Болки по време на бременност и магнерот

  • 4 918
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 740
Не вреди магнерота. Лека бременност и здраво бебче на финала.

# 16
  • София
  • Мнения: 588
И аз го пия от 1 седмица. Спря контакцийте ми слава богу.
А ИНАЧЕ ОТ МЕН Здрави бебчета на финала Praynig Heart Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 17 592
Този  магнерот не вреди ли на бебето?

Не. Не вреди, Mg е необходим - също както и останалите микроелементи, но се изчерпва по- лесно, особено по време на бременност. Прочети листовката.

# 18
  • Мнения: 221
Мерси на всички бъдещи и вече мами за отговорите.Моята доктореса не ми изписа нищо и затова питам вас,но мисля утре да й се обадя да и кажа че имах контракция.Сладки и здрави бебчета и от мен на финала защото от тук на там те са смисъла на целия ни живот!Успех

# 19
  • Мнения: 18
Здравейте момичета,аз съм съвсем новичка тук.Едва вчера разбрах,че чудото се е случило и ще си имаме бебче.Притеснява ме,че трети ден ме боли ниско долу.Не е нетърпима болка,но е постоянна.Според лекаря ми е съвсем нормално,но аз се плаша.

# 20
  • Мнения: 221
Не се притеснявай мила аз със първата бременност бях така,но поради лекарска небрежност се наложи да направя аборт,бяха ме натъпкали с антибиотици около месец и половина и реших да прекъсна бременността,но иначе е нормално,защото това е ново нещо за тялото ти и е нормално.Надявам се и ти пожелавам лека бременност! Hug Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 221
Правеха ми изследвания и ми казаха че е възпаление на яйчниците и след месец и нещо си направих тест и беше положителен.Не разбраха от какво ме боли и ми лепнаха най-възможното.Затова реших на направя аборт заради силните антибиотици който пих доста време.Успех миличка и не се плаши!

# 22
  • Мнения: 1 394
Пих магнерот от петия месец нататък на втората си бременност,защото имах контракции.Казаха ми,че не трябва да се приема след 8-ия...,защото той е по принцип за укрепване на стените на матката и предотвратяване на преждевременни контракции.Има описани случаи на преносване на плода след продължителна употреба на магнерод,понеже ,както казах,той спомага за разтягането и укрепването на стените на матката ,като по този начин предотвратява и настъпилите контракции в ранен етап от бременността.Иначе на плода не вреди!До колкото знам,по -голямата част от състава му е магнезий......забравила съм вече...но само гинеколожката си спомням ,че ми каза да не го приемам повече от два месеца...Може би всеки отделен случай изисква отделно по продължителност лечение,за това не споря.Слушай лекаря си!  Peace

# 23
  • Мнения: 3 453
  Разбира се че не вреди.Ако вредеше надали щяха да го изписват да се приема толкова продължително време.Спира се обикновенно при влизането в 9ти месец заради контракциите.

# 24
  • Мнения: 85
не не вреди мгнерота на бебето
той ако вреди лекарите няма д го изписвт
аз пиех магнерот понеже секциото ми беше планирано и успях д аустискам до края но моя позната и моя братовчедка ги пиеха и не можаха да устискат до края и си родиха въпреки че пиха магнерота за задържане
аз го пиех от 7 месец до 9
нямах прблем

# 25
  • Мнения: 998
Виждаш ,че масово всички са пили Магнезий-няма страшно.
Даже е и полезно Simple Smile
С първата пиех Магнерич ,което е едно и също в по-късна
бременност ,сега съм 17 г.с. и вече пия втора опаковка Peace

# 26
  • Мнения: 1 131
Предната пременност пих магнезий от 4 месец до края.Не е вредно,той помага на матката да се отпусне и предодвратява контракциите.

# 27
  • Мнения: 49
На мен болките ми започнаха още през 4-тия месец.Оказа се, че имам чувствителна матка и болките се дължат на контракции.Започнах да го пия оттогава и го спрях две седмици преди термина,така ми каза гинеколожката ми.Спира се по-отрано за да не се преноси бременността, защото когато се пие толкова дълго време се натрупват запаси от магнезий в организма и те трябва да се изчерпят.Родих 3 дни преди термина си.А колкото до самото лекарство, спокойно не вреди на бебето.

# 28
  • BG
  • Мнения: 2 217
И аз пих магнезий - няма да имаш проблем.  Peace

Лека бременност и раждане!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт