рев и после спи буквално 5 мин. и се събужда  Confused Пък и в къщи в стаята ни е 28 градуса през целия ден


Възникна следната грешка при публикуването на новото мнение:
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 5 нови отговора.
  Laughing

# 73
  • Мнения: 95
Момичета,какво им става на нашите мъже newsm78 newsm78то и моят малко се дърпаше май..но аз толкова въодушевена..че сърце не му даде май да ми откаже..а съм сигурна че ще си намерят компания..

Някой почна ли броенето????И за дата казвайте Laughing

# 74
  • Мнения: 24
Еййй,сетих се!!!За септември перфектен вариант би бил Сандански и то точно резиденцията "Св.Врач"!Има голям парк с алеи и е страхотно озеленено с редки дървесни видове.Там ще можем да се разхождаме по цял ден,а и септември в Сандански си е още синьо лято!Закуската е включена,а стаите са много просторни!

Моляяяяяя ви само да не е чааааак толкова далече Не мога да си позволя да карам сама с бебче до другия край на България  Praynig До там сигурно има към 700 км. от Варна  Confused Нека да е някъде по средата, че да е удобно за всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт