Имате ли желание за секс?

  • 6 261
  • 72
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 792
  Аз също кърмя, но желанието ми е намаляло поради умората, не е изчезнало в никакъв случай.

# 16
  • Мнения: 1 174
Намалялото желание за секс се свързва с кърменето, понеже докато кърмиш, се произвеждат определени хормони, които помагат за лактацията, но подтискат сексуалното желание. Не при всички жени обаче  Naughty При някои хормоналния дисбаланс не се получава. Както при някои жени не идва меструация с месеци, при други още след два месеца има такава. Различно епри всяка. Другата причина може да е чисто психическа - тежкото раждане, страх от болка. Опитай веднъж, дори без особено желание, понякога апетитът идва с яденето. Има също гелчета, които подпомагат възбудата при жените /само не знам дали са съвместими с кърменето, но може да се провери/, аз например ползвам гелче за допълнително овлажняване, защото при мен овлажняването е доста слабо, пак заради кърменето. Вече обаче нещата се нормализират, предполагам защото захраних и количеството кърма е намаляло т.е. няма вече изключително кърмене. С времето нещата ще се оправят, но моя съвет е да опиташ да правиш секс, колкото по - бързо преодолееш проблема, толкова по - добре.  Peace

# 17
И аз си мислех за този гел за жени, дето много го рекламират, но пишело, че не се препоръчва при кърмене. Защо ли, звае ли някой? Ето тук има писано за него.http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=391653.0

# 18
  • Мнения: 1 924
Ох,елате да ме питате!Милото ми е в чужбина и съм само на сънища Mr. Green
С първото дете дълго време нямах желание,ама сега...
Според мен стресът също влияе.(Той влияе върху хормоните,както знаем).Така си обяснявам аз защо след първото раждане либидото ми умря за известно време-очевидно стресът по отглеждането на първо дете  си е казал своето.Сега ми е много по-спокойно,въпреки че децата са повече.Няма стрес,има желание.(Ама в моя случай няма мъж Mr. Green...)

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Значи не съм сама Cry.Нямам никакво желание за секс и вече ми е съвестно  .Всичко е наред, перфектни отношения, баба помощник , но секса е мираж Thinking.

# 20
  • Мнения: 3 638
Ох,елате да ме питате!Милото ми е в чужбина и съм само на сънища Mr. Green
С първото дете дълго време нямах желание,ама сега...
Според мен стресът също влияе.(Той влияе върху хормоните,както знаем).Така си обяснявам аз защо след първото раждане либидото ми умря за известно време-очевидно стресът по отглеждането на първо дете  си е казал своето.Сега ми е много по-спокойно,въпреки че децата са повече.Няма стрес,има желание.(Ама в моя случай няма мъж Mr. Green...)

Явно след близнаците имаме двойно повече хормони, знам ли  Mr. Green На мен въпреки че ми беше и първо раждане желание никога не ми е липсвало. Сега като тичам по цял ден в две посоки се чувствам малко по-уморена, но пък апетитът идва с яденето   Blush

# 21
  • Мнения: 1 740
И аз нямах никакво желание за секс и то доста дълго време.
Но сега вече мога да кажа ,че желанието се завърна.

# 22
Ако някой се интересува, ето какво казват за продукта и защо да не се ползва от кърмачки: Durex Play O - този съвършено нов продукт не
се препоръчва за ползване от кърмачки, тъй като съдържа L-Arginine - това е
аминокиселина, която изгражда мускулната тъкан, като се включва в състава на
протеините. Принципно, съдържанието му е незначително и доста по-ниско от
нормалното, приемано чрез храните. Но тъй като няма информация как би се
асимилирало от организма и дали би имало някакви странични ефекти, не се
препоръчва от специалистите на Durex за употреба от кърмачки.

# 23
  • Мнения: 129
Аз също нямам голямо желание. а преди да родя беше точно обратното. Мъжът ми тогава се страхуваше, въпреки че аз го насърчавах и настоявах. А сега той иска, а пък аз, ама хич не ми идва. Моето усещане е, че наистина е от хормоните, свързани с кърменето. е, ще почакам малко, все ще дойде моментът. Пробвах няколко пъти, но апетитът ми не се е отворил засега ... Simple Smile

# 24
  • Мнения: 175
Май нежеланието е доста срещано , и при мен е така. Също все още се кърмим и мисля че е заради хормоните, а и сега вече има едно по важно нещо грижата за детето което никак не е малко.Според мен за всичко си има време а и не искам да направим белята толкова скоро #Crazy

# 25
  • Мнения: 1 691
Чак нежелание не, но определено при мен умората си казваше думата, особено отначало. Видех ли легло, само за сън мислех. Постепенно обаче нещата си дойдоха по местата.

# 26
  • Мнения: 42
Аз също нямам никакво желание,но според мен не е от кърменето я от уморатаи недоспиването.Мечтата ми в момента е да спя от 1 до 7сутринта  Embarassed......

# 27
  • в страната на чудесата
  • Мнения: 8 300
... а и не искам да направим белята толкова скоро #Crazy
ми използвайте предпазни средства...  Peace

# 28
  • Казанлък
  • Мнения: 106
От кърмене или не, хормоните според мен играят роля. И аз нямах желание за секс мноого време, имах и преблеми с таткото, с който вече не сме заедно, но не отчитам това като причина за липса на желание за интимност. И след като се разделихме, пак нямах желание за секс, все още кърмя. Но през последните два три месеца ограничих броя на кърменията и още щом го направих, нещо ми дойде мерака Simple Smile Аз на това го отдавам, мисля,че кърменето играе роля, но при всеки е различно. Както и с идването на МЦ след раждането, независимо,че кърмиш денонощно, не всеки има късмета да няма месечен цикъл в този период.

# 29
  • Мнения: 3 929
Чак нежелание не, но определено при мен умората си казваше думата, особено отначало. Видех ли легло, само за сън мислех. Постепенно обаче нещата си дойдоха по местата.
И аз бях така, но това определено ме накара да се замисля:
Природата така го е измислила, за да предпази жената от повторно забременяване толкова скоро.

Общи условия

Активация на акаунт