Може ли да яде толкова много?!

  • 1 275
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • В сърцето на ММ
  • Мнения: 932
И аз само за успокоение да вмъкна,че моят юнак повръщаше до 4 месеца /точно така му изтичаше от устата/,и си беше почти нон-стоп на гърда.Така че chockolina ,търпение му е майката.Още 2-3 месеца и всичко ще е наред. Laughing

# 16
  • Варна
  • Мнения: 11 340
 Joy Joy Успокои ме!

Явно наистина хапва много. Тази вечер заспа на гърда и, като го дръпнах, се оля целия (устата му беше пълна  Crazy).

# 17
  • Мнения: 3 595
Привет и от мен, когато теглиш и искаш да разбереш колко е изял на конкретното кърмене може да теглиш преди и след яденето с едни и същи дрешки и памперс. Кърмените бебетата изяждат различно количество мляко през различните части от деня. А ако искаш да отчетеш какво е наддаването за едно денонощие би било добре да го изтеглиш в приблизително едно и също време (примерно голичък вечер преди или след баня). Можеш да пробваш с почивки за оригване, които да изкарат въздух, ако има и после да си досуче, така няма да излапва цялото мляко наведнъж  Simple Smile

# 18
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ivy, при всяко оригване - повръща, затова гледам максимума по 2-3 пъти да го оригвам на хранене. Например нощем, когато не го оригвам изобщо, не повръща. Но тогава и не шава, а си спи кротко.

# 19
  • Мнения: 3 595
А вечер като не го оригваш как протича кърменето? Възможно ли ти е и през деня да го кърмиш по същия начин?

Общи условия

Активация на акаунт