ЯНУАРКИ 2010 за ФМ се стягат......(6)

  • 11 152
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 39
Цоци най-гадното нещо на света е детенцето ти да е болно, стискам палци бързо да оздравее! Минала съм през това и ще минавам сигурно, но аз в сравнение с теб съм един голям лаик, аз имам едно малко на почти три, а ти цели три големички. Възхищавам се на трепета, с който посрещаш и новината за №4. Поздравления за добрите изследвания  Peace
Евка то според монго доктори ФМ е излишна  newsm78 , така че  blahblah аз мисля,че основната информираност за това идва от тук и че е дорбе да се отиде и си записах час за 13.07 при Врагалева във Фемина, ще пътувам до София само дано пътя ми понесе че е далечко. Живот и здраве тогава ще съм навършени 12 г.с. Полът би трябвало да се види машините за такъв преглед са много яки и имат голяма прониквателна способност, а детенцето вече е изградило мъжки или женски органи, при това почти няма възможнст да се скрие както казват, защото е много мъничко и много шава в обилната околоплодна течнст. Предния път ми определиха пола 18 г.с., защото не съм ходила на толкова ранна ФМ.
Добре дошла на Stasina, Bistra82  Hug
Ivalex дано скоро се похвалиш с подобрение, че е много кофти как кръв бе  #Crazy
Катинче, не съм вдигала Т  при задържания аборт. До края на 3 месец началто на 4 се прави кюретаж, след това предизвикват раждане, а кюретаж не се прави при много ранна загуба на плода при условие че матката добре се е очистила  Praynig
Ей много пишем брей тези ембриони ще станат много умни  Joy

# 76
  • Мнения: 39
Virrtual прегръщам те силно мила и кураж, тежко е знам, и аз се разплаках. Вярвай че Бог скоро ще те дари с рожба!  thumbsup

# 77
  • Мнения: 693
Virrtual Cry Cry Cry


Полът би трябвало да се види машините за такъв преглед са много яки и имат голяма прониквателна способност, а детенцето вече е изградило мъжки или женски органи, при това почти няма възможнст да се скрие както казват, защото е много мъничко и много шава в обилната околоплодна течнст.


Питах доц. Томова спецялно за пола, каза че на първата ФМ не се вижда, чак на втората т.е. 17-та седмица. Сигурно може и да може да се направят някакви предположения....

Катинче, не съм вдигала Т  при задържания аборт. До края на 3 месец началто на 4 се прави кюретаж, след това предизвикват раждане, а кюретаж не се прави при много ранна загуба на плода при условие че матката добре се е очистила  Praynig

Мерси за изчерпателния отговор   remybussi

# 78
  • Мнения: 1
Virrtual  не губи вяра,скоро и ти ще се похвалиш пак!
Аз да випитам,болят ли ви зъбите мен от няколко дена ме заболяват докато ям нещо и спират.
Уж поемам неща с калции ама знам ли и аз.
за ФМ сега на 24 ще питам колко струва и дали застраховката ми го покрива.
Тук обаче процента за сигурност е само 90 така пише на брошурката и още съм в голяма чуденка и аз!
С дъщеря ми никога не съм ходила на ФМ,ох вече и аз незнам и се обърках!
 

# 79
  • София
  • Мнения: 44
Virtual,страшно съжалявам мила знам какво изпитваш в момента,но горе главата и скоро пак да си на отчет.Прегръщам те силно .                                                                                                                      

# 80
  • Мнения: 2
Virrtual: много съжалявам, мила!!! Заболя ме сърцето, като прочетох... Дано наистина максимално скоро пак си в някоя отчетна!
 Hug Hug Hug Cry

# 81
  • Мнения: 2
Моя преглед мина мн добре, видяхме сърчицето, но ми дадоха по-късен термин: 2.02 (вместо 25-29.01, както си мислех). Та сега се чудя, май трябва да стана една февруарка  newsm78

Тук ФМ ако правят, ще да е в рамките на регулярния ултразвук на 20тата седмица. Това, което представят като изследване за увреждания на плода, е кръвен тест в 12та седмица: и на двамата родители... Леле, колко ми е объркано, не е истина. Но ще седна да си прочета хилядите брошурки, които ми дадоха, та ще се изясни.

