Отговори
# 75
  • Мнения: 95
Момичета лека нощ..бебко заспа в 21 часа...мама си е починала и всичко отива към luvbed EmbarassedДо утре Hug

# 76
  • Мнения: 649
Момичета дайте по настоятелно.
И моят мъж първоначално ми отказа, но след доста солидни убеждения и най-вече като му казах, че всички ще ходите с мъжете си леко посмекчи.

Сега като му говоря  ми се подсмихва и кой знае какво си мисли  newsm78 , че нищо няма да направим и няма да успеем да се организираме.

Ей тоя Слави трифонов много хубави песни има /поне една част де  Wink/

Ние отиваме ето  тук в края на месеца. Впечатления след като се върнем. На снимки излежда чудесно, но мисля, че ще дойде малко далечко на мамите от Севера и Изтока  newsm78

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 23:27 от ^desika^

# 77
  • Мнения: 89
Теди,права си..не съобразих колко ще е далече за мамите от Варна...

Десика,мила,не искам да те плаша,но за тази "Реденка" сайтът е много подвеждащ!Нали преди един месец ходихме на Катарино и минахме покрай този комплекс....ами той все още е строящ се,с купчини строителни материали и се намира точно на магистралата!То мен веднага ме усъмниха още тогава(защото гледах и аз сайта преди да тръгнем) цените за този сниман лукс...Освен пък да има някаква друга вече разработена част... newsm78

# 78
  • Мнения: 360
wondertedy7  не бой се душко аз за това казах средата на БГ да е удобно на всички,няма как Варненки или Бургаски да ви накараме за 2 дни да маете с чаветата толкова км Hug
Доре къде си бе душа?
За Габрово разглеждах някакъв хотел казва се Дан Колов и има пейнтбол=футболно игрище с малки вратички(мисля че на мъжете ще се хареса)а трябва да ги примамим че иначе половината няма да дойдат.какво сте се притеснили  за количките на поляните не могат да се возят?а вечер и в колите може да си ги прибираме.незнам аз на лукс не държа Naughtyв крайна сметка е по важно да се съберем и изкараме приятно. и аз съм с две ръце за природа,планина,река,язовир...айде лека мен ме бройте -алхимичка,баш-алхимика и малката алМая Heart Eyes
Силве ще ходите ли утре е парка?дда пиоем по бира кафе...как е малката?

# 79
  • Мнения: 649
толо много благодаря за информацията  Hug
Мъжът ми утре щеше да резервира там, но сега ще си помислим малко.
На нас ни го препоръча моя близка чийто мъж е работил по обзавеждането на хотела и вилите.

И аз се позачудих на цените, но си мислих, че се дължи на факта, че е извън основният сезон за Банско.

# 80
  • Мнения: 24
Ееееееей забравих да се похваля  doh Днес срещнах Гея в морската  newsm47  Гейче много много ми беше приятно да се видим на живо  Hug За съжаление се видяхме за минутка защото аз вече бях тръгнала да се прибирам  Confused НО тя обеща другия път като дойде във Варна да се съберем с варненки  lalalala

Иначе днес с Ламтурника пак си пийнахме по бирка под една дебела сянка  Mr. Green

# 81
  • Мнения: 649
Ееееееей забравих да се похваля  doh Днес срещнах Гея в морската  newsm47  Гейче много много ми беше приятно да се видим на живо

Тя не е ли в Германия, нали днес казваше, че е ходила по разкрасителни процедури или съм изпуснала нещо.

Хайде оставям ви, че аз не пиша, не пиша, ама пък като пропиша нямам спирачки  Embarassed

# 82
  • Мнения: 24
Ами явно процедурите с абили във Варна  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 89
Деска,то не че е евтино,но като знам какви цени държат по-уредените хотели ми се стори съмнително...Ако резервирате поне не плащайте капаро!!!Там има много стаи и всичко ще е празно!

Алхимиче,утре трябва да отида сутринта до НДК,но в 11.00 ще съм в парка.Ако решиш да идваш -свиркай!

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 2 502
Ей,таман да напиша, че к-с Раденка е супер и Силвето ме посече  Joy hahaha Ама на снимки много го докарват! Деси, ще разказваш, като се върнеш  Peace

Деси06, много ти благодаря за предложението! Разгледах, ама тези, които си харесах нещо ми се връзват по 150 лв и татето ще ме  #2gunfire Тя и Вики (hope) ми предложи да ми донесе от Канадата (че нали сме си дружки и щом си дойде веднага ще я сгащя да ги целувам и прегръщам със Сами  Hug) и май там по се връзват нещата...
Благодаря ти много, Вики! Харесах си една, ето тази http://www.toysrus.ca/product/index.jsp?productId=3482847&cp … parentPage=family и ако я има, грабвай я! Много много ти благодаря! Ама няма ли да ти заеме много място в багажа  newsm78 Все пак, само до това ще ти е... Прецени и ако има място, я вземи.  Hug  bouquet

Хайде, вече наистина спирам, че тази вечер съм на всяка манджа мерудия! Лека нощ, сладурки!  bouquet

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 5 нови отговора. Маааалееее! Shocked

# 85
  • Мнения: 242
Хилоуууу Hug

За националната среща съм твърдо ЗА Party Ама май на нас ще ни трябва апартамент,че иначе няма да се спи... ooooh! Мойто мъжле не ми каза "Ок",ама не ме и отсвири,така че работата е почти опечена.Доколкото си го познавам не е против,но "дотогава има тооолкова много време..ще видим".Сега го обработвам.Преди мъничко му вкарах няколко хард-обработки Blush и ако караме така ,той ще е щастлив и доволен и ще има скара-бира на полянка Mr. Green

Деси,така се ядосах на тая Зелено око,че ми идеше да й поговоря аз по моя си начин на тая пача скръндзлива  #Cussing out Ама в крайна сметка ти си решаваш какво да правиш..Като те знам каква си душица едва ли тръгнеш да я злепоставяш,ама тя си го заслужава,защото така ще се направи на отворена и пред други мили и отзивчиви мами като тебе...

