Димитровград-9

  • 49 676
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 678
преди 2 страници или 3 пак някой питаше за това разгледай темата е малка

# 61
  • Мнения: 568
Здравейте мами, извинявам се че така нахлувам във вашата тема.Искам да ви попитам знае ли някой кога и от колко до колко часа е пазара на едро във вашия град.Надявам се някой да ми отговори,за което ви благодаря предварително.

Новото работно време в петък е от 10.00 до 21.00 часа.В събота и неделя си е пак от 08.00 до 14.00 мисля беше.

Кате вие още тук ли сте?Бях видяла малкия с баща си ,но бяха далече.

# 62
  • Мнения: 678
Не от 2 седмици вече сме в София,Деси,сигурно тогава си ги видяла ния 1 седмица си постояхме там,но си спах при майката в толбухин,то пък бяха едни дъждовни дни всеки следобед и валеше

# 63
  • Мнения: 530
Днес съм рожденничка почерпете се

# 64
  • Мнения: 568
Яна честит рожден ден!Жива ,здрава и щастлива  bouquet

# 65
  • Мнения: 648
     Честит празник, Яна  bouquet

Жива, здрава и с много късмет! Пълна къща с детски смях и много любов Hug

Кате, чак сега се вмъквам в темата, но как не ви беше неудобно да не звъннете един тел като минавате Mr. Green
На Мърфи отдавна не сядам, още повече че махнаха детския кът, сега разбирам, че е било собственост на Фери.

Хубава неделя на всички   Heart Eyes

# 66
  • Мнения: 678
Честит рожден ден,Яна.Много смях и песни и мигове чудесни  Simple Smile.Надя ние бяхме в Бургас като се връщахме от морето точно тогава вие си бяхте в Д-град,как няма да звъннем иначе,ама се разминахме

# 67
  • Мнения: 541
Хайде най накрая изрових темата от прахта  Laughing

Как сте момичета, как я карате? Разказвайте и документирайте със снимки.

# 68
  • Мнения: 4 784
estrella, вчера ви мярнах през колата  Wink. Как сте вие? Отдавна не съм ви виждала /то не че другите съм, феята само ме подлъгва със среща вече 1 месец  Rolling Eyes Mr. Green/. Ходихте ли на море пак цялата дружина? Започвай ти със снимките, хайде.
Яна, честит рожден ден на патерици! Извинявай, сега чак виждам. Embarassed Пожелавам ти много здраве и щастие!

# 69
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 Embarassed Феята се засрамва. Много лъже тая жена, ей.  Twisted Evil
Само с Татяна успявам да се видя.  Болни сме. Бяхме за два дни /по план/ на Карандила, но се прибрахме още след първия ден, свеки се обади ,че Йо е с Т и по сред нощ ходихме да си я прибираме. Сега пък аз съм болна. Ако искате към края на седмицата можем да се видим. Дайте идея - на кой кога му е удобно. И Ева не мога да засека на ОМВ. Абееее, изпокрили сме се всички.

# 70
  • Мнения: 4 784
За Карандила, видях  Mr. Green. Мъжът ти поне не е толкова потаен и си споделяме разни работи  Joy
На Омв и аз се завъртам тия дни преди обед, но Ева ми се губи.
За края на седмицата, ако времето се оправи сме запланували нещо, но още не е сигурно.
Фейке, бързо да оздравяваш! Кога ще ходим при децата за рождените дни?

# 71
  • Мнения: 189
а аз не се крия а само ви чета  Twisted Evil

# 72
  • Мнения: 155
Тихо, тихо да не ви чуе шефа ми и без това ми мрънка, че не ходя на работа качествено. Имах няколко поръчки и работих в къщи. Сега правя няколко неща за магазина, че се поизкупиха  Embarassed
ФЕЙщица, сори ама като ме хване музата се губя някъде и не съм чула телефона онзи ден. От тогава все се каня да ти звънна, ама нейси.
Хайде организирайте нещо за края на седмицата  Praynig ! Само да не е на ОМВ  #Cussing out

# 73
  • Мнения: 26
Здравейте! 


Хайде организирайте се и може и аз да успея да се измъкна  Peace

# 74
  • Мнения: 541
Ако срещата е четвъртък или петък ще дойда и аз.

Татяна ще ми обясниш ли къде на пазара беше масата иска ми се да разгледам какво има.

Общи условия

Активация на акаунт