Вие какво мислите, да минавам ли към февруарките? 

# 82
  • Мнения: 9 487
Virrtual искренно съжалявам мила Sad
Надявам се съвсем скоро да се оттърсиш емоционално от това и 2010-та да станеш мама Hug

# 83
  • Мнения: 780
Virrtual много съжалявам мила  Sad
Пожелавам ти от сърце съвсем скоро всичко да е наред и  да станеш мама

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 360
здр-те и от мен в новата темичка!
аз утре съм при лекаря,вече ще ме заведе офицялно като бременна и надявам се да ме насочи към изследванията,които тр.да направя,засега отидох и се изследвах за токсоплазмоза и за кръвната група.Искам да ви попитам в кои седмици се прави ФМ и БХС.
понеже малко бъркам 1-то от другото и искам да питам при кое може да се види полът и ще стане ли това още при първият преглед?Да споделя ли на гинеколога за намеренията си да отида на тези изследвания-ФМ и БХС,или е по-добре да премълча,защото той си има и частен кабинет и може да му стане неприятно?давайте съвети

# 85
  • Мнения: 39
 Мануела аз си мълча и си ходя на преглед където си реша, като имаш повече мнениея по един въпрос е по- добре.
Далечна стой си тук ти да не мислиш, че това е окончателния термин, пък може и да родиш по- раничко, но дори и да родиш февруари какво от това  Hug

# 86
  • Мнения: 3 675
Здравейте, бремелинки.Как сте вие и малките душици, които във вас растат?  smile3504Flutter
Аз тези дни доста се притесних за бебето, не че съм имала зацапване или нещо такова, но майка ми вдига скандали всеки ден и ми се качва доста кръвното.Първият път ви казах за реакцията й за морето, онзи ден пак за пари ми се кара след като една приятелка й казала, че бебето струва 300 лева на месец, вчера пък за това, че мъжът ми не е измил чиниите, както й обещал и банята.Проблемът беше в това, че момчето беше неразположено и беше със стомашно разтройство и болки в корема.Тази жена ще ме побърка, а мъжът ми беше на път да я  fight fight
Утре отивам на лекар и като каже, че с бебето всичко е наред, майка ми започвам да я заобикалям от далеч в продължение на 9 месеца, защото не желая да стане някоя беля заради нея и без това този момент сме го чакали 4 години.Според мен не е нормално да се разправям с индивид, който е вдигнал кръвното само, защото мъжът ми не си е свършил домакинските задължения и гледа единствено себе си.
Вчера ходих в магазина за бременни на Конти, наистина са валидни тези оферти, които ги дават в сайта, но са останали само малки номера.Има летни панталони с дълъг крачол, такива до коляното, потници, туники, рокли и поли, но наистина са скъпички нещата, общо взето варират от 30-40 лева за панталон, но това е нормално за дрехите за бременни, те винаги са били по-скъпи.
Дано при вас се случват само хубави неща и да няма такива отрицателни емоции, както при мен.В четвъртък ще споделя дали всичко е наред, и само нещо да попитам, на вторичен преглед имам ли право на втори ехограф, казаха ми, че ваши същото направление?Последният път лекарката ми каза, че ще ми пусне ПКК, урина и Васерман.Мисли, че в Пловдив той се прави във Венерическия диспансер, поне когато ми трябваше за медицинските за сключване на брак там ходихме.Васермана за бременни плаща ли се или само 2 лева за вземане на кръв ще ми поискат?
Усмихнат ден, момичета.

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 09:04 от gitadam

# 87
  • Мнения: 869
Съжалявам много Виртуал. Hug Hug

# 88
  • Мнения: 3 675
Съжалявам за това, което се е случило на Виртуал. HugЩе се молим всички тук, скоро пак да я споходи щастието да види положителен тест и да си има друго детенце. Peace Praynig

# 89
  • Мнения: 7
Съжалявам много Виртуал, но знай, че всичко ще си дойде по местата, аз имам приятелка, която беше в твоята ситуация, а сега вече е щастлива мама на 8 месечен усмихнат юнак! Кураж и вяра ти желая!

Общи условия

Активация на акаунт