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 5 нови отговора.
Боже ooooh! И на всичкото отгоре съм завършила машинопис.... Rolling Eyes

# 86
  • Мнения: 2 784
Пълен Йекшън! Записвам се 101 на 6 страница. Mr. Green
Утре ще ходя да се постригвам и много ми се ще да си свия прическата на Фокси.  Flutter Ама тя е скулеста красавица, а аз съм с лице като месечина, та не знам дали ще ми ходи.
За срещичката, както писах и по-горе не смея да се запиша. Като наближи- ще видим.
Отивам да се къпя и да отлепвам мъжОто от дивана, че голямото ми диване реве по график в 1ч., да може да сме се приготвили за лягане дотогава.
Лека от нас на вас, нашата няма да е лека... Confused

# 87
  • Мнения: 242
Пълен Йекшън! Записвам се 101 на 6 страница. Mr. Green
Утре ще ходя да се постригвам и много ми се ще да си свия прическата на Фокси.  Flutter Ама тя е скулеста красавица, а аз съм с лице като месечина, та не знам дали ще ми ходи.


Ламтурник
,аз тая прическа си я заплюх,още когато една моя приятелка си я направи и то даже малко по-късо отзад.Та мисълта ми е,че тя също е с кръгло лице,ама много й отиваше...
Давай смело.Ти и без това си си с късичка коса.Най-много да се разхубавиш още повече Mr. Green  bouquet

Момичета,аз от вчера искам да ви подканя да гласуваме за Белоградчишките скали..Нали са сред новите 7 чудеса на света..Бяхме на второ място,сега сме трети...Та линка е под линийката ми.Който желае може да гласува...Занимавам ви с глупости,ама мерси,че все пак ме четете Blush

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 08:33 от foxy81

# 88
  • Мнения: 1 134
Привет, момичета! Hug
Ако случайно се чудите къде се губя, то следващото инфо трябва да ви накара да внимавате с новите прически, защото обикновено с косата си отива и акъла (поне при мен стана така). Crazy
Та, моята сладка първокласничка я приеха в у-щето, в което искаше тя.  Heart Eyes Бяха големи трепети и вълнения, докато видим списъците. А от градината организираха лагер, на който тя много искаше да отиде, още повече, че вече няма да вижда тези деца и учителки. И като награда за новото у-ще я записахме... Обаче, тя никога не се е отделяла за толкова време от нас и аз се ужасявах да я пусна сама. И понеже както знаете съм с нова прическа, а и съм емоционално нестабилна (още повече сега с тез хормони - ей това е супер извинение за всичко Laughing), естествено ние отидохме с нея. Разбира се и с Бобчо... И така, изкарахме 10 дни на лагер - доживях на стари години, никога не съм ходила като малка. Мими беше много щастлива. Аз през цялото време се тресях да не се разболее някой от двамата. Всички се вайкаха колко съм смела да ида с толкова малко бебе... Само едно възрастна жена ми каза: "Спокойно, момиче, и тук бебета се раждат".
Мими си ходеше с групата на плаж сутрин, а ние с таткото и Бобчо от 4 след обяд. Не съм го мазала с нищо, защото четох, че мазилата съдържат разни вещества, които били токсични за толкова малки деца. Стоеше облечен с тънички блузка и панталонче под чадъра. Мисля, че му се отрази добре, защото си спеше много спокойно. Тук още първата вечер започна да му прохърква нослето от сухия въздух.
Пътуването също понесе добре - спеше почти през цялото време. Ние спирахме на честичко, за да го кърмя и да се поразбуди. И така.
Та с две думи не е толкова страшно, на всички, на които им предстои първа ваканция с бебо. Там бях на тръни, макар че бяхме в Приморско и си мислех, че ако се разболее до Бургас са 50-тина километра, за да търсим болници и лекари...
Сега, след като децата се наспаха и налудуваха. Ние имаме нужда от двуседмичен отпуск поне, за да си отдъхнем. Mr. Green

Ще чета назад и бавно ще наваксвам... Вие спокойно ме одумвайте и ми се смейте на акъла, или поне на остатъците от него... Laughing

# 89
  • Мнения: 24
Оооооо Фокси изобщо не са глупости  Naughty аз отдавна съм гласувала ама на , не съм се сетила да пусна линк тук  Confused Белоградчишките скали са уникални и заслужават да станат едно от новите чудеса  Peace Peace Peace Ходила съм там преди няколко години. Тези скали, като че ли някой великан ги е дялкал във всевъзможни форми
Упс размечтах се  Party

Общи условия

Активация на акаунт