Димитровград-9

  • 49 658
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 648
eriana , нали знаеш лятото как се познават бургазлии- по липсата на тен Mr. Green

# 46
  • Мнения: 155
аз едва скоро разбрах, че всъщност не съм мургава, а съм бяла като сирене Преди да се оженя, нямаше какво друго да се прави през деня и киснехме на плажа под Пантеона или Бункера А сега ако отида 1-2 пъти и то случайно Все няма време, гледам да се срещна с приятели, да видя нашите и така
Къде живееш в Бургас, ако не е тайна

# 47
  • Мнения: 672
Ех,Бургас Бургас,тъкмо днес се връщаме от там,бяхме на моренце и задължително си минаваме през Бургас като се връщаме,поразходихме се из морската градина,ходихме и в любиния Хеликон обаче с малкия не можеш да разгледаш на спокойствие и излезнахме с една сурия книжки само за него,Наде да ти се оплача ходихме и до нашия любим Мърфи обаче той сменил собственика,а ние така се бяхме наточили на Сиртакито и Катерининото плато,но пак не готвят лошо да ти кажа,ако можеш поразпитай моля те познатите си,може пък някой да знае къде е отишъл бившия собственик и най-вече къде е завел великия готвач  smile3518 И отново си изкарахме чудесно,припомнихме си младините  Laughing

# 48
  • Мнения: 155
ekaterina II, къде е това заведение Мърфи И аз има кой да попитам А и докато живеехме в Бурагс се движихме в тези среди,на ресторантьорите, може и да е наш човек

# 49
  • Мнения: 4 784
Кате, дай повече инфо за морето. Къде бяхте, как изкарахте? Снимки не може да нямате  Simple Smile.

# 50
  • Мнения: 672
Ериана,ами не знам адреса точно улици и тем подобни,намира се точно зад блока Краставица така го наричат там,Надя ми го каза те пък преди също много близо до този мърфи живееха,не знам дали обясних добре  Laughing Вени ами ние си бяхме пак на същата база на Министреството на горите и земеделието,там много ни хареса миналия път,направено е тъкмо за семейства с малки деца,оградено с голяма детска площадка в самия комплекс а и извън сезона т.е.до краяна юни леглото ти идва 12.90 а за малкия е 50%,мястото е много хубаво 2 минути до плажа и правят всяка година ремонт тази година бяха с чисто нови мебели,и всичко останало та там си ходим вече втора година,до година ще видим,а цените поне юни вървяха от 19 лв нагоре на легло по частните кватири а по хотели  #Crazy,а снимките само да ги свалим и веднага ще ги сложа тука да си разгледате

# 51
  • Мнения: 4 784
Супер Кате, радвам се, че сте изкарали добре.
Аз съм на тръни за таз годишното море, при все че имам гадни спомени от миналото с Калоян и неговото разстройство.

# 52
  • Мнения: 672
ние на морето произшествия за сега сме нямали,но тази година е домъкнал някакъв вирус от морето тази сутрин изведнъж го присви коремчето и викаше много а после и повръщаше заведох го на д-р Ангелов и той му изписа вомитусхил свещички,след 4 приема през 1 час за сега е добре,дано вече бързо да се възстанови че сутринта бая се бях притеснила  Praynig

# 53
  • Мнения: 4 784
Това е ще - отвратителна работа с това повръщане и разстройство. На всичко отгоре в нета излезе инфо, че на Влас е гръмнал именно този вирус и ние ще сме почти в гнездото на осите.  Confused
Дано Ивайло го мине бързо!

# 54
  • Мнения: 672
лошо,баш на морето с вирус е гадно,дано да ви се размине,а Ивко стопирахме повръщането вчера,днеска и акото вече се сгъсти обаче си го боли стомахчето,и от време на време си помрънква,но освен еспумизан друго за болки в стомахчето няма,таз годишния вирус е гаден с тези болки и свекървата го прихвана вика много гадно боли корема,но тя поне може да пие спазмалгон,дано до вечерта вече и болките да му минат,вие на слънчев бряг ли ще сте,иначе ние бяхме на Влас 2006 на сватбено пътешествие  Laughing и беше страхотно

# 55
  • Мнения: 4 784
вие на слънчев бряг ли ще сте
Да

# 56
  • DE
  • Мнения: 967
Доколкото аз имам сведения, Мърфи беше на един наш клиент - собственика на строителна фирма Сан Сити - Феридун.
Но това беше преди 3-4 години. Сега не зная чий е.
Мислех, че все още си е негов.

# 57
  • Мнения: 672
явно беше до миналата година,а тази взе че се смени и цялото меню е ново и люлките ги няма  Cry

# 58
  • Мнения: 155
Фери ни е приятел, но и аз не съм го виждала много време Беше ни квартирант в апартамента близо 3 години, сега направи хотел в Сарафово (там си и живее), затова може да се е отказал Ще питам

# 59
  • Мнения: 8
Здравейте мами, извинявам се че така нахлувам във вашата тема.Искам да ви попитам знае ли някой кога и от колко до колко часа е пазара на едро във вашия град.Надявам се някой да ми отговори,за което ви благодаря предварително.

Общи условия

Активация на акаунт