КГБ = Клуб на Готините Баби - 78 :)

  • 20 705
  • 449
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 549
Марги,не се ли мажеш с нещо?Мисля че се продават кремчета за хемороиди.
Промивки с тетра или нещо друго не си ли правиш?


Аз отивам да приготвям салатата че ме чакат.Обещах им днеска да им правя скара/пържолки:пилежки  и свински с гарнитура  от пържени картофки и зеленчуци/ тиквички,лук и гъбки  на скарата  -предварително  стоели в марината/

# 421
  • Мнения: 3
Шпунц, много сте пораснали - и баткото изглежда по-голям,
а за малката гъбка думи нямам. И на активна гимнастика ли сте вече?
Янче, сега разбрах, че Мелчето ти е дъщеря. А другата щерка и тя ли е форумка?
Джейда, Дуня, Янче, приятна и весела вечер с хубавите ви деца!
Петя, спиш ли - така и не оправих часовата разлика с Америка  Embarassed

# 422
  • Мнения: 221
Момичета влизам на бързо.
Благодаря на всички, за топлите думи и добрите пожелания.  Hug На всички пожелавам същата радост, с любимите хора. Peace Няма да изброявам имена за да не пропусна някоя, че ще бъда за трепане. newsm78
На всички който излизат във ваканция или отпуска, приятно изкарване, и много положителни  емоции.  Hug Hug Hug
Незнам кога пак ще пиша, защото конпа ще бъде, на тройна езда.... Laughing Laughing Laughing
Айша, дано детенце хареса,гозбата която си приготвила.  Peace
Шпунц, пацелувай бонбончетата.  Hug
Мисля че изпускам нещо в бързината..... newsm78 Е извинявам се.... newsm78

Пожелавам на всички приятна вечер.

http://www.vbox7.com/play:6099295c

# 423
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 311
 Георгенче,голямата не е форумка,но често ни чете или най-вече темите от форума.Ама не обича да пише.
Марги,имаше едни свещички - попитай в аптеката,много са ефикасни.
И аз отивам да правя салатка! Лека вечер!И наздраве!

# 424
  • Мнения: 3
И от мен приятна вечер на всички!
Аз потеглям към другия фронт.
До утре!

# 425
  • София
  • Мнения: 250
Здравейте, милички  Hug Аз току що станах  Blush а вие май си лягате вече  Laughing
Благодаря на ВСИЧКИ от сърце за прекрасните пожелания за момчето ми, трогнахте ме  newsm51
ето това е за всички вас с най топли чувства



moni4ka, Честит Рожден Ден на дъщеря ти! Да ти е жива и здрава и само да ви радва!  nbirthday


maraba, Митака е американски гражданин, защото се роди тук, но само по документи е американец  Naughty душата и сърцето са му български  bg
Georgena, преди малко станах  Grinning часовата разлика е -8 часа от България. Сега в България е 20:30 вечерта, а тук е 12:30 на обяд  Peace Така, че аз вечер като ви поднасям кафето, аз отивам да наням, а при вас е сутрин -време за кафенце  Wink

# 426
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ШПУНЦ ЧЕРЕШКА Е СТРАХОТНА , Hug Hugот ден на ден се учовечва и по хубава става Hug Hug нацелувай и голите кълчици.
Батко с нова прическа и му отива много Hug Hug

Мимка вие как сте с контузиите. newsm78

ЯНЧЕ кой като тебе сега с две помагачки. Hug

ПЕТИНКА  Hug какво прави Митака днес по спокоен ли е от вчера. newsm78

# 427
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ХАХАХАХА  Joy Joy Joy Joy Спуках се от смях с тази скрита камера  Joy Joy Joy Joy

