Съзнанието ми е обсебено изцяло от новото влечение

  • 6 769
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 380
А от себе си и мислите си за него къде ще избягаш?

Не знам, четох в интернет за някакви хапчета за намаляване на половото влечение поне.
Искам да отбележа, че и той се изплаши, опита се да се дистанцира, но неуспешно и от негова страна.След нуспешния ни опит за взаимна дистанция нещата станаха по зле. Изригнаха като вулкан в един момент. И временната раздяла не знам дали ще помогне. Отчаяна съм искам да се спра, но не мога. Това никога не ми сее случвало преди. Чак такова влечение. Мислех, че е само в романите. искам да подчертая че тук изобщо не става дума за любов, аз когато обичам не се държа така.Става въпрос само за диво влечение. Не мога и да си помисля, че мога да живея с този мъж или нещо подобно. Не искам. Но редно ли е, човек да си набавя липсите с друг.

Нещо си се объркала. Истинската любов идва с изгаряща страст. Останалото не е любов, а прелюдия.

# 16
  • Мнения: 1 731
Ще отмине.След като настоящият ти мъж е мъжът на живота ти,обичаш го и искаш да си с него,всичко останало е вятър работа и ще си отмине.Успокой се.Гледай си живота и не разсъждавай много,много,да не се издадеш,защото явно няма смисъл. HugУспех ти пожелавам с емоциите. Peace

# 17
  • Мнения: 3
Аз пък мисля, че можеш да се отървеш от такова увлечение само като го изконсумираш докрай. Ако го прекъснеш преди това-винаги нещо ще те дърпа назад. Ще имаш чувството, че си оставила зад гърба си нещо недовършено. И няма да намериш покой. Другия начин е да се нараните. Тогава нещата помежду ви няма да ти изглеждат чисти и съвършенни и уникални.

# 18
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Какво ли, 2 в 1 или по добре 3 в 1, доста е трудно да се каже какво иска една жена. Доста велики психолози не са разгадали още мистерията около въпроса " Какво иска жената "ooooh! 

 Simple Smile Различните жени искат различни неща - това казват истински великите психолози.
А по твоята тема - завиждам ти и ти съчувствам едновременно, пържиш се в много горещ тиган. Може да отмине, може и да не отмине, със сигурност обаче, колкото повече се опитваш да смажеш тази емоция, толкова повече ще се връща. Има неща, които не се поддават на контрол и това ми се струва едно от тях. Не знам какво да ти кажа... освен, че на твое място бих вложила доста усилия да разбера какво стои в основата на това непреодолимо привличане. Един добър начин е да опознаеш този човек и извън леглото, така да се каже  Grinning

Другото, което споменаваш, е неуспешни опити за забременяване... Струва ми се, че може да се мисли и в тази посока. Дали пък не е някакъв вид компенсация за болезнените преживявания? Опит да ги изтласкаш от живота си, като се съсредоточиш върху нещо друго, което е достатъчно силно да те откъсне от ситуацията със засега неслучващата се бременност? А правиш ли нещо по въпроса - изследвания и т.н.

Стискам палци да изплуваш по един или друг начин... мъчителна работа е тва, разбирам те!

# 19
  • Мнения: 22 433
И какво....трябва да ти кажем браво за новата страст....или да те упрекнем?
Все се чудя защо се пускат такива теми....авторката да се оплаче от мъжа си и да се похвали с новият любовник, или.....???

Ако искаш да приключиш отношенията с този човек, ще го направиш.
Явно и двамата не искате и след някой друг ден пак ще се озовете в леглото.
А това как обичаш мъжа си повече и от теб.....ама не можеш да си превъзмогнеш изпепеляващата страст....не се връзва...

# 20
  • София
  • Мнения: 15 466
lola7802, така, както си го описала ми прилича на разказ от еротичен роман.Но те разбирам. Peace

# 21
  • Мнения: 631
Аз пък мисля, че можеш да се отървеш от такова увлечение само като го изконсумираш докрай. Ако го прекъснеш преди това-винаги нещо ще те дърпа назад. Ще имаш чувството, че си оставила зад гърба си нещо недовършено. И няма да намериш покой. Другия начин е да се нараните. Тогава нещата помежду ви няма да ти изглеждат чисти и съвършенни и уникални.

