Отговори
# 60
  • Мнения: 3
genobori, честит рожден ден!   bouquet Много щастливи мигове с любимите ти хора, здраве и късмет!

На контролен преглед мен лекарката ми ме вика на 19Май, 20 дни след раждането. Лохиите почти спряха, но все още ежедневните превръзки вършат добра работа.

За водата - давам само след кърмене колкото да си изплакне устичката. Няма да ви казвам какви физиономии прави в тези моменти - като че ли съм му дала току-що изцеден лимон  Crazy

Спокойна вечер на всички бебовци и мами  Hug

# 61
  • Мнения: 265
genobori, честит рожден ден!   bouquet

Слава, благодаря за темата   bouquet А за снимки на първа страничка - както реши мнозинството, но на мен ми се струва излишно натоварване на сървъра  Peace


Спокойна вечер на всички  Hug

# 62
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
А за снимки на първа страничка - както реши мнозинството, но на мен ми се струва излишно натоварване на сървъра  Peace
Peace

Може би е добре да се направи колаж, но не знам дали ще ми остане време. А и не съм много добра във Фотошопа Simple Smile.

# 63
  • Мнения: 432
Pappi, за бебета до 6 месеца не е препоръчително да се мажат със слънцезащитни кремове...Плътно само на сянка и това е.
Аз вода като давам също се мръщи все едно давам лимон. И сина ми беше така. Твърдо съм противник да слагам захар във водата - може и това да причина да не пият. На много места чета, че децата, които са само на кърма почти нямат нужда от вода (не искат).

# 64
  • Мнения: 128
Pappi, за бебета до 6 месеца не е препоръчително да се мажат със слънцезащитни кремове...Плътно само на сянка и това е.
Аз вода като давам също се мръщи все едно давам лимон. И сина ми беше така. Твърдо съм противник да слагам захар във водата - може и това да причина да не пият. На много места чета, че децата, които са само на кърма почти нямат нужда от вода (не искат).
Павленце, не слагаш ли мляко някакво? На мен така ми препоръча педиатърката - преди разходка да мажа Иван по малко.

# 65
  • Мнения: 626
А за снимки на първа страничка - както реши мнозинството, но на мен ми се струва излишно натоварване на сървъра  Peace
Peace

Може би е добре да се направи колаж, но не знам дали ще ми остане време. А и не съм много добра във Фотошопа Simple Smile.

И според мен е по-добре с колаж , но и аз не съм добра с фотошопа  Embarassed . Ако намеря малко време ще се помъча или ако някой друг може да направи колаж ще бъде просто прекрасно.

# 66
  • София
  • Мнения: 12 256
 Да споделя, незнам дали е следродилна депресия, но преди малко изхърлих мъжът ми от вкъщи. Сега се чувствам дори по-спокойна и хич не ми пука.
 Аз още преди да родя му бях набрала, само съжалявам, че не кръстих Елито на моята фамилия, еми и тя е Илиева. Така само аз си останах с моята си фамилия от всички...
  А да и като консултант по кърменето по закона на всеобщата гадост имам леки проблеми с кърменето с Елито и отделно в момента ме боли ужасно главата, та чак ми се повръща. Пих аналгин, надявам се скоро да се оправя.
  И за да не е всичко само мрънкане и оплакване, ще споделя че в събота правихме погача на Елито и си изкарахме много хубаво. За съжаление нямах фотоапарат и чакам снимки от другите. Ето една - две само - http://community.webshots.com/photo/2036058050102723333CKNJYX?vhost=community
http://community.webshots.com/photo/2183869710102723333Mccqvs?vhost=community
Да се похваля и че питката сама я правих, е втори опит, но стана  Simple Smile
  Може да не отговарям известно време на въпроси за кърменето...

