Като Ема няма втора, вече кака е на Нора - Априлчета'06

  • 12 903
  • 260
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 605
Добро да е!

С последните глътки кафе ви пиша преди да тръгнем към супера. В неделя нищо не работи тук, а хладилника ни е празеееен.....  ooooh!

Впечатлениета ми от БГ са по-добри, отколкото очаквах, но аз нали не очаквах много  Laughing Направи ми впечатление, че шофьорите стават малко по-спокойни в задръствания и дори видях как спират пред зебри. Е, единични случай, но имаше  Laughing Това е положителното. Но иначе, за съжаление, народът като че ли все повече се изменя и все повече млади хора мислят за емиграция, което е тъжно (съдя по братовчедката и доведения ми брат).  Sad

# 16
  • Мнения: 2 631
Laughing Тя Надето само да роди, че и име да измислят - заглавието веднага ще бъде готово  Hug

Снощи имахме приятна и неочаквана среща с Лекса и Криско  Hug
А тази сутрин детето ми орева света, добре, че поне не се тръшкаше по пътя, стигнахме до входа на градината и каза - "а сега обратно, мамо". Естествено, че спря в момента, в който излязох от групата... Rolling Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 341
Честита рожба на Тина! Да й е жива и здрава! Simple Smile
Наде, да не би да учиш в УНСС? Защото там са характерни с "доброто" отношение към студентите...

# 18
  • София
  • Мнения: 3 390
Малеее,откога не съм влизала и писала.... Embarassed Embarassed Embarassed
2 теми съм изпуснала, ужас!!!
Тинче, честита рожба!!!МНого да ви радва, весело детство и много късмет в живота! Heart Eyes  bouquet
Абе,мацки, къде има снимки от пленума?Искам да ги видя!!! Hug

# 19
  • Мнения: 2 631
Бюти, спешъл фор ю  Hug
моите са тук

# 20
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Бюти, заповядай, мила - http://picasaweb.google.bg/eliza3107.2/Plenum2009#

Как сте вие?

# 21
  • Мнения: 1 027
Добре че е Смин  ooooh! Седя си в старата тема, пиша си сама и това си е бременски мозък  Mr. Green

asjuta, как позна...!?!? Точно там съм, но до момента отношението на всички преподаватели беше невероятно, даже на едната жена ходих в работата й на изпит, защото освен преподавател работи и в ЗК. Затова останах изумена в неделя, но м.....а му в неделя ще ходя с моя си курс  Crossing Arms

Татянка, чакаме много разкази и снимки от БГ  Grinning

Страхотно е заглавието   bouquet

Мъжа ми се майтапи, че бебето не иска да излиза, защото още си няма име  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 7 605
А бе Наденце, нали писах малко по-горе  Laughing Снимки почти не правихме  Sad

# 23
  • Мнения: 1 284
Честито бебе на Тина, много хубаво име   bouquet
Наде и аз те чакам с нетърпение вече, не се ядосвай на тия смотаняци  Shocked
При нас нищо ново  Heart Eyes

# 24
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844
Момичета, тези, които бяхме на Усоето - имам питанка -
от втората вечер останаха едни 12лв., заради които ще се карам с някои хора(те си знаят). Имате ли нещо против да ги преведа по сметка на детенце, където има нужда?
Нямам конкретно дете предвид, просто питам. Ако сте съгласни и някой има предвид някое дете - пишете ми, моля ви. Praynig

# 25
  • Мнения: 1 027
А бе Наденце, нали писах малко по-горе  Laughing Снимки почти не правихме  Sad

Това вече съм го видяла, но за толкова време в БГ само с два реда няма да се разминеш  Crossing Arms

# 26
  • София
  • Мнения: 3 648
Надето - бременна, аз - изкуфяла, та и аз си пиша в старата тема. Ей сега ще се копи-пейстна от там:

Тинче, честита ти дъщеричка! Много, много щастие и пожелавам!

Наде, не се ядосвай, не ебило писано. АЗ като бях бременна с Мати щях да съм на изпит на 2-ри април, ама по обясними причини не отидох. После се явявах сама и беше много по-лесно, отколкото на другите.

# 27
  • Мнения: 7 605
А бе Наденце, нали писах малко по-горе  Laughing Снимки почти не правихме  Sad

Това вече съм го видяла, но за толкова време в БГ само с два реда няма да се разминеш  Crossing Arms

Ами с 2 пъти болно дете не сме обикаляли много  Sad

# 28
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Хайде в новата Нори-на тема.  Laughing

Наде, и вие ли сте без име.... Голям проблем и за нас. Пуснах анкета в имена, но дори и тези, които имам предвид, не са ме "грабнали" особено. Да го кръстя Иво (както Юлче предложи  Mr. Green ), ма нали Дани е и Иван.

Днес - голям рев в градината, втора седмица, а и понеделник, очакваше се. Влачи една кашлица през нощта, ама друго му няма, та не го броим за болен. Все пак имахме почивка от градински вируси 4 месеца. 


# 29
  • Мнения: 7 605
Бубке, зарадих теб отидох в подфорум Имена, да знаеш  Laughing  Само да ти кажа, че имам далечен братовчед в Мичиган, който се прекръсти и сега е Боян. Никакви трудности с произношението нямат ни в Трой, ни в Лондон където живее сега  Wink

Общи условия

Активация на акаунт