Гласуване за ФШ конкурс на тема -"Етикет за бутилка"

  • 2 330
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10
Аз съм на друго мнение по отношение на номер 3. Това е етикета, който най-малко ми хареса. Съжалявам ако ви обиждам (автора и тези, които са гласували за него), но не виждам нищо оригинално като идея. Цветовете зелено и бордо се "бият", има използвани 3 различни шрифта, които са прекалено много за нещо толкова малко като етикет, на някои от надписите има сянка, на други не, тоя клипарт не ми се връзва с почти естествено изглеждащите листенца. Пак се извинявам ако ви засягам, но наистина не ми хареса.

# 16
  • София
  • Мнения: 973
ntzoneva всеки има право на мнение, а според мен е хубаво, че ти изказа своето, въпреки че е толкова различно от на другите. Аз с интерес следя задачките във Фотошоп конкурса, дори и тези, в които не участвам и чета коментарите за тях, защото ми е много полезно. Критиката винаги я намирам за градивна  Simple Smile

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 76
ntzoneva, имаш право да изкажеш мнение...още повече, че може би авторката ще види грешките си. Аз споменах, че трудно си избрах за кои творби да гласувам...просто нищо не ми допадна в тази задача, а в голям размер дори не съм ги прегледала, поради същата причина.

# 18
  • Мнения: 1 259
Може ли автора на етикет номер 2 да ми пише на лични!

# 19
  • Мнения: 7
1 и 2 са мои,благодаря на всички ,които са ги харесали  bouquet

# 20
  • Мнения: 293
1 и 2 са мои,благодаря на всички ,които са ги харесали  bouquet
Е, точно тези си бях харесала, браво! Ако трябваше да си избирам етикет, това щеше да е № 2.
 Hug

# 21
  • Мнения: 354
Номер 3 и 7 са моите. Wink

Общи условия

Активация на акаунт