# 67
  • Мнения: 128
Aila,щади се и почивай,мила. Няма кой да ни пожали така,както сами трябва и можем. newsm26

# 68
  • гр.Стара Загора
  • Мнения: 144
                                                                    Добър вечер сладурчета Heart Eyes

Днес със Евелин и Борислав станахме раничко ,оправихме се и хайде на разходка.Ходихме на Аязмото/много хубав и голям парк в Стара Загора/ беше пълно със семейства и много колички с бебешоци  smile3504.Там е огромна борова гора и въздуха е страхотен Евелин бебелин спа като къпана  smile3524.Мислехме да отидем и до зоопарка тъй като е там но се отказахме защото ни домързя  Mr. GreenТръгнахме да се прибираме ,но ни се обадиха наши приятели които чакат бебче в началото на август и им ходихме на гости,и благополучно в 18.30ч се прибрахме.Оставихме Еви на баба й и отидохме до Кауфланд да пазарим че хладилника беше пълна скръб.Прибрахме се изкъпахме я ,нахраних я и сега вече спинка и мама хоп във форума  smile3521

Kazablanka_v я не се спотайвай ами давай снимчици на принцеса Жани да видим какви сме ги вършили с тебе и татковците им  smile3502

Аз като излизаме я мажа със слънцезащитен крем 30-ти фактор на Бюбхен педито ми каза да я мажа!

И накрая да ви се оплача най-вероятно до два-три дни ще преминем изцяло на АМ тъй като почти нищо нямам/суче 30-40 мин.от двете гърди по 15-20 дам добавка но не й стига пробвах да дам след кърмене цяла доза АМ и си я изпива с мерак и заспива вече от 2-3 дни е така/,но да ми е живо и здраво детето пък това да ми е проблема-ПРИМИРИХ СЕ ВЕЧЕ  smile3518

# 69
  • Мнения: 16
Айла  Hug дано се наредят нещата бързичко и главоболието отмине! Желая ти късмет и много спокойствие!

genobori Честит Рожден Ден! Желая ти здраве и прекрасни мигове с бебчо!

# 70
  • София
  • Мнения: 5 247
Катринка!~ Браво за пътешествието!!!! smile3501Как прекарваш?

# 71
  • Мнения: 172
 newsm32 Misc Baby Bottle утре ще пиша, че ми изяде ушите smile3503

# 72
  • Мнения: 1 953
Добър вечер, дами  Hug

Ние днес се завърнахме от кратко пътешествие. Реализирахме първото извънградско пътуване на Калин до едно балканско селце, в което имаме къща.
Толкова беше хубаво. Бебето спа непробудно 24 часа  Shocked Само му давах да яде. Въздуха ли така му се отрази не знам.
С прибирането ни тази вечер в Плевен се почнаха пак ревовете  Rolling Eyes
Ходихме и на реката, изгорях на потник  Mr. Green Возихме се с надуваема лодка в реката с гребла  Laughing
Пускам ви една снимка да видите каква е красота - http://diksi.multiply.com/photos/hi-res/64/26?xurl=http%3A%2F%2F … um%2F64%2F64%2326
Точката в реката са съпругът ми и Митко в лодката  Laughing

# 73
  • София
  • Мнения: 1 395
Aila, те понякога просто си го заслужават не е нужно да си в депресия  Laughing Ако си като мен после много ще е забавляваш като се сещаш за тоя случай  Hug

И нашият малчо не пие много вода, просто не иска, а на мъжа ми по три пъти на ден му звънят да го питат роднините му дали сме му дали вода и дали сме го изкъпали  hahaha

Да се похваля, вече доста добре се справяме с кърмата! Само като си помисля, че преди 3 дни за цял ден събрах само 40мл от двете, а сега по няколко пъти дневно мога по 100 да изцедя, освен че и малкият яде няколко пъти без добавка! С много оптимизъм ме зареди онзи блог, който някой, май КайРен, беше пуснал, и ето че нещата се оправят със скоростта на светлината!  Mr. Green

Предписвали ли са ви Вигорил (май беше)? Против рахит, една капка дневно.. Малко ме наплаши тая рецепта, нищо, че уж превантивно само...  newsm78

Последна редакция: пн, 15 юни 2009, 00:45 от bebZz

# 74
  • Мнения: 68

Леле Дикси, каква красота!!! Ей ама на хубаво местенце ви е къщата  Wink

Общи условия

Активация на акаунт