Бъдещи майки Август 2009 - тема №41

  • 12 847
  • 301
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 241
Привет и от мен. Искам да се включа по следните теми, ако разрешите:  Mr. Green

Шайн, слънцезащитни кремове за бебета не бих ползвала! Достатъчно е то да е на сянка и да не се извежда при високи Т. Гергана започнах да мажа след годинката и то с не много висок фактор.

Сънчо, ще пера с нашия прах дрехите на бебо и няма да гладя. Тео бебе съм ползвала понякога за Гергана, не знам колко е бебешки, но всички петна си оставаха. Персил сензитив според мен е много добър избор.

Козметика ще ползвам на Пенатен, защото съм много доволна - отгледах Гергана с такава. Ще взема душ-гел за коса и тяло, мляко за след баня и крем против подсичане, друго няма да ми трябва. От Хипп също съм доволна, но тях съм ползвала след 2-та годинка.

Хайде лека вечер на всички!  Hug

# 271
  • Мнения: 338
Хайде Добро утро от мен, вие явно още спинкате...
Аз отдавна съм на работа ,и колко пъти ве4е се изнервих... Mr. Green
От няколко дни пия Магнерот 2 пъти по 1 /профилактично ми го изписа/, обаче от в4ера пак едно особено чувство в коремчето, и бебчо много мърда и изпъва... и снощи бая ми се беше втвърдил корема, та мисля сега да си увелича дозата сама 3 пъти по 2 ,/нали няма проблеми  newsm78/ поне няколко дни, и после пак ще си мина на 2х1, тя доки ми каза 4е най много 3х 2 може, а и да ви питам  мога ли да пия и но-шпа заедно с магнерота

# 272
  • Мнения: 3 010
Аси 77 можеш да пиеш но шпа с Магнерота  Peace колкото до дозировката на последното, верно 4е максимума е 3*2, но аз го пия 4*1.

# 273
  • Мнения: 140
Хайде Добро утро от мен, вие явно още спинкате...
Аз отдавна съм на работа ,и колко пъти ве4е се изнервих... Mr. Green
От няколко дни пия Магнерот 2 пъти по 1 /профилактично ми го изписа/, обаче от в4ера пак едно особено чувство в коремчето, и бебчо много мърда и изпъва... и снощи бая ми се беше втвърдил корема, та мисля сега да си увелича дозата сама 3 пъти по 2 ,/нали няма проблеми  newsm78/ поне няколко дни, и после пак ще си мина на 2х1, тя доки ми каза 4е най много 3х 2 може, а и да ви питам  мога ли да пия и но-шпа заедно с магнерота

Аси, аз пих магнерич 4х1, сега сама го намалих на 2х1, защото се надявам да го спирам вече, във вторник на прегледа ще кажат... Но-шпа казаха че може да се пие едновременно, но за всеки случай ги пий с разстояние от няколко часа. Най-добре е да се консултираш с доктора, за да си сигурна и да не се притесняваш  Peace

Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 09:32 от napetia

# 274
  • Мнения: 735
Аси, няма никакъв проблем да пиеш магнерота с ношпа.Аз така съм го пила около месец.Също мисля, че не е проблем да си увеличиш дозата.Това все пак е минерал, а и излишното количество се изхвърля. Можеш да го пиеш една седмица 3х2, после да минеш на 3х1 и накрая на 2х1.Всичко,което ти казах е базирано на това, което ми е казвала моята лекарка. А ти си прецени за себе си.Ако нещо те притеснява звънни на твоя лекар и питай. Peace

Аз смятам да пера дршките на бебето поне до шестия месец с бебшки прах.И всичко ще гладя до годинката със сигурност.Simple Smile

# 275
  • Мнения: 3 010





........ Съжалявам, но и ще "понаплюя" бг медицинските лица.. в Щатите санитарките в болниците са на нивото на нашите професори...

Е, това вече мина всякакви граници Sick.Оставям го без коментар.Много грозно изказване, особено в положението, в което се намираме.Тези хора са се грижили толкова месеци за нас и благодарение на тях скоро ще прегърнем децата си.Надявам се , че си го написала без много да се замислиш, защото иначе ще е много жалко за теб Sad


SmileLikeHeaven мнението ти наистина е много въдушно, без никакъв пълнеж миличка. Ще ти дам пример, мои познати от Щатите дойдоха да направят инвитро тук, щяха ли да бият тоя път, ако лекарите ни не бяха на ниво?!  Верно, че и финансовият фактор изигра роля, но пък моми4ето е в трети месец ве4е бременна.
Нека не се изказваме неподготвени! Да определено има и такива лекари, както си ги класифицирала ти, но да слагаш всички под един знаменател, обиждаше жестоко дори и нас- пациентите  Crossing Arms !

# 276
  • Мнения: 140
Тук заваля силно  Sad
Не знам сега да тръгвам или не...

# 277
  • София
  • Мнения: 2 705
Пратете ми някой мобилен на лични, много моля.
Щото аз ще дойда, но ще е към 11 и 30, а до тогава ще сте седнали някъде.
Може в Онда срещу руската църква например.
Яна няма да дойде, а аз имам само нейния телефон.

# 278
  • Мнения: 5
Петя и аз тъкмо мислех да тръгвам
Кажи ако си още там какво реши

# 279
  • Мнения: 140
Пратете ми някой мобилен на лични, много моля.
Щото аз ще дойда, но ще е към 11 и 30, а до тогава ще сте седнали някъде.
Може в Онда срещу руската църква например.
Яна няма да дойде, а аз имам само нейния телефон.

Ако дойдеш в 11:30 и аз ще дойда, дотогава се надявам да спре да вали! Телефонът ми е 0889416293. Има го и на първа страница Wink

# 280
  • Мнения: 140
Петя и аз тъкмо мислех да тръгвам
Кажи ако си още там какво реши

Ами мисля малко по-късно да се видим, хайде в 11:30, тъкмо да светне малко. Ще звънна на Руми-имам й тел. На другите за съжаление ги нямам...

Много ме хвана яд на времето, очертаваше се днес да се съберем повече момичета  Cry

# 281
  • Мнения: 1 569
Добро утро мами!  Hug

Петя, Джими Би
, за съжаление познаха всички тв прогнози, които изгледах Sad И за съжаление аз няма да дойда, тъй като вече гледам и да не карам колата (мислех с трамвай, но в този дъжд просто ще пропусна). Надявам се ако решите вие да отидете да не ми се сърдите и да ме извините - това ми е първият път, в който ще пропусна срещичка  Flutter Да знаете днес го дават чак следобед да изгрее слънце...

Джема: честити ти нови придобивки мила, със здраве да си ги ползвате с бебка  Hug

Абе момичета нали всеки има право да изразява всякакво мнение, дори то да дразни? Защо сега пък СмайлЛайкХевън нападнахте?  newsm78  Laughing Учете се от мен, аз вече не се дразня, а слушам детски песнички по препоръка на Сънбийм  bowuu Laughing Mr. Green

Последна редакция: чт, 18 юни 2009, 09:45 от yana-sladurana

# 282
  • Мнения: 140
Ами с риск от спам съобщения (да ме извинят модераторите) кажете да ходим или се отказваме?

А може да го отложим за утре, след лекцията на 9 месеца, обикновено сядаме някъде с момичетата, та ако има и други желаещи да се съберем

# 283
  • Мнения: 5
Аз отивам, а ако няман никой щен се разходя и в 11.30 пак ще пробвам  Simple Smile
Айде чао за сега

# 284

Общи условия

Активация на акаунт