Каква е разликата /в годините/ между децата ви?

  • 17 950
  • 272
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 734
Разликата им е 5 г. без малко. Ами за сега добре се разбират, но да се има предвид че Лора е още бебе, как ще е като пораснат идея си нямам, но се надявам да не се дразнят

# 241
  • Мнения: 54
4 години и 3 месеца.

# 242
  • Мнения: 107
на мойте мъничета разликата е точно 1г и 3м и понякога съм ей така Crazy но пък съм много щастлива че се реших да са с малка разлика

# 243
  • Мнения: 29
Е, не на последно място - майка ми е на разположение постоянно, така че аз съм сама с двете деца най-много 1 следобяд в седмицата  Simple Smile
С това трябваше да започнеш Laughing Няма да имаш проблеми Peace При нас стана ад, точно както каза Били, едва наскоро, след като Бобо започна да ходи и пипорчи навсякъде. Преди това беше най-доброто бебе, а Ники - спокоен. Сега единият ми виси нон стоп на крачола, а другият е сърдит на света...вероятно, че вече не е е центъра му Rolling Eyes Абе никого не искам да плаша, но е много, ама много трудно. Ако си сам! Като мене - по цял ден, че и половината вечери, задължително и единия ден от уикенда Sad Щом мама е наблизо, нито бебето ще остане да реве, щото на тебе ти кипи манджата, нито голямото ще реве, че няма кой да му прочете книжка...абе - ако мойта мама живееше тук, утре забременявам с трето Grinning
Peace
 Peace много точно казано ...понякога оставам само с  едното дете/макар и рядко но се случва/ и направо си почивам.разликата ни е 1г8м.. и несъжалявам,понякога лудвам...но се успокоявам че можеха да са 3 Laughing...при нас е весело

# 244
  • Пловдив
  • Мнения: 23 869
Децата имат 6 години разлика.
Не съм я премисляла предварително. Мисълта за второ дете ме "осени" внезапно. Mr. Green
Но тази разлика се оказа много ...удобна за мен. Главно защото съчетах майчинството в къщи със заниманията  и домашните за първолака.
Ако бях на работа тогава, не знам как бихме се справили. Това е моят опит, но всичко си зависи от децата. Когато са по-палави, на родителите не им се чува за второ, трето... но с годините природата услужливо ни кара да забравим трудностите и така.... Laughing
еййй, че се разписах...
А какво ще стане когато второто дете тръгва на училище? Не го питам ей така, обмисляме трето дете, когато първите две тръгват на училище. Ще ми се да вържа двете години майчинство с тръгването на двете деца на училище. Обаче после като стане време за третото.....

Видно е, че разликата на моите е година и 8-9месеца. Гледаме ги сами, бабите са инцидентна помощ. Да се събират по 2-3 часа седмично отглеждане от баби и дядовци.

# 245
  • Мнения: 24 467
Понеже моите деца имат същата разлика от 6 години /но тенденциозно планирана    Laughing/ именно заради удобната засечка- бебе/първокласник, мислихме и за второто дете  по този точно въпрос. Не сме мислили три, по план са две. Засега стоим на идеята наемане на човек до края на ІІІ клас извън допълнителните занимания.

# 246
  • Мнения: 395
Моите са точно две години без два дена, Софи е сега на 23ти, става на 2год,Алекс на 25ти, на 4. Макар, че имам помощници, понякога като писнат и двамата , че искат само мама полудявам, особено пък като се разболеят почти едновремено, винаги искат само мама. Големия страшно ревнува, добре, че Софи е кротушка.

# 247
  • Мнения: 7 821
Слях темите

# 248
  • Мнения: 399
Моите са с точно 2г (и 4 дни Wink) разлика...планирано!Не мога да кажа,че ми е било адски трудно...може би само в определени моменти от еждневието  Rolling Eyes НО аз имам на близо златни баби и дядовци помагачи (да са ми живи и здрави Praynig ) Рано ми е да говоря за плюсове и минуси  Rolling Eyes  Peace

# 249
  • Мнения: 989
Две години и девет месеца.

# 250
  • Мнения: 668
Четири години и девет месеца.

# 251
  • Мнения: 46
Разликата им е 1г.и5м. вече съм хахо #Crazy

# 252
  • Мнения: 615
2 години и 6 месеца  Peace

# 253
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Много варират нашите граници във възрастта, но като цяло с 2 ръце съм
за голямата разлика сега с бебето е ад, то не е ревност и чудо.

# 254
  • Пловдив
  • Мнения: 97
6 години и половина

Общи условия

Активация на акаунт