СЛИВЕН

  • 34 765
  • 296
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 7 430
Подкрепям с две ръце кърменето и нищо, че вече не го правя - ще идвам да давам съвети Joy
Мен не ме притесняваше въобще и където и да заплачеха - вадех цица - мекица и кърмех  Peace
Всички ме гледаха ей така  #Crazy

ЗА цирка....много парички бе  ooooh!
...и да похваля една рецепта на Катето за палачинка - Кате, вече не знам коя бройка правя  Grinning

 Hug

# 76
  • Мнения: 2 000
О, Диде, метни още една и да идваме на палачинки  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 735
така, така, говорете си за палчинка, че ще видите как ще дойда да правите на мене. Crossing ArmsМного ми се прияжда на мен.А палачинки специално колкото и да се опитвам не мога да скопосам.Не ми се получава!Хайде някоя от вас да прави и да ми носи! Mr. Green

# 78
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 396

Пеце, билетите доколкото разбрах са по 10 лв за децата, а за възрастни имало значение от това на кое място са, но някъде около 15-20 лв за човек. Абе ако ще ходи едно семейство им трябват 60 лв. Честно казано на мен ми се вижда скъпо.
Уффф много скъпо бееее.Май ще го пропуснем а така исках да заведа децата.

# 79
  • Мнения: 15 619
Честита бебка на Мимето! Да й е много здрава и усмихната!

Що бе!?  Mr. Green Аз кърмих и без да се срещам с млекоподающи други. Whistling Whistling Whistling

Приятно е някак си да се срещаш със себеподобни  Mr. Green Разбира се може и без това, но все пак ...
Шегувам се, ей. Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy
Няма лошо дса се срещате! Mr. Green
 Peace

# 80
  • Мнения: 20
Честита бебка на Мимето! Да й е много здрава и усмихната!

Що бе!?  Mr. Green Аз кърмих и без да се срещам с млекоподающи други. Whistling Whistling Whistling

Приятно е някак си да се срещаш със себеподобни  Mr. Green Разбира се може и без това, но все пак ...
Честита бебка на Мимето! Да й е много здрава и усмихната!

Що бе!?  Mr. Green Аз кърмих и без да се срещам с млекоподающи други. Whistling Whistling Whistling

Приятно е някак си да се срещаш със себеподобни  Mr. Green Разбира се може и без това, но все пак ...
Шегувам се, ей. Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy
Няма лошо дса се срещате! Mr. Green
 Peace

 Peace  Peace  Peace  и аз съм на същото мнение че трябва да се срещат себеподобни  Mr. Green а още по- добре е да даваме кураж на родилки, защото много от тях се отказват преди да започнат,а чувството е невероятно  Heart Eyes
ЧЕСТИТО И ОТ МЕН НА МИМЕТО, ВЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ И СКОРОШНО ПРЕБИРАНЕ ВКЪЩИ Simple Smile и вече оше една мама с количка  Heart Eyes
Мааалллееееее, ама вие сте изписали света като никой друг път, аама е супер  Hug
Ох, и аз искам на цирк. Скъпичко е , но как се гледат тези животни, а и артистите имат нужда от хляб, а не всеки ден виждаме тюлени ( е някой път се срещат по улицата....  Mr. Green ) Аз бих отишла , а и шом идват веднъж на 3-4 години.... ама какво разсъждавам така или иначе нямам възможност сега да ходя- нали съм в затвора  #Cussing out
Румеее, ааа така ти неможа да ни подразниш с друго, ами с новината, че ще си топкате.... на морето  Crossing Arms ми срама нямате ли- или море, или цирк....  #Cussing out аман туй учене
Аре чао че и аз изписах света  Mr. Green
Ааааа, П.П.  Mr. Green Да почерпя за 5-тата месечинка на господин Божидар   party023  cook newsm38 Пожелавам си да цока от на мама цицата още 7 месеца поне

# 81
  • Мнения: 4
Ето и инфо за билетите за цирка:
от 0-3г. без право на място -6лв
от 4-10г. -10лв с право на място
после започват зоните червена зелена съответно 16,18 и25 най отпред.
Но наистина момичета си заслужава Peace както е писала Сиска 8607 не всеки ден виждаме тюлени и пингвини и въобще в града ни няма нищо за децата нито зологическа нито дески кът.Че ние като ходим да Ст.Загора най редовно оставям за едното дете само 12лв.в детския кът, че за цирк ли няма да дам.То за това в града ни нищо не върви само по кафета пред блока и при бабите ooooh!
Хайде лека...

# 82
  • Мнения: 0
Не че искам да дразня, ама утре ще заведа баткото ( прежалих ги 20 лв само за мен - леко егоистично Embarassed) и ще ви разкажем как е било.Той милия както ми е  2 годишен нензнам какво точно ще разбере, ама се надявам животните да му харесат... #Crazy

# 83
  • Мнения: 731
Ааааа, П.П.  Mr. Green Да почерпя за 5-тата месечинка на господин Божидар   party023  cook newsm38 Пожелавам си да цока от на мама цицата още 7 месеца поне

Честито и дано да са поне още 7 щом това си пожелаваш  Wink

Подкрепям с две ръце кърменето и нищо, че вече не го правя - ще идвам да давам съвети Joy

Именно за това, а и не само трябва да дойдеш  Hug И за Луна се отнася   Wink Сиска е много права, можем да подкрепяме родилките, а и бременните също  Peace

Не знам като чуя цирк и първата ми асоциация е за вмирисани животински клетки Sad Като, че ли предпочитам да заведа дребната в Софийския зоопарк, ама той ми е и по-близо от Сливен в момента   Sunglasses

# 84
  • Мнения: 2 000
Брей, много пишете посред нощите. Старите хора си лягаме рано и за туй рано ви казваме ДОБРО УТРО  Mr. Green В 5 часа станах, закуската готова, по една торта работих, и вече се изморих и ми се доспа  Laughing Айде отивам да будя моите мъже. Приятен ден на всички.

Честит рожден ден на Мила. Ванче, нека да е жива и здрава, и да ви расте умна и красива Simple Smile

# 85
  • Мнения: 7 430
Честит рожден ден мила Мила  Hug Hug Hug



Много здраве, още повече усмивки и едно безгрижно детство  Wink

Елзе, леленееистина...вие не спите ли бе, мъже нямате ли  Crossing Arms

лорит, мерси за инфото - абе ще гледам днес да ги заведа - а от колко часа започва цирка  Thinking

Кате, какви торти правиш  Joy

Лонка  Heart Eyes

# 86
  • Мнения: 15 619
Честит рожден ден на Мила!
Да ви е жива и здрава!

Цветя за мама....



Най-спокойното ми временце - сутрин,  с кафето, децата още спят. Mr. Green
Дидке, айде идвай на гости. Hug

# 87
  • Мнения: 2 000
Диде, от 17 и 20 часа са представленията.

# 88
  • Мнения: 7 430

Дидке, айде идвай на гости. Hug

Все ме каниш като съм на работа  Crossing Arms

Кате, мерси   bouquet тати се съгласи да ги заведе, ама с двамата не знам как ще се оправи  ooooh!

# 89
  • Мнения: 15 619
Ела у Събота тогава.
 Mr. Green Hug Или в Неделя, или по вечерно време, на хладина, под хасмата... Колко му е!?  Whistling  Ще ударим по една бира и ще ти дам още дъвки. Flutter Снощи така направихме.... Кеф. smile3544

Общи условия

Активация на акаунт