Любители на котки - тема 25

  • 20 518
  • 391
  •   1
Отговори
# 345
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
Мале , малееее....ще проспя интиресния диспут с фото матриал....
айде отивам да отключвам личния албум....гледай народе - красута и прелест низемна.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Joy

пп. сори един мюмент нещо съм го позатрила някогиш....сегинка пак ще го създам....

заповядайте момичета , ето ни и нас
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=393970

За графата "Кой кой е "

Писанчо - роден през пролетта на 2005г
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=121355

Малки черни дяволи - Шуши и Нашко(от есента на 2008г изчезна) - родени през пролетта на 2007г
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=164334

Ново попълнение - Котка Панда-Боби и Котка Мишка - Маша - родени през пролетта на 2009г
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=386218

Последна редакция: сб, 27 юни 2009, 18:45 от Миг незабравим

# 346
  • Мнения: 1 919
Миг незабравим записах за списъка замо ми кажи..град/село клиника а и още нещо кой пухчо от какъв пол е за да добавя в списъчето.....прекрасно семейство имаш-да ти е живо и здраво и все такива "софри" да слагате Wink

# 347
  • Мнения: 416
Айсис мерси за ценоразписа,точно за тази клиника ти говорих. Ти в по малката ли ходи,която е в Младост. Аз съм си водила морските свинчета в голямата,но там съм доволна от отношението само на една жена,но вече и забравих името. Беше отдавна. Моя като му казах колко ще струва кастрацията и така се  Shocked smile3556 newsm09...... Mr. Green

# 348
  • София
  • Мнения: 1 825
Явно са се увеличили цените. Аз си спомням, че дадохме около 70 лева за кастрацията на двамата преди 4 г. Но така се оттървах от непрекъснатото чистене и миене /поради маркирането/ и от вечното притеснение, че на гостите може да им лъхне. И на второ място - спасих Кьорчо от опитите на брат му да го направи момиченце.  Joy

# 349
  • Мнения: 2 378
*Didi_Hris* тук кастрирахме Алф -> ВЕТЕРИНАРЕН ЦЕНТЪР ПЕТКОВИ, ул. Никола Козлев №5
Емел  Joy Joy Joy

# 350
  • Варна
  • Мнения: 1 423
Здравейте момичета  Hug
Страхотни са ви котенцата  Heart Eyes, скоро не съм надничала да ви се порадвам!

Не съм си прежалила още любимия Фокси, но днес ненадейно, без даже да очаквам си взех котенце  Grinning
Пъхнало се в двигателя на колата на сестра ми, два дена се возило там, не можали да го изкарат. Днес най-после излязло, изкъпали го, отидох да го видя и реших, че е мое  Grinning Водих го на доктор да го обезпаразити, цялото беше в бълхи  Laughing На около 45 дена е, има си име вече - Сандрино. Ето го, приятно ни е  Hug

# 351
  • Мнения: 1 919
*Didi_Hris* тук кастрирахме Алф -> ВЕТЕРИНАРЕН ЦЕНТЪР ПЕТКОВИ, ул. Никола Козлев №5
Емел  Joy Joy Joy

аз, аз бях с ценоразписа  hahaha hahaha hahaha

# 352
  • Мнения: 6 323
Дами, моля, придържайте се към темата "Любители на котки", за да бъде темата прегледна и полезна за останалите потребители.
В противен случай ще се наложи да я преместим в общ отчетен форум като тема за свободни разговори на майки, които гледат и котки.
Благодаря!

# 353
  • Варна
  • Мнения: 25 248
Mims-Mims,
драго ми е да те видя Hug Тези дни се сещах пак за вас с Фокси. Страхотен сладур си си взела, направо е върховен Simple Smile И как е изкарало милото два дни да се вози при двигателя, сигурно е полудяло от страх Tired Ама това е то - коте с късмет Heart Eyes Писано му било да си намери мама и дом Party Да ти е жив и здрав и много да те радва thumbsup

# 354
  • Мнения: 416
*Didi_Hris* тук кастрирахме Алф -> ВЕТЕРИНАРЕН ЦЕНТЪР ПЕТКОВИ, ул. Никола Козлев №5
Емел  Joy Joy Joy

аз, аз бях с ценоразписа  hahaha hahaha hahaha
верно,че е така, аз къде съм гледала .... hahaha Съжалявам!

# 355
  • София
  • Мнения: 98
Добре, маmmа, ще се постараем Peace
Миш, миш много е миличко, душичка Rolling Eyes
Сигурни ли сте че е момченце Grinning

Последна редакция: сб, 27 юни 2009, 22:08 от margita

# 356
  • Мнения: 5 173
Mims-Mims, прекрасно си го написала, а Сандрино е мн, мн сладък Hug.

# 357
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
galentinass -  мислех , че е ясно...Писанчо , Шуши , Боби - момченца
 Маша - момиче


Мамма - не възразявам на забележката ти , но ние сме любителки на котки, мами които отглеждат котки и водим разговори....къде сбъркахме ...от 24стр тема няколко поста са уговорки как да направим темата по-прегледна, ясна и показахме снимки както на любимците си така и на мъжовете си ....ама и те нали са ни любимци  Mr. Green..... Та моля те , сподели с какво те подразнихме... аз, без да се правя на интересна, наистина не схващам и незнам към какво да се придържам.  Peace

Приятна вечер !  Heart Eyes  bouquet

# 358
  • Мнения: 6 323
Имаше няколко публикации, които въобще не касаеха тематиката за котките и бяха съвсем в страни от темата.
Бяха докладвани от потребители, което значи, че има хора, които очакват тук разговорите да се придържат към основната тема. Ясно е, че е почти невъзможно да няма странични заметки, но няколкото премахнати мнения бяха поредица, съвсем встрани от темата и не съдържаха и дума за котки.

# 359
  • Мнения: 2 237
Mims-Mims , прекрасно сладурче, да ти е честито и много да те слушка ! То се знае , че никога няма да си забравим предишните любимци  Heart Eyes
И аз не разбирам къде сме сгрешили  Sad Толкова теми има които се рачзводняват, нашата не е такава....Да, и аз пуснах снимка на моя мъж, ама на нея има и котка ! Е, поотклонихме се малко, ама човещинка е. В общи линии стриктно се придържаме към темата.
Чак сега прочетох, че било докладвано от потребители....Какви са тия хора бе, нямат ли си друга работа....
Мамма, все пак благодаря за забележката.Аз съм една от тези дето имаха такива публикации и ако трябва накажи мен.Но не премествай темата заради моята глупост  Sad Самонаказвам се и няма да пиша повече.Поне в близките дни.Приятна вечер на всички.   Tired

Общи условия

Активация на акаунт