"Педерастки номер"?

  • 4 433
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 617
Курвенски номер ми е по-готино. Wink

# 16
  • Мнения: 13 512

В резултат:
Отнеха короната на "Мис Калифорния"

Не че, ако си тръгнал по конкурси за „мис”, си много за жалене, ама докъде ли могат да стигнат цирковете по таз планета...


Toва сериозно ли/. Егати държавата!Егати демокрацията

# 17
  • София
  • Мнения: 1 590
Нетолерантно ми се струва да не можеш да си кажеш мнението, ако си с някаква там титла... Дискриминация не може ли да го наречем?

И аз ще си възпитавам детето, че брака се случва между мъж и жена. Ако може изчанчената американска демокрация да стои далеч от семейството и сина ми. Те да си омъжват момченцата със здраве!
newsm10  202uu

# 18
# 19
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Не е точно така ..
Титлата й е отнета в последствие, защото отказвала да изпълнява задълженията си на мис и да явява по благотворителни събития и т.н.
Снимката, на която е по монокини, станала причина за скандал по време на конкурса, но все пак й позволили да продължи.
По въпороса за гей-двойките - направил е впечатление, но се акцентира върху факта, че на скоро Калифорния е гласувала с не за легализирането им.
отнемането на титлата й няма нищо общо с гей двойките.

# 20
  • Мнения: 4 841

Това не е никакъв мъж, щом има матка и прочие детеродни органи. Това, че си е отгледал мустаци и си е пуснал брада, нищо не значи - по тая логика тука в България що жени могат да минат за мъже, не е истина  Crossing Arms Той може и като извънземен розов слон да се определя, биологично си е жена. Големи сензации, голЕмо чудо  ooooh!

# 21
  • Мнения: 2 478

Колкото и да съм широкоскроена и толеранта, това ми идва повече. Хем иска да е мъж, хем да ражда деца  .... Ама вярно жените не знаем какво искаме.

# 22
  • Мнения: 112
На мен пък ми стана интересно жената на този "мъж" каква ще е Simple Smile. Да не се окаже тя мъж пък сега. Щото, не мислите ли, не е нормално да чакаш мъжа ти да ти ражда децата Simple Smile. А забелязахте ли факта, че тя щяла да кърми момченцето, както е кърмила първото им дете ?!?!

# 23
  • Мнения: 13 512
На мен пък ми стана интересно жената на този "мъж" каква ще е Simple Smile. Да не се окаже тя мъж пък сега. Щото, не мислите ли, не е нормално да чакаш мъжа ти да ти ражда децата Simple Smile. А забелязахте ли факта, че тя щяла да кърми момченцето, както е кърмила първото им дете ?!?!
ako беше мъж, защо спермата щеше да е от донор? Явно е жена.Щом  и ще кърми..
http://2.bp.blogspot.com/_mJOFlV3SwpI/SG8NpNjENhI/AAAAAAAAAbY/u1 … atie_pregnant.jpg

http://www.dnes.bg/images/slideshows/0000002612.jpg

http://www.dnes.bg/images/slideshows/0000002611.jpg

първото дете


"
Причината Томас Бийти да забременее е съпругата му Нанси - тя е стерилна. Като цяло деветима доктори помагат за целия процес (основно за намирането на сперма от анонимен донор), но двойката предпочела осеменяването да стане в домашни условия, а не в болницата.

Планетата буквално беше скандализирана от цялата ситуация. Някои не считат Бийти за мъж, независимо че е преминал през операция за реконструкция на гръдния кош, както и терапия с тестостерон. Други не са противници на идеята жената да не износва дете - в животинския свят мъжките морското конче, морският дракон и морската игла извършват това."

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 15:42 от monda

# 24
  • Мнения: 7 837
Не следя в дълбочина казуса на мис Калифорния, но снимките бяха повечко и то не в гръб. Първоначалното й извинение беше, че били снимани във ветровит ден(!?) и тя не знаела, че фотографът й снимал красотите. Йе, йе, бейби...

# 25
  • Мнения: 592
Абе, къде са тия снимки? Дайте да изплакнем очите поне, да видим за какво си дигат скандали и рейтинг хамериканците? Ми тъй де!

# 26
  • Мнения: 7 837
http://photos.tmz.com/galleries/carrie_prejean_2#41804

Но, видимо са стари, защото към момента миската е със силикон  Simple Smile Имаше май и други, не съм сигурна.

Нормално е Доналд Тръмп да си търси интереса, защо се учудвате. Дори и на него явно му дойде в повече...

# 27
  • Мнения: 212
Мислех, че става въпрос за нещо по разголено...Нашата Мис България да е говорила скоро за гей двойките нещо Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 1
Ами педерастки е,да.Ако двама души от един пол искат да живеят заедно,никой не им пречи.Могат да уредят отношенията помежду си и с какъвто договор си решат.Но не,те искат всички да им ръкопляскат и да им се възхищават ИСКРЕНО,че са педерасти.Какво е брака - средство да заявиш на другите,че ще живееш с този човек...
  Уважаемите господа педерасти трябва да свикнат с факта,че както не всеки обича синьо сирене,така и не всеки е склонен да се възхищава на естеството на тяхната любов,да въздиша и да страда заедно с тях.Защото никой не им пречи,напротив,реално те са най-толерираното малцинство,и на нашата скромна планета има много по важни за решаване проблеми,отколкото педерастките сватби.Те са прави да се борят за правата си,всеки има това свещенно право,но нека не прекаляват,защото,както се знае,прекален педераст и богу не е драг.Ако най - добрият ми приятел се окаже педераст аз няма да го намразя или изоставя заради това,но ако започне постоянно да ми навира в лицето личния си живот и мераци,ще трябва да си търси друга компания.
   И когато видя педерасти да се борят активно за правата на хетеросексуалните,тогава и аз ще се включа в тяхна подкрепа.Защото в крайна сметка истината е една - хомосексуалността е отклонение и ако всички станат такива,малко ще се поизгубим като вид.Ако беше чак толкова нормално,щеше ли да се дискутира въобще...Тук някой може би ще каже - ами древните елини,римляни...А аз ще кажа - да,за жалост е така.Всяко общество си има недостатъци.Спартанците дотолкова са изпедерастявали по време на безкрайните обучения и войни,че е трябвало жените им да се обличат в мъжки дрехи,за да могат изобщо да бъдат заплодени.Не е много нормално,нали,поне не е най - нормалното нещо,за което се сещам:))))).

# 29
  • Мнения: 335
...както не всеки обича синьо сирене,така и не всеки е склонен да се възхищава на естеството на тяхната любов...

На кое на  "тяхната любов" викаш "естество", като няма нищо "естествено" в нея.
Напротив, противоестествено е.
Но в момента е модерно, защото да си педераст сега е бизнес, професия е.

Бракът е измислен точно затова - да е форма на съжителство именно между мъж и жена.
В огромна степен - с идеята от това съжителство да се родят деца.
Бракът всъщност е само формата на съжителството, породена по една-единствена причина - разликата между половете и произтичащите от това възможности за продължаване на рода.

"Борбата" за "правото" на педерастките сватби е като борбата за "правото" в аритметиката 2+2 да не прави четири.  Laughing

Просто трябва да си сминят дисциплината педерастите - и да се "борят" за "свободи" на чифтосването в други ниши на обществените подредби, не в семеството.
Т.е. - в нещо, измислено специално за педерасти, следователно бракът отпада.

ПП Някакъв специален вид ООД или друго съдружие...


Последна редакция: пт, 19 юни 2009, 00:20 от Холограма

Общи условия

Активация на акаунт