Навънка слънчице пече, а до НОЕМВРИ времето тече, тече *22*

  • 11 521
  • 293
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 57
Добро утро и от мен Simple Smile Аз снощи гледах терминатор на кино, ама на бебчо май не му хареса Simple Smile Беше много шумно и на всеки по-рязък шум такъм шут ми даваша че чак се стрясках. Та аз май приключих с филмите на кино или поне с екшъните Simple Smile
Весел ден

# 226
  • Мнения: 175
Миа, погледни Чиполино. Те са с добро качество за тези пари. Имат и много модели, голям е избора.

# 227
  • Мнения: 165
Добро утро и от менееее  wavey
Гледам че вече обсъждате колички - браво -  На мен обаче все още не ми е дошла музата да пазарувам, може би следващата ФМ ще си каже думата и ще се втурвам по магазините.
Иначе утре съм на преглед при мойто си доки и после ще ходим за два три дни на планина с кумовете.
Снищи малката колко беше шавливааа  smile3501 Много и се радвах за първи път я усещам толкова силно, много ми се иска и таткото скоро също да може да я усети с ръка на корема - вълшебно е.
Стискам палци на тези които са на прегледи днес.
Тук вали дъжд  umbrella и така ми се спииии, направи ми иде да си тръгна от работа, но не би.
Хубав ден на всички

# 228
  • Мнения: 141
Добро утро и от мен!
mia_aurora кафенцето изглежда чудно! Само една глътка обаче ще си позволя Crazy!
Кло ще хапна повечко от закуската! Laughing
musito страхотна снимка!
Момичета ние запазихме апартамент за целия юли на Слънчев бряг и ще бъдем там. Много ще ми е мъчно, че там по-рядко ще пиша. Но ще гледам да влизам и да Ви чета. Иначе апартамента е хубав в затворен комплекс и спокоен, почти към Св.Влас. Така, че ще избегнем шумотевицата.
За количките аз смятам да купим чак края на март месец живи и здрави дотогава. Зимата няма да ни трябва. Поне така си мисля де Rolling Eyes. И аз харесвам тези на Чиполино.
Диана аз също ходя само на частно. Много съм доволна. Първоначално ходех и на ЖК, но не ми допадна доктора. Така, че не си само ти.  Hug
deni_ честити розови гащи! stork-girl
За всички които са на преглед Praynig!
Лек ден!

# 229
  • Мнения: 40
Nadejdata_08 , ти като се отказа от ЖК по здравната каса, нещо специално направи ли или просто спря да посещаваш този доктор.Интересувамс е повече тъй като аз не искамд а се разправям с тях за болнични и тн, а с моя си доки.

# 230
  • Мнения: 1 404
Количките и на мен са ми гореща тема... аз харесах една на Бертони, но още ще се оглеждам, защото това е май една от най-важните покупки...

Мами, вече пуснахте ли си по-дълги болнични?

# 231
  • Мнения: 141
Добро утро и от мен!
Не пиша много често,но ви чета редовно...Бих искала да помоля ИВА да ми смени щъркелчето на първа страница- оказа се че моето предчувствие е грешно/ а бях много убедена newsm78/, а и докторката първоначално се е объркала- на 4 Д онзи ден ни казаха,че чакаме МОМИЧЕ Rolling Eyes Shocked Laughing
За количките- в НА ПАЗАР има една тема  за количките- много обширна  за най-различни марки, темата се казва нещо от сорта, че трябва да имаш висше да си избереш количка Simple Smile
Аз лично няма да си купя нито Чиполино,нито БЕртони, прочетох многооооо негатични мнения за тях.Може да взема от продавалника някоя ползвана кратко количка от хубава марка, но на много по- достъпна цена...Мисля го още, ще видим.
Хубав ден на всички Hug

# 232
  • Мнения: 1 541
Добро утро и от мен, момичета- кокичета  Grinning Днес навън е мрачно, но пък на мен ми е слънчево и хубаво  Grinning Тези дни голямо ходене по доФтори му ударих, включително вчера чаках буквално 3 часа пред един кабинет, и добре че се намери едно страшно мило момиче, което се смили над мен и ме пусна да мина преди нея, защото като нищо щях да откарам поне още час.