Това е най - правилното решение. Друг вариант е да си много силна психически, а ти не си, за да допуснем, че с отдалечаване и дистанция нещата ще поутихнат.  Ти просто не искаш да спреш, не че не можеш.

# 22
  • Мнения: 2 448
Ще ти мине. Щом не е любов, щом дори не допускаш и не желаеш да споделиш живота си с него, щом не копнееш да имаш истинска връзка, а е само секс, ще ти втръсне. Жалкото ще е обаче, че може да развали друга връзка, за която ти казваш че обичаш човека, с когото си. Дали няма да усети увлечението ти, как би реагирала , ако и той тръпне с някоя друга? Като не можеш да вземеш решение живота ще го стори вместо теб, все нещо ще стане и ще тласне нещата в една или друга посока , дали любовника ще те разочарова или нарани с нещо в поведението си, дали мъжа ти ще разбере .... нещата не могат да останат така постоянно, така, че или се вземаш в ръце и правиш нещо или чакаш и се оставяш на това какво ще стане и щеш не щеш да приемеш после. Влечение за единия секс бързо омръзва, въпроса е дали няма да ти струва скъпо.

# 23
  • Мнения: 5 370

Нещо си се объркала. Истинската любов идва с изгаряща страст. Останалото не е любов, а прелюдия.
А след изгарящата страст и след угасналите въглени наш кво остава?

Пепел........
Авторката-всичко е ....хормони. Лято. Жега, страсти, и.....мнноооого сериали.
ОГраничете сериалите и попаднете в реалността.
За да не си късаш косите след време в един друг подфорум.И да се питаш "Защо оставих питомното, а гоних дивото".....

# 24
  • Мнения: 59
Изживей го.....
какъв ще е краят,само времето ще покаже.

# 25
  • Мнения: 35

 Simple Smile Различните жени искат различни неща - това казват истински великите психолози.
А по твоята тема - завиждам ти и ти съчувствам едновременно, пържиш се в много горещ тиган. Може да отмине, може и да не отмине, със сигурност обаче, колкото повече се опитваш да смажеш тази емоция, толкова повече ще се връща. Има неща, които не се поддават на контрол и това ми се струва едно от тях. Не знам какво да ти кажа... освен, че на твое място бих вложила доста усилия да разбера какво стои в основата на това непреодолимо привличане. Един добър начин е да опознаеш този човек и извън леглото, така да се каже  Grinning



Стискам палци да изплуваш по един или друг начин... мъчителна работа е тва, разбирам те!
Истината е, че освен в леглото си този мъж не го искам никъде другаде.
По повод по долния пост , аз сериали не гледам !!
Не искам никой да ми завижда , няма за какво !!!

# 26
  • Мнения: 543

Истината е, че освен в леглото си този мъж не го искам никъде другаде.

де ти е леглото?

тоз твоя любовник нацелил бингото
я му сподели, че искаш да се обвържете сериозно, може и да има развитие

# 27
  • Мнения: 35
 Grinning ееее, това ще го оставя за финала.

# 28
  • Мнения: 4 380

Нещо си се объркала. Истинската любов идва с изгаряща страст. Останалото не е любов, а прелюдия.
А след изгарящата страст и след угасналите въглени наш кво остава?

Пепел........

Точно тази пепел е нещото което кара мъжът и жената да живеят заедно цял един дълъг живот. Спомените за изпепеляваща страст са любов сами по себе си. Нищо не те задържа до човека когато нямаш красиви спомени.

# 29
  • Мнения: 801

Аз винаги хлътвах по типове : ще се обади, няма да се обади, ще дойде, няма да дойде, обича ме, не ме обича.
Всички мъже правят страхотен секс, докато не заживеят с теб под един покрив. След това мъжът и жената, чакат половинката да ги прелъсти, любовните игри стават излишен разход на мъжка енергия, а сексът рутинно семейно задължение.
Важно е че знаеш, какво искаш, но си го постави за цел, постигни я и няма да съжаляваш. В краен случай един откровен разговор с приятеля ти, ще разреши проблем дори с "любовта на живота ти".  Дано да е силен и уважи откровението ти.

Общи условия

Активация на акаунт