Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 2 132
Раците, които познавам са много добри и чувствителни хора. За близнаците тепърва ще добивам впечатления  Grinning

# 91
  • София
  • Мнения: 5 794
Познавам свестни хора и от двете зодии, така че не знам как да гласувам. По дати - 23 просто не го харесвам като число, така че сигурно бих предпочела 19 или 22. Но пък за бебето всеки ден "вътре" е добре дошъл, така че...  Crazy

# 92
  • Мнения: 3 695
За съм ЗА Близнаци, познавам много такива, всичките са супер! Раците са едно напред-две назад. Wink
Каквато и да е зодията - леко раждане и здраво бебче ти желая!   bouquet

# 93
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз съм близнаци, а дъщеря ми е рак. Определено е с труден характер- както казва tini-mini   раците са едно напред-две назад. Ако трябва да избирам бих избрала близнаци без да се замислям.

# 94
  • София
  • Мнения: 17 592
Много... непрактична причина за избор на дата за раждане.
Ако няма други [сериозни] съображения - най- добре - най- близо до термин.

# 95
  • Мнения: 2 011
Бих избрала последната дата,за да може бебето да изкара колкото може повече в коремчето на мама.Иначе моето дете е рак,много спокойно бебе беше,послушна и гальовна е сега.  Heart Eyes

# 96
  • Мнения: 9 973
леле,и такава тема доживях да прочета.Бих избирала между четни и нечетни дати,но между зодии-не
успех и леко раждане!!!!!!!!

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 296
И аз бях пред подобна дилема, но накрая докторът  реши и сега си имам едно чудесно близначе  Laughing И моят съвет е да избереш датата, която е най-близо до термина ти. Успех и леко раждане!

# 98
  • София
  • Мнения: 12 597
Избери дата, която е най- близо до термин. Не рискувай здравето на детето заради такива неща. Не е сериозно да се предполага, че с подобен избор би могла да контролираш бъдещия характер на детето. Можеш да го направиш като го отглеждаш в психически здравословна среда. Колкото до хороскопа- той се определя от много повече аспекти извън това в слънцето в кой знак се намира. За онези, които говорят за чист и нечист рак или каквото и да е- или слънцето е в една зодия или не. Ако е в рак, макар и на милимунди от близнаци е рак и точка. Много по- важни са аспектите на планетите и домовете, в които се намират, та ще стигнем и до това да избереш час на раждане.  #Crazy Ако вярваш в тези неща подобен избор ми се струва още по- голяма отговорност, което е излишно. А и личността на хората далеч не може да се определи от една зодия, иначе в света щеше да има само 12 типа хора.

# 99
  • Мнения: 1 475
Момичета, четете, милички, още два поста след първия съм пуснала, в който съм обяснила, че дилемата отпада след последния ми преглед Mr. Green, раче ще е, защото е най-близо до термин, а иначе, ако само си тръгне до 20 юни , което  е най-добрия вариант, без да се налага секцио, ще е близначе! Но пак ще напиша, беба се очаква, ако изкарам до термин, който е 29 юни, да мине 4кг и не бих могла нормално да родя, затова в  в идващата седмица със сигурност ще се реши дали със система ще ми предизвикат раждането или ще ме режат, което ще стане в дните след 22 юни/със сигурност рак/!!!!

# 100
  • София
  • Мнения: 12 597
Момичета, четете, милички, още два поста след първия съм пуснала, в който съм обяснила, че дилемата отпада след последния ми преглед Mr. Green, раче ще е, защото е най-близо до термин, а иначе, ако само си тръгне до 20 юни , което  е най-добрия вариант, без да се налага секцио, ще е близначе! Но пак ще напиша, беба се очаква, ако изкарам до термин, който е 29 юни, да мине 4кг и не бих могла нормално да родя, затова в  в идващата седмица със сигурност ще се реши дали със система ще ми предизвикат раждането или ще ме режат, което ще стане в дните след 22 юни/със сигурност рак/!!!!

Извинявай, не прочетох цялата тема. Embarassed Въпреки това пак ще ти кажа като човек, който се е занимавал с астрология- хич не му мисли. Всеки от нас си има своя път, а астрологията помага с това да покаже кога си на кръстопът, а не с това да предскаже какъв ще бъдеш и какъв не. Всичко е в нашите ръце, а в случая ще бъде в тези на твоето дете. Всяка зодия, всяка личност си има плюсове и минуси, но успеха зависи от това как ще ги използваме. Поне, според мен. Успешно раждане и много щастливо бебче! Hug

# 101
  • Мнения: 626
Момичета, четете, милички, още два поста след първия съм пуснала, в който съм обяснила, че дилемата отпада след последния ми преглед Mr. Green, раче ще е, защото е най-близо до термин, а иначе, ако само си тръгне до 20 юни , което  е най-добрия вариант, без да се налага секцио, ще е близначе! Но пак ще напиша, беба се очаква, ако изкарам до термин, който е 29 юни, да мине 4кг и не бих могла нормално да родя, затова в  в идващата седмица със сигурност ще се реши дали със система ще ми предизвикат раждането или ще ме режат, което ще стане в дните след 22 юни/със сигурност рак/!!!!

Не се притеснявай каквото такова , важното бебето да е живо и здраво.

# 102
  • София
  • Мнения: 3 886
успех и дано всичко мине добре, пък зодията не прави човека и това предполагам е всекиму известно Peace

# 103
  • София
  • Мнения: 39 862
Моят син трябваше да се роди на 23ти юни, но предпочете зодия близнаци (30ти май) Simple Smile
Не мисля, че зодията може да се счита за определяща при назначаване на дата за секцио.
При теб вече единият избор е отпаднал. Желая ти късмет и леко раждане Simple Smile

# 104
  • Мнения: 860
Момичета, четете, милички, още два поста след първия съм пуснала, в който съм обяснила, че дилемата отпада след последния ми преглед Mr. Green, раче ще е, защото е най-близо до термин, а иначе, ако само си тръгне до 20 юни , което  е най-добрия вариант, без да се налага секцио, ще е близначе! Но пак ще напиша, беба се очаква, ако изкарам до термин, който е 29 юни, да мине 4кг и не бих могла нормално да родя, затова в  в идващата седмица със сигурност ще се реши дали със система ще ми предизвикат раждането или ще ме режат, което ще стане в дните след 22 юни/със сигурност рак/!!!!

Е страхотна тема Simple Smileнищо че си обяснила а мамите са писали полезно е да се прочете дори и да е само информативно.

Аз лично смятам че всеки ден е Божи ден и всеки ден е красив и магнетичен няма силни и слаби дни. А това каква ще бъде твоята дъщеря зависи на 80% от теб - ако ти я направиш силна и й вдъхваш увереност,изградиш и съхраниш  самочувствието й......... каквато и зодия да е тя ще стане страхотен човек и две напред три назад няма да важи. Слушай сърцето си и то ще ти подскаже ако отново имаш право на избор за дата в последния момент. Леко раждане и ще очакваме да пишеш пак Hug

Общи условия

Активация на акаунт