Надежда, в кой комплекс ще сте вие? Нашият апартамент е точно в посока Св. Влас, макар ние да не сме ходили от две години там, че нещо не е много за деца този пусти Слънчев бряг, но тази година може и само до там да успеем да стигнем и може пък да пием по кафе на припек в ранното морско утро  Laughing

Стискам силно палци за днешните консултации и се надявам на нови сигурни гащи и хубави новини по- късно   bouquet

nana5kova , още чакаме снимки от теб ние, да знаеш  Wink Знаеш ли как обичам красиви булки  Hug Дай да помагаме с качването, ако искаш.

deni_ , честито розово щастие   bouquet

musito, замириса на море и красиви мадами от тази прекрасна снимка  Grinning  Heart Eyes

Количка- ние си имаме от момата една и няма да я сменям, поне за сега. Макар и да ме изкушава да побутам нещо новичко- да видим  Rolling Eyes Иначе нашата е Bugaboo, довлачихме си я с нас от Англия тогава, но вече е хубаво, че и тук се продават, защото ще търся сега степенка за по- голямо дете за нея. Само едни минус има тя и то е, че и при нея легналото положение е с наклон на цялата рамка, а не само гръбчето. Дъщеря ми е ноемврийче, така че точно пак по това време ще се развиват нещата, но мога да каже, че имаше период в който доста кофти и стърчаха нагоре крачетата като спинкаше, а беше още мъничко запетайче.

# 233
  • Мнения: 718
Много сте изписали и днес  Hug
За ЖК - аз не съм записана, в UK няма такова нещо, досега само веднъж ме претеглиха и взеха кръв и ме гледаха на ехо  Tired Добре, че коремчето ми малко порасна, че да знам, че бебчо си расте  Crazy
За количките, аз харесах една zippy inglesina май се казваше, видя ми се доста практична, но още не съм я гледала на живо. Мисля да я вземем предварително и живот и здраве бебчо още първите дни да го разхождам  Flutter Момичета, как така няма да ви трябва количка чак до март?
Стискам палци на всички, които имат нужда  Peace
Честито и на всички, които са се похвалили   bouquet

# 234
  • Троян
  • Мнения: 142
Добър ден и от мен!
Минавам само да ви прочета,че излизам.Днес времето тук е страхотно-облачно и хладно (най-после) и мисля да си оплътня целия ден с разходки.
Хайде,весел и спорен ден!

# 235
  • Мнения: 52
Момичета, по повод на количките и аз се чудя какво да правя, моята кума ми предлага да ми даде от сина й зимната количка, така или иначе ноември ще си захлади, а малко бебе в лятна количка няма как, та се чудя дали и ние да не изчакаме до март да си купим направо лятна, а пък да използвам от кумата ми зимната, през зимата разходките са малко, та ми звучи разумно.  newsm78

# 236
  • Мнения: 53
Иве благодаря ти Hug Ще попрегледам тази темичка в На пазар,то и ние ще поизчакаме няма веднага да купуваме ама се пооглеждаме.
Нана и ние ще сме в планина..в прегръдките на планината,селце сгушено в нея Wink Тъкмо ще подишаме чист въздух и бебечетата с нас Wink
Ееееееехххх Надеее цял месец на море..да пращаш снимки и морски целувки  grinning039 Ние тук тайночко ще ти завиждаме и ще ти се радваме,дано ви е хубаво времето,и на бебче да му хареса Hug

# 237
  • Мнения: 1
Здравейте момичета,
аз също се рових из нета за колички и доста се и оглеждам по улиците - вече виждам само колички Laughing На мен ми харесва една количка на Chipolino, но цената не ми харесва особено.... И още една си харесах количка Mag England - с единични еднакво големи незавиващи колела, три позиции на облегалката и е 9 кг, цената в нета беше около 230 лв, изглежда ми много добре и засега на това съм се спряла

# 238
  • Мнения: 14 654
Ferdi_Mravkata, точно така направи - вземи тежката количка от кумата ти за зимата, а после си купете лятна.
Аз си имам една количка Маг Ингланд от първото дете, ама не намерих снимки в нета на този модел да ви я покажа, сигурно е вече твърде стар - преди цели 6 години е купувана. Но така като чета silvinio, нещо подобно е. Здрава е, не е със зимен кош, обаче си има покривало и ще ми свърши работа.
Лятна количка ще взема от сестра ми ако племенницата се откаже до следващото лято да се вози в нейната. Розова е, но пък на мен изобщо вече не ми пука, че ще смятат детето ми за момиче, първият ми син все им се виждаше момиче на бабичките  Laughing

# 239
  • Мнения: 1 541
zlitova, как така не си записана за ЖК? Мен още в 12 г.с., когато се обадих в моето  local surgery ми изпратиха midwife вкъщи. Тя попълни картона, разговаря с нас и от там нататък си ме водеха всеки месец в началните месеци, а после и по- често. Всеки път ти мерят кръвното, носиш си урина и тн, като те записват всичко в картона. В 12 и в 20 г.с. имаш от NHS назначени сканове за ФМ, а в 12 г.с. пускат и БХС. После ще ти пратят и курсовете за бъдещи майки и посещението за оглед на болницата в местната RUH.  Peace
(извинявам се, че стана като ромска реч с тия намесени чужди думи)

Общи условия

Активация на акаунт