mnogo iskam bebence

  • 2 950
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 305
Много е важно момичета да сте спокойни, но и аз знам не става толкова лесно. И аз преди пишех тук и съм много благодарна на всички  момичета от форума за подкрепата им. Сега искам само да Ви пожелая на всички бебеправещи скоро да видят мечтаните  EFP и само положително мислене.
Пожелавам ви го от сърце  Hug

# 16
  • Мнения: 141
Доста се включват , които са успяли след известно време. Има ли някъде тема със статистика каква е успеваемостта в крайна сметка?

# 17
mili4ki blagodari vi za savetite no pri men ne6tata sa mnogo slojni ,ne moga da sam spokoina i se opasiavam 4e naistina mi e stanalo fiks ideia Cry,poradi mnogo kofti prejiviavane predi niakolko meseca.Tolko mnogo go iskam znam 4e i pri vas jelanieto e ogromno,i se moli ot vse sarce da si imate malki sladki bebenca. Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 18
  • Мнения: 153
mili4ki blagodari vi za savetite no pri men ne6tata sa mnogo slojni ,ne moga da sam spokoina i se opasiavam 4e naistina mi e stanalo fiks ideia Cry,poradi mnogo kofti prejiviavane predi niakolko meseca.Tolko mnogo go iskam znam 4e i pri vas jelanieto e ogromno,i se moli ot vse sarce da si imate malki sladki bebenca. Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Хей, не така! Успокой се! Ако ти се е случило нещо много неприятно по - добре изчакай стерса да мине и отново подновете опитите. Тук има много момичета, които ще те подкрепят.   bouquet

# 19
Трябва ти единствено спокойствие и се опитай да не го мислиш.Срещай се приятели по-често, занимавай се активно с нещо,  а и ако си харесваш работата - отдай й се и не мисли за това.Точно преди година аз и мъжът ми правехме опити и аз бях разочарована , че не е станало още на първия месец!!!След третия месец опити (всеки ден правихме секс) разбрах, че насила хубост не става. Престанах да мисля постоянно за това, зарязах тестовете за овулация, отидохме на море, на планина и просто си правехме хубав секс и естествено стана на четвъртия път и то без изобщо да имам някакви признаци, че съм бременна. Просто си мислех , че пак не е станало, но в никакъв случай не негативно. Разбрах, че съм бременна понеже не ми дойде. Едва дочаках седмия ден от закъснението за да си направя тест. Когато видях двете черти, не можах да повярвам и си направих всички тестове, които ми се намираха вкъщи-може би пет на брой. Всички бяха положителни, макар и някои с по-бледи черти. Обезумях от щастие.Още си пазя лентичките. През цялата бременност бях мн положително настроена и изкарах мн лека бременност, която пожелавам на всички. Ако нямах корем нямаше да разбера, че съм бременна. Сега нашто "меченце" е на 21 дена, изморени сме, недоспали сме, на моменти се изнервям много, боли ме гърба, кръстта и операцията след секциото, но само един поглед от това същество ти стига за да превъзмогнеш всичко. Убедена съм, че всички тук ще станете едни прекрасни мами и ще прегръщате и целувате вашите "меченца". Желая го на всички, нужно е само спокойствие, вяра и любов към човека с когото живеете.


# 20
  • Мнения: 303
Здравейте, и при нас ситуацията е такава. Само, че аз съм доста по-спокойна! Имам 2 бременности, но за съжаление завършили със спонтанен аборт от предишен партньор. Всичко е наред и при мен и при съпруга ми, просто от около година опитваме и не се получава. Търпение и никакви нерви, онзи горе си знае работата! 

# 21
  • Мнения: 55
Здравейте, и при нас ситуацията е такава. Само, че аз съм доста по-спокойна! Имам 2 бременности, но за съжаление завършили със спонтанен аборт от предишен партньор. Всичко е наред и при мен и при съпруга ми, просто от около година опитваме и не се получава. Търпение и никакви нерви, онзи горе си знае работата! 
И ние опитваме от година и веднъж стана, но за кратко , сега май пак е станало, но не бързам да се радвам за да не страдам отново Cry

# 22
  • Мнения: 153
kutinski3  Praynig
Както е казала Кратунка "оня от горе си знае работата"

# 23
  • Мнения: 141

Както е казала Кратунка "оня от горе си знае работата"


дано я знае

# 24
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
kutinski3  Praynig Hug

# 25
  • Мнения: 8
здравеите искам и аз да дам малко кураж на polimimi,тъй като и на мен ми го дават много хора!Мила трябва да вярваме че ще стане и после да си дундуркаме последиците(даи биже baby_neutral)И аз съм като теб и си мисля че ще се спражим с проблема....УСПЕХ НА ТЕБ НА МЕН И НА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 22
Ox momi4eta ne e lesno,no kak da sam spokoina kato postoiano mislia za tova v glavata mi e samo dumata BEBE Praynig

# 27
  • Мнения: 879
Момичета, преди около 2 години, когато започнах с опитите, тогава с друго момче, ми беше като фикс идея, само за това мислех, и плачех всеки път когато м дойде. Сега съм с друг мъж до себе си, и двамата искаме бебе, но си действаме без да се натоварваме излишно, наслаждаваме се един на друг и се надяваме да стане Simple Smile Може би наистина спокойствието е важно, но също така е много важно, човек да е информиран.

# 28
  • Мнения: 141
Информирани сме. И даже тест за овилация сме набавили . Което не пречи винаги, когато минавам в магазина покрай детския щанд да ми се насълзяват очите  Sad

# 29
  • Мнения: 64
Информирани сме. И даже тест за овилация сме набавили . Което не пречи винаги, когато минавам в магазина покрай детския щанд да ми се насълзяват очите  Sad

и на мене ми се случва, вече година опитваме и нищо не става но продължаваме ...

Общи условия

Активация на акаунт