Бъдещи майки Август 2009 - тема №41

  • 12 827
  • 301
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 6
Абе хора, разменете си скайповете и стига вече с тея уговорки във форума. Толкова хора сте от София и никой друг не може да пише вече , че то само за срещите ви се пише.Айде моля ви, съобразявайте се малко...

# 286
  • Мнения: 2 374
Добре бе какво ви пречи в крайна сметка,че се уговарят тук не мога да разбера?Толкова много момичета се отказаха да пишат тука заради това напрежение,защо просто не спрете да се заяждане,какво толкова сте се впрегнали все едно става въпрос на живот и смърт,тия които правиме темите не се оплакваме,но винаги има кой да мрънка за нещо.Айде стига вече.

# 287
  • Мнения: 3 010
Биа, оспамва се темата  Peace хората не пишат тук, защото са обидени от някой. Както се вижда има момичета, които искат да владеят "играта" постоянно и се налагат  непрекъснато. Защо ми се върти, 4е все един потребител внася напрежение  тук  Whistling Все пак някои направо бяха изгонени!

Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 10:19 от Dendy

# 288
  • Мнения: 2 374
Биа, оспамва се темата  Peace хората не пишат тук, защото са обидени от някой. Както се вижда има момичета, които искат да владеят "играта" постоянно и се налагат  непрекъснато. Защо ми се върти, 4е все един потребител внася напрежение  тук  Whistling Все пак някои направо бяха изгонени!
Да не би да имаш мен впредвид? Shocked Изобщо няма такова нещо,напротив дори пиша много рядко точно поради тая причина,че има много напрежение.

# 289
  • Мнения: 6
Добре де, аз не виждам никакъв смисъл да се пълни форума с постове от рода - Аз ще дойда - и аз ще дойда - аз пък няма да дойда - и т.н. това много по лесно и НЕДРАЗНЕЩО става в скайп, да сте видяли тука да се уговаряме Варненки за среща за лекция или за кафе?, не , няма и да видите защото ВИЕ СОФИЯНКИ явно сте властелините на форума и само вашите постове трябва да се виждат. Това е място където трябва да се обсъждат консултации, покупки, проблеми и радости свързани с бременоста ни а не кой с кого ще пие кафенце. #Cussing out

# 290
  • Мнения: 3 010
Биа, оспамва се темата  Peace хората не пишат тук, защото са обидени от някой. Както се вижда има момичета, които искат да владеят "играта" постоянно и се налагат  непрекъснато. Защо ми се върти, 4е все един потребител внася напрежение  тук  Whistling Все пак някои направо бяха изгонени!
Да не би да имаш мен впредвид? Shocked Изобщо няма такова нещо,напротив дори пиша много рядко точно поради тая причина,че има много напрежение.

Не бе мила, ти толкова рядко пишеш и си толкова позитивнааа  Hug стига и ти  Laughing

# 291
  • София
  • Мнения: 2 688
Дю, радвам се, че има още някой, който мисли като мен за пране и гладене.
С първото си е различно, общо взето както Лили го е написала за монетите.

Аси, сигурна ли си, че са контракции. Аз като се понахраня така се опъва все едно верно имам контракции.
Не ми звучи много правилно да си коригираш дозата на лекарството, но ти си знаеш. Нали не са чести, много, болезнени и т.н.
Все пак си го пиеш, може би ако не го пиеш щеше да е много по-начесто това с втвърдяването.

Биа, мисля, че няма предвид теб. Иначе подкрепям това, което казваш.
И аз не разбирам защо да не може да пише никой друг вече, но както и да е.
И бързо да се пълни темата ще пуснем нова.



# 292
  • Мнения: 2 374
Добре де, аз не виждам никакъв смисъл да се пълни форума с постове от рода - Аз ще дойда - и аз ще дойда - аз пък няма да дойда - и т.н. това много по лесно и НЕДРАЗНЕЩО става в скайп, да сте видяли тука да се уговаряме Варненки за среща за лекция или за кафе?, не , няма и да видите защото ВИЕ СОФИЯНКИ явно сте властелините на форума и само вашите постове трябва да се виждат. Това е място където трябва да се обсъждат консултации, покупки, проблеми и радости свързани с бременоста ни а не кой с кого ще пие кафенце. #Cussing out
Както искате карайте се,ако искате дори се сбийте,няма такова нещо като властелини на форума я стига.

Не бе мила, ти толкова рядко пишеш и си толкова позитивнааа  Hug стига и ти  Laughing
Blush Blush Бързо да се изчервя. Joy
Аз чета всеки божи ден,но наистина не ми се пише заради тези неща.Изчезвам на разходка със зверчето. Hug

Сънчо. Hug Ако искаш може да пуснеш новата тема. Hug

# 293
  • Мнения: 3 010
Сънчо, ако си заета мога аз да я пусна  Peace

# 294
  • Мнения: 1
Пуснах я: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=406504.0

Властелинът на пръстените ми е много любим филм, но моля ви стига с тия властелини, не мисля, че някой цели да е властелин или нещо такова.

# 295
  • Мнения: 3 010
Между другото това за властелина е патент на sunbeammm и е много то4но казано, странно защо и тя не влиза толкова 4есто ве4е....  newsm78 а в началото беше много активна, дори и с темите се занимваше?!

# 296
  • Мнения: 1
Да, съгласна съм, че е точно казано, но не мисля, че е умишлено. Характери, емоции, хормони.
Сигурно и на сънбийм и е омръзнало от джанкането тук, като в детска градина сме.
Сънчо съм.

# 297
  • Мнения: 636
А пък на софийската среща съм била обект на  коментари  с моите си изказвания  Joy

Така да мразя това женско интриганстване и сплетничене, че нямам думи. От такива жени в реалния живот бягам като дявол от тамян. Трябва животът ти да е наистина жалък, за да тръгнеш да се занимаваш с другите хора

# 298
  • Мнения: 224
А влизали ли сте при юлките да видите колко е спокен тона и си обсъждат толкова реални и полезни неща.
Той един дразнител е достатъчен да развали всичко. И аз за това влизам тук само да попрочета нещо инетерсно, ама то само със забележки и критики  пълно Shocked

# 299
  • Пловдив
  • Мнения: 67
Dendy тук съм ,но не пиша много явно изразяването на мнение ако не се хареса на някои хора биваш оплют моментално.
Сънчо верно ми е омръзнало  #Crazy

Край на темата!

Общи условия

Активация на акаунт