На път

  • 1 278
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 641
Отиваш при следящия бременността ти и той ще ти каже най-добре. Не може да разчиташ на съвет от форума без да сме те наблюдавали.  Crazy
Ако може да пътуваш те съветвам да си вземеш и торбичката за родилно и картона. Всичко се случва, по-добре да си подготвена.

# 16
  • Мнения: 7 159
Аз не бих пътувала и в седмия месец.
Всичко се случва.Гинекологът,който ти следи бременността едва ли може да каже дали всичко с теб ще е наред при ходенето на море.
Но ти преценяваш.И по-скоро проблемът не е чак толкова в пътуването, а в това,ако те напъне да раждаш в друг град и с друг екип.Успех!И да се похвалиш с бебче.

# 17
  • Мнения: 8 999
Аз в края на осми месец се връщах от море, та ми беше все едно. Пътуването беше страшно уморително - адска жега, неудобна кола без екстри и климатик... Но единственото неприятно нещо беше, че като слезнах от колата, бях скапана и се чувствах като разглобена. Починах си добре и на следващия ден бях кукуряк. Родих след 25 дни, в края на деветия месец.

# 18
  • Мнения: 672
Аз ходих на море 4-5 месец. Самата почивка беше супер, но пътуването много ме изтормози. Ако знаех как ще ми се отрази не бих тръгнала.

# 19
  • Мнения: 96
Зависи как се чувстваш ти.През цялата си бременност съм на път и нямам проблеми, но смятам че трябва да си почивате помалко..7 часа не е малко път.

# 20
  • Австрия
  • Мнения: 143
Зависи каква бременност караш.Аз съм пътувала до Австрия  3 пъти през бременността,в 3м  ,5м  и в 7м последно.16Часа с кола
Карах лека бременност ,спях много и не съм имала проблеми с пътуването.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Ти се познаваш най-добре и само може да прецениш дали ще издържиш. Освен това лекарът ти е наясно с положението ти и би ти бил най-добрияя съветник в момента. Успех! Hug

# 22
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Ами най-много наистина да родиш от друсането в колата. Но всяка бременност е различна. Ти и лекаря ти преценявате.

# 23
  • Мнения: 10
Ами най-много наистина да родиш от друсането в колата. Но всяка бременност е различна. Ти и лекаря ти преценявате.

Да,точно за друсането бях чела,че причинявало контракции,затова и ме е страх Confused Ииии решихме,няма да се ходи до морето тогава.  Peace Благодаря за отговорите  Party

# 24
  • Мнения: 2 334
Ами най-много наистина да родиш от друсането в колата. Но всяка бременност е различна. Ти и лекаря ти преценявате.

Да,точно за друсането бях чела,че причинявало контракции,затова и ме е страх Confused Ииии решихме,няма да се ходи до морето тогава.  Peace Благодаря за отговорите  Party

По добре не рискувай.В доста напреднала бременност си и по добре си почивай.Успех и леко раждане  Hug

# 25
  • На бял кон в Pierrefonds
  • Мнения: 1 451
Ами пътя не е проблема. По-скоро, че си далеч от твоя доктор и евентуално от болницата, в която си решила да раждаш. А, както знаем всичко се случва.....

# 26
  • на морето
  • Мнения: 1 385
Ако се чувстваш добре, мисля,че не е проблем,Но се подготви и за евентуално раждане.Желая ти приятна и спокойна почивка Hug

# 27
  • Мнения: 1 305
Последните 2м от бременността  избягвах да  пътувам хич не ми беше добре. Но ако ми се наложеше пиех по едно нош-па, защото корема ми ставаше на камък.
Но ти ако се чувстваш добре, а и лекаря ти каже че може, защо да не отидеш.
Всичко си зависи от теб и как се чувстваш.

Общи условия

Активация на акаунт