А сега кажете това нормално ли е?

  • 3 663
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 15 465
Боже, какво е това удоволствие от всяко нещо да стигате до плюене на България. От кренвиршите до пожарните кранове.
Не плюя, аз си обичам България и не бих живяла на друго място, но има много неуредици.Никога не бих плюла, просто се чудя и оплаквам по мъничко. В чужбина да не е по-добре? Там пък бюрокрацията е голяма.

# 16
  • Мнения: 527
А къде е пожарът? Аз го виждам някъде към ЦУМ, но не мога точно да преценя?

# 17
Боже, какво е това удоволствие от всяко нещо да стигате до плюене на България. От кренвиршите до пожарните кранове.
Че и цяла тема се отваря да си начешат езиците и пръстите. Както казах, кой каквото го засърбяло и пуснал тема. А моят я изтрихте нали. Twisted Evil
Надявам се рабирате, че писане по форуми нищо няма да постигнете.  Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 15 465
А къде е пожарът? Аз го виждам някъде към ЦУМ, но не мога точно да преценя?
Няма начин да го виждаш ,защото вече е загасен и беше в Красна поляна.

# 19
  • Мнения: 4 292
Ами абсурдно е, да! А дали навън има и по-абсурдни неща, мен лично хич не ме топли.

# 20
  • Мнения: 6 713
Боже, какво е това удоволствие от всяко нещо да стигате до плюене на България. От кренвиршите до пожарните кранове.
Не плюя, аз си обичам България и не бих живяла на друго място, но има много неуредици.Никога не бих плюла, просто се чудя и оплаквам по мъничко. В чужбина да не е по-добре? Там пък бюрокрацията е голяма.

Тайна, според мен изобщо не трябва да се защитаваш! Ти си в своята правота да изказваш мнение, колкото и да не им се харесва на някои. Peace Това, че обичаш България няма абсолютно нищо общо с начина, по който се управлява държавата. Май некой изобщо не могат да хвърлят дотам... Thinking

# 21
А къде е пожарът? Аз го виждам някъде към ЦУМ, но не мога точно да преценя?
Няма начин да го виждаш ,защото вече е загасен и беше в Красна поляна.

Ето. Тези кото не са по форумите са си свършили работата. Някой от вас да е грабнал кофата и да отиде да помага? А?
 Не нали?  Twisted Evil
Ама иначе само приказваме. Crossing Arms

# 22
  • Мнения: 12 663
Боже, какво е това удоволствие от всяко нещо да стигате до плюене на България. От кренвиршите до пожарните кранове.
Не плюя, аз си обичам България и не бих живяла на друго място, но има много неуредици.Никога не бих плюла, просто се чудя и оплаквам по мъничко. В чужбина да не е по-добре? Там пък бюрокрацията е голяма.

Не визирам теб. Навсякъде има неуредици , в България повече от някои страни и по-малко от други. Но такова извратено удоволствие от плюенето на страната си съм виждала само у нас.

# 23
  • София
  • Мнения: 15 465

Ето. Тези кото не са по форумите са си свършили работата. Някой от вас да е грабнал кофата и да отиде да помага? А?
 Не нали?  Twisted Evil
Ама иначе само приказваме. Crossing Arms
Не знам дали ще ми повярваш, но колкото и смешно да звучи, отидох да помагам, но полицаите не пускаха да се минава.Започвам да вярвам, че ПМС-то съществува.

# 24

Ето. Тези кото не са по форумите са си свършили работата. Някой от вас да е грабнал кофата и да отиде да помага? А?
 Не нали?  Twisted Evil
Ама иначе само приказваме. Crossing Arms
Не знам дали ще ми повярваш, но колкото и смешно да звучи, отидох да помагам, но полицаите не пускаха да се минава.Започвам да вярвам, че ПМС-то съществува.
Защо да не ти повярвам. Евала на ентусиазма ти. Както се казва "Хвала на такЪви граждани" Wink

# 25
  • Мнения: 4 585
Че и цяла тема се отваря да си начешат езиците и пръстите. Както казах, кой каквото го засърбяло и пуснал тема. А моят я изтрихте нали. Twisted Evil
Надявам се рабирате, че писане по форуми нищо няма да постигнете.  Wink
Докога ще ревеш?

# 26
  • Мнения: 78
А защо изобщо се налага някой да ходи да помага? Нали това им е работата на пожарникарите - да гасят пожари. Айде тогава като дойдат, им сервирайте кифлички с кафе, а вие от блока направете верига с кофи... И след кифличките тия да отидат да си вземат заплатите за нещо, което не са свършили.

Същата работа е примерно аз да отида в магазин, да вляза зад щанда, да си измеря буца сирене, да си я опаковам и да дам пари за това на бакалина

# 27
  • София
  • Мнения: 3 099
България ви е абсурдна, светът ви е тесен - нещо недотаковано има в цялата работа, като знам, че и за Бат' ви Бойко ще идете да се изходите в изборните урни...

# 28
  • Мнения: 502
   Пътувахме към един град-Кула,Видинско. Минахме покрай едно село,къщите се виждаха на около километър от пътя. Една къща гореше,ама доста силно. Пушекът се издигаше високо в небето. След няколко минути настигнахме пожарникарската кола. Закъсала беше и шофьорът се суетеше около нея....Имало нещо счупено,било невъзможно да продължи....А къщата си гореше...Нова пожарникарска кола кой знае кога щеше да дойде....

# 29
  • Мнения: 78
Вулгария е абсурдна, да. И недотакована. И изходена. И става само за урна, ама от крематориум.

Единственото, което ме спира да се разкарам от тая помийна яма, е че имам няколко задължения тук, включително и финансови. Ако успея да ги оправя набързо, ще се разкарам по най-бързия начин.

Общи условия

Активация на акаунт