Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво мога да направя, ако детето ми изпадне в истерия и започне да плаче?
Как мога да се справя с недостига на лекарството радедорм?
Къде в София мога да направя изследване за нивото на валпроат, по-специално Convulex, в кръвта?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво мога да направя, ако детето ми изпадне в истерия и започне да плаче?
-
Как мога да се справя с недостига на лекарството радедорм?
-
Къде в София мога да направя изследване за нивото на валпроат, по-специално Convulex, в кръвта?
-
Какви лечения използват невролозите за деца с епилепсия?
-
Как мога да получа Депакин без проблеми?
) ...................... 
, аз зарязах всичко и след нея.След дълги гонитби около паркинга на блока я хванах и..реввв да й отворя меденката, отворих й я и потеглихме към магазина, ревввв защо отиваме на там
....някак си успях, но като потеглихме към входната врата пак изпадна и истерия, защо се прибираме.....
Изпадаше в 10-15 минутни истерии без да чува и приема какво му се говори , но откакто пие Конвулекса е съвсем друго дете .Спокоен много рядко се нервира и реве.Даже се заиграва и с други деца а преди правеше подбор и не искаше да седим в парка сред многото деца.Ние сме на Конвулекс от 2 месеца за сведение.