http://www.vbox7.com/play:5a28137f

# 428
  • тук и там
  • Мнения: 312
Привет,момичета!
Петинка,след около час и аз вече ще си лягам.
Джейда,приятно прекарване и много емоции с децата.
Мастерче,това с обгазяването всеки ден си е истински тормоз.
Римар,и при теб май е така.Ами,че права е Гери-щом ще ви омирисват,поне да ви нахранят.
Дуня,гуш и много целувки на малкото слънчице.
Танче, дано бързо оправят компютъра.Обеща нещо да разказваш-чакаме.
Шпунц,много се радвам на малката ти кукличка.Дано и ние си имаме едно такова хубаво бебче.Браво на батко-колко е грижовен и с каква обич само гледа сестричето си.
Айша,наготви ли вече-от мен салатката и ракийката.
Зиче, за протокола и аз съм близнак.
Несмея да казвам вече за мъжете си,че похваля ли се,нещо после не е наред.Та така да е за сега.
Чето,четох и май забравих какво още..
Лека вечер на всички и наздраве!

 

# 429
  • тук и там
  • Мнения: 312
Зиче,много яко клипче.Спуках се и аз от смях.

# 430
  • София
  • Мнения: 16 111
Мими, наздраве!
Наготвих, но ще го нося утре на Криси в болницата. Това е пиле с ориз по диетчна рецепта за нея, че нали и с червата има проблеми.
Ани отиде пак да гласи промотърки на цигари. Ще вилнеят в  3 заведения и утре на работа, вечерта пак и така.
Сега малко да попиша, че тия дни нямам време.
Мастерче, за скарата на комшиите аз съм пас. У нас скарата също е на балкона, повечето съседи също. Апартаментите са двустайни - преходни и обикновенно кухнята е вкарана в хола, а бившата кухня е детска. Много апарт. са с усвоени балкони и там е кухнята. Та се ароматизираме яко и не се сърдим един на друг.  Embarassed Караме се само, ако някой изтупа върху яденето.
Маргита - не знам лекарство за тази болест. Но съм чувала от майката на Криси за мазане - Матсан Дойч - червен крем.
Янке, беше пуснала тема при  диетите за Витаслим. Азис, наистина е рекламно лице, но  от колоарите знам, че в момента е на супер тренировки и хранителен режим. Тренира яко, едва ли  е свалил 17 кг. с таблетките. А другите от рекламата са все слаби мацки. 
Джейда, Дуня, весело изкарване с гостите.
Аз слушам 10 серия от 1001 нощ.
А май днес по Нова са започнали да дават На сбогуване, но се казва Сълзи над Босфора.
Цял роман написах, май.

# 431
  • София
  • Мнения: 98
Айша, те при мен никакви мазила не помагат, пия сега хапчета детралекс и личната каза че ще ме прати в някоя клиника като отмине кризата или във Военна на хирург,засега свещички, бани със смрадлика и мажа там мазила, ама не помага.

# 432
  • Мнения: 7 423
                   Ето ме и мен!Днес деня ми беше кошмарен!Първо цял ден на работа,а след това втора смяна с две групи 35 броя.Наложи се колежката спешно да излезе и ми се разказа играта.При това децата ми вече напускат ДГ и ми беше много мъчно ,а веселото е ,че съм отпуск.Само дето ще съм почти цяло лято в частната си ДГ! Laughing Така се случи,че май другите баби и дядовци няма да са на линия и да сме живи и здрави ние с моето деди!

              
ПЕТИНКА,ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО ШЕСТМЕСЕЧНОТО МИТАЧЕ!САМО РАДОСТ ДА ВИ НОСИ !!!
                 

                    Шпунц,бонбоните са все по-сладички и пораснали особено малката черешка!Много  Hug Hug Hug от мен!!!
                    Не ми се сърдете,че не споменавам всички,но просто съм капнала и направо задрямвам докато ви чета!Отивам да правя вечеря на дедито!

# 433
  • София
  • Мнения: 250
Didia , благодаря ти   bouquet

Зиче, да днес слуша повече от вчера Simple Smile току що заспа и сега имам малко време аз да посвърша нещо  Hug

# 434
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Мимка сложих те в кюпа със зодиите  Hug

ДИДИЯ това е нашата съдба и не го казвам със съжаление напротив гордея се ,че помагам на децата си с каквото мога . Hug Само да са ни живи и здрави всичките и големи и малки. Hug Hug Hug

ПЕТИНКА браво на детето ,нали е мъж голям вече  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт