Отговори
# 15
  • Мнения: 377
Приятен уикенд и от мен!

# 16
  • Мнения: 282
Здравейте мамчета с ритащи бебчовци! И аз най-после да се запиша по-напред в темичката ни! Пожелавам ви приятен уикенд и да се пазите.
За морето и ние бяхме, но още през м. Май понеже сега става много жега и не ми се стои по жегите. На всички, които са там или им предстои пътуване и почивка на прекрасното моренце ви желая всичко най-добро!
Аз исках да питам мамчетата, които са от Благоевград решихте ли къде ще е раждането, че тук от нашето родилно имам много лоши спомени при първото ми раждане на сина ми. Получих инфо за Токуда, но ме интересува и за други места  newsm78, имате ли някаква информация ....

# 17
  • Мнения: 1
 HugДобър ден и от мен в новата теми4ка Hug
Благодаря за страхотната теми4ка,много хубаво заглавие.Сега видях 4е мом4енцата са пове4е от моми4енцата,много свекърви се о4ертаваме.

Снимах и моето корем4е,но не мога да прика4а снимките,изписва ми 4е има грешка,жалко.
Стилисима весело изкарване на празника.

На другите моми4ета приятен уикенд,положителни емоции и много усмивки.

# 18
  • Мнения: 22 889
За Токуда има много отрицателни мнения напоследък.По-скоро за лекарите там.

# 19
  • Мнения: 28
http://kachi-snimka.info/viewer.php?id=klz1244893281p.JPG
Надявам се успях с качването на снимката ми.

# 20
  • Мнения: 71
Здравейте, мацки! Много е хубава товата тема  bouquet Чета, че повечето се готвите за плаж:) И на мен много ми се ходи, но още не сме оздравели напълно с малката от гадния вирус, който изкарахме. Надявам се другата седмица вече да ме напълно здрави и да откриваме сезона  grinning039  Аз и бременна с нея ходих до края на 8 месец на плаж, но под чадъра и във водата и обратното,само в ранните часове и след 17ч.
За козметиката съм голям фен на Веледа. Сега се мажа с маслото за бременни. С Миша до 3 месец бяхме на преварен зехтин и после след започнахме козметиката  - и като се започна... Sick Смених 5 дерматолога докато я оправя. Последната детска дерматоложка ни оправи, но от тогава ве4е 4 години сме само с Mustela и  Klorane и не сме имали кожни проблеми. Това не се среща често (чувствителна кожа)  не се плашете, но ние преживяхме ужасен период тогава. Сега откакто открих и Веледа преди 3 месеца, минаваме на нея.
Желая ви прекрасен уикенд!!!

# 21
  • Мнения: 22 889
http://kachi-snimka.info/viewer.php?id=klz1244893281p.JPG
Надявам се успях с качването на снимката ми.


Вижда се тимбачето. Mr. Green И моя корем е с подобни форми и размери.

# 22
  • Мнения: 5
Здравейте мамчета и от мен днес и честита нова темичка..Като ви слушам как сладко с гукате за морето, май и аз ще се изкуша след месец като се преместим в Балчик, да посетя някой ден моренцето, в ранните или по-късните часове на деня.Такъв любител съм на къпането, че не знам как бих пропуснала за пръв път откакто се помня лято без да се потопя или да поседя край морето, на прохлада на буната. Еххх, размечтах се. Днес да ви се похваля си взех едно кремче с фактор 50, на Chiko майче, за да се мажа като ходя по слънчицето тия дни, че сега все гледам да съм с връхна дреха, нали казват, че сега кожата ни е по-чувствитена и слънцето без защитно кремче не е препоръчително. Вие ползвате ми нещо подобно, като ходите навън?
Е, хубава почивка на всички ви , мили мамчета Hug, да си почивате и да събирате положитени емоции до насита Simple Smile

# 23
  • Deutschland
  • Мнения: 186
милички кажете ми някой пазарувал ли е в  eBay и по точно в немския.Оф има много ефтини работи почти без пари.Искам да знам само как става плащането.аз никога не съм пазарувала през нета и малко ме е страх.Тук пише нещо за пей-пал ама аз като не разбирам... Blush

# 24
  • Мнения: 1 341
Диваненце, в "На пазар" има цяла тема за Е-бей. Аз лично не съм пазарувала. Има наистина евтнини неща. Peace

Ние мислим да отидем на басейн. Голяма жега е, не се диша при нас. Ще чакаме да захлади малко и сме там. Simple Smile

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Здравейте и от мен! Ние днес сме се отдали на санитарен полуден (определено къщата плачеше за почистване).

# 26
  • Мнения: 141
Здравейте и от мен!
Благодаря и аз за новата темичка на Girl from...
Ние сутринта бяхме на плаж за около час и половина , отидохме към 9 и беше много приятно..На всички ,които се страхуват да ходят мога да кажа, че няма нищо страшно.Естествено аз във водата не съм влизала, защото ми е адски студена, около 20 градуса е в момента тук по северното крайбрежие..Намокрих се до коленете и това беше...
Сега почиваме малко и отиваме на разходка в Морската да изпием по някой коктейл / безалкохолен за мен/..СНощи сънувах ,че пия Мохито и днес цял ден само за това си мисля Embarassed Ужасно ми се допи...
Хубав уикенд на всички Hug

# 27
  • Мнения: 1 668
Привет и от мен! завърнах се от почивката. Беше супер! По цял ден се плациках в морето и по басейните... Водата в морето беше кристална и доста топла... Басейните също ми се видяха с добра хигиена и с удоволствие цамбурках и там... Много се уморявах обаче и вечерите ги изкарвах лежейки някъде, докъто мъж ми търчеше след малкия... Бебочката риташе упорито през цялото време. Пътя ми понесе без проблеми... Изобщо безпроблемно мина всичко...
Надявам се всичко да е наред при вас... От утре се надявам да имам време и да ви изчета старите писания...
А, забравих - купих страхотни малки дрешки от Зара... Много съм доволнааа

# 28
  • Мнения: 65
Солени поздрави от моренцето  grinning039  аз днес вече бях на плажа и много добре си починах

А сега да ви почерпя виртуално,че мойта племенничка навършва 4 годинки   party023  newsm59  newsm64
Хубава вечер на всички и до ново писане
 

# 29
  • Мнения: 22 889
Гер40,добре дошла.Радвам се,че сте изкарали добре.Къде на Сани бяхте: на Марината,в Астория?Отзиви?
Аским87,да ти е жива и здрава племенничката!Да расте в щастие и любов!!!!

Общи условия

Активация на акаунт