възстановяване след раждане

  • 6 277
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
   Аз излизах на дълги разходки с бебето сутрин и вечер,и карах колело следобед,когато се прибереше мъжът ми.

# 16
  • Мнения: 11 004
При мен се получи с много ходене пеш, каране на колело и домашния крос тренажор.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 430
В момента ползвам вибриращият колан,но само за краката,защото съм със секцио и не е желателно да го слагам на корема.Иначе с разходки с количката,а и храната я намалих значително.Сега е лято вече има по-голям избор на свежи зеленчуци и плодове

# 18
  • Мнения: 1 740
След раждането , a сега си гледам бебчо самичка. За няколко месеца отслабнах толкова много,даже под килограмите на които забременях.

# 19
  • София
  • Мнения: 673
А си свалих упражнения на пилатес. А пък и покрай малката особено много не ми остава време да ям. Имам още килограми за смъкване, но сега и жегите ще помогнат

# 20
то и в жегите апетита се губи.

# 21
  • Мнения: 269
Този въпрос си го задавам откак съм родила.Не пазя диети,защото не вярвам,че са полезни и запазват отслабналата форма дълго,аз заложих на фитнеса.Свалят се килограми,но трябва човек да е постоянен и да не се отчайва.Инструкторката ми направи програма и знам,че не ходя просто да си губя времето,а наистина би трябвало да има ефект.
Имам и вибриращ колан,но го ползвам по-скоро за масаж.

Не забравяй обаче,че на всеки организъм  влияят различни фактори на отслабване.Съветвам те ако не кърмиш да се храниш разделно.А разходките ще свършат работа също.

# 22
  • София
  • Мнения: 292
Аз нямах излишни килограми, обача трябваше малко да се стегна в задника и корема. Не можех да ходя на фитнес  нито да се разхождам посред зима с часове, за това си купих обръч и аз.  Mr. Green
Идея си нямате колко добре действа това чудо на талията, ханша и бедрата. Препоръчвам да се почне с него около три месеца след раждането. Моят е дървен, пластмасовите са много леки и не вършат много работа, освен ако не са пълни с нещо.

Откъде купи дървен обръч? Мерси предварително за отговора!

# 23
  • Лондон
  • Мнения: 449
.С което не сам много съгласна.За една майка раздала по естествен път мисля че ще е по-лесно да се възстанови.
[/quote]

Аз пък с това не съм съгласна Wink Начинът на раждане не ми се отрази, отне ми 3 месеца и 22 кг си отидоха безвъзвратно Laughing...Начинът - ами диета в смисъл на внимаване какво ям, без сладко и много въглехидрати, спорт никакъв (за съжаление), но безкрайното тичане около бебето. Според мен е много важен генът и каква е била формата ти преди забременяване. Но диатата със сигурност помага.  Успех Hug

# 24
  • Мнения: 56
Начинът е здравословно хранене и повече разходки.
И от много хора съм чувала, че най-много се свалят килца като проходи мъничето от тичане след него...след няколко месеца ще кажа дали е така! Grinning

# 25
  • Мнения: 626
След раждането си гледах бебчо самичка. За няколко месеца отслабнах толкова много, под килограмите на които забременях. От домакинстване, тичане нямах време да се храня.

И аз за сега съм така. Мъжо помага ама като се прибере от работа , иначе основно съм сама. През бременността качих 13 кг , до момента съм свалила 10кг ( а родих преди 22 дни)

# 26
  • Мнения: 1 354
И аз трябва да свалям килограми, ама понеже съм мързел залагам на разходките, дано отслабна по бързичко Praynig.

# 27
  • Мнения: 6 003
достатъчна гимнастика е отглеждането на бебе,а разходки - сутрин и вечер по хладно.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Разходки и велооргаметър  Wink

# 29
  • Мнения: 8 999
Здравейте маичета!Искам да ви попитам как се възстановихте след раждането?Всички знаем че не е лесно да си възвърнеш качените килограми,особено ако няма кои да помага в отглеждането на бебето.За една майка чийто роднини и таткото на бебчето са по цял ден на работа е немислимо да ходи на фитнес и да прави упражнени.Какви методи освен тези могат да се прилагат за свалянето на качените през бременността килца?

Точно защото нямаше кой да ми помага, много бързо си върнах формата отпреди да забременея. Домашният фитнес е напълно достатъчен, ако се ограничи и яденето - тичай с прахосмукачката, тичай с количката, разнасяй бебе /пак тичайки/, сваляй и качвай количка до третия етаж, мъкни торбите с пазара.... да изброявам ли още!

Общи условия

Активация на акаунт