Като Ема няма втора, вече кака е на Нора - Априлчета'06

  • 12 901
  • 260
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 766
Бубка, и аз сега ще се разходя до там. Симончето можеше и да е Бояна, така че преполагам за кое ще гласувам.

Да ви се оплача, тя вече е с диагноза бронхопневмония Cry

# 31
  • софия
  • Мнения: 756
опс....да не ви изтърва
ние сме вече по-добре. спряха да излизат  нови пъпки...няма Т...към оправяне вървим явно

# 32
  • Мнения: 71
Тина, честита рожба  bouquet.Да расте здрава и много щастлива за радост на цялото семейство.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Янче, дано скоро се оправи малката сладурка  Hug
Жени, радвам се на добрите новини! То и нас ни дебне зад някой ъгъл пустата му шарка..
Бубка, аз исках моя звяр да се казва Боян, но една позната ме изпревари и ми се видя тъпо да се повтаряме. Името е супер според мен.

# 34
  • Русе
  • Мнения: 785
Добро утро!

Ау, Бубс, ще те изядем, ама Боян/Бояна е традиционно име в нашата фамилия и много, много любимо!  Heart Eyes
Жалко, че с мен се затри (че съм единствено момиче), а братовчед ми Боян почина, оставяйки и той една дъщеря само... Cry

А мъжа ти как се казваше? Wink

Черепахче, от къде таз пневмония? Shocked Да се оправя бързо бонбонката! Praynig

Жени, радвам се, че се оправяте вече  Hug, аз, като Красето, съм пак в очакване  Confused - днес видях, че групата на Диди е под карантина... ooooh! - ако ми се изшари за морето, ще се гръмна!  Sick

# 35
  • Мнения: 2 631
Янче, много неприятно, но дано бързо се оправя!  Praynig

Аз пък съм изненадана колко популярно е Боян/а!?  Thinking

Бубка, ти нали си Боряна ... със син Боян, получава се закачка, да! Wink Ти не ми отговори, какво е "прокурорска" възраст!? Thinking

Бабъл, аз май нямам нищо общо с тез пари, та затова не вземам отношение.  Blush

Надето днес не се е разписала!?
Praynig

Последна редакция: вт, 16 юни 2009, 09:40 от envia

# 36
  • София
  • Мнения: 3 648
Добро утро!
И в нашата градина имало шарка, но не в нашата група, а някъде си и се съмнявам, че се брои. То Лора, когато имаха в грепата едвам хвана, пък какно остава в някоя си група да има и да очаквам. да не говорим, че веднъж игра с едно дете в парка до 8 часа и като се прибрали мйка му видяла, че се е изшарил. И Лора не хвана тогава.
Боян е хубаво име - означава боец или нещо от тоя сорт.

# 37
  • Мнения: 2 149
Обадих се на Надето, изнервила се е , после ще се разпише. Няма да я притеснявам повече, че изглежда нейното нетърпение и с нашето клюкане й идват вповече  Hug
Яна,  много неприятно е да ти е болно детето, поне ние добре го разбираме. Дано бързо се оправя, или ако не е бързо, колкото ти се иска, поне да е сигурно!
Тони е в лятна ваканция и не ходи на градина, та се надявам шарка да не лепне от някъде, но вчера в парка такава игра му удари с куп деца, че то от шарка не сме застраховани.

# 38
  • София
  • Мнения: 1 531
Аз цяла нощ сънувах, че съм болна от шарка. Нали само за това си мисля. В понеделник трябва да тръгваме към морето, а не смея още да си го помисля и да стягам багаж, че съм още в срока на карантината.

Бързо оздравяване на Симонка. Hug

Нуни, как е Янчето.

# 39
  • София
  • Мнения: 958
Добр'утро!   food010

Янче, що така я закъсахте?! Sad Дано оздравява бързо Симонката!  Hug

Бубс, фаворитът ми е Самуил, звучи ми много величествено, а и не е често срещано не, че това те притеснява, де. Боян също е страхотно име  Peace
Наденце, а вие какво още се мотате, решили сте да държите родата в напрежение до последно, а?  Wink

Нещо взеха малко по малко да привършват бременлийките; кой ли ще е следващото попълнение?!  newsm78

И ние я чакаме баба шарка, дано да я хваща по-скоро, че ми писна все да съм в очакване.

Бабълче, нямаме против, разбира се! Даже може да направим едно кудкудяк-парти и да съберем още. Какво ще кажете за женска сбирка преди да са зачезнали всички по морето?

# 40
  • Мнения: 2 149
Ами кажете кога и на драго сърце ще се опитам да дойда! Hug

# 41
  • 2 етажа над тавана
  • Мнения: 1 844


Бабълче, нямаме против, разбира се! Даже може да направим едно кудкудяк-парти и да съберем още. Какво ще кажете за женска сбирка преди да са зачезнали всички по морето?

Съгласна съм, Ренка, ако решите да е тези почивни дни сбирката аз ще пропусна, че ще пътуваме, но иначе съм навита. Идеята да съберем още парички е страхотна.

Янче, милата Симонка, с какво я лекувате? Предполагам , че сте на АБ, но да питам все пак. Hug Бързичко да се оправя Praynig

# 42
  • Мнения: 3 205
Какво ще кажете за женска сбирка преди да са зачезнали всички по морето?

Ако не е тази събота / неделя, няма да ме хванете  Blush Много съм навита! Иначе ще съм в София пак чак средата на юли.

Янче,  Hug Дано оздравява бързо милата Симона. Вкъщи я гледате, нали - не е в болница?

# 43
  • Мнения: 7 605
Добро да е  Sunglasses

Ееее, я кажете, кой къде ще ходи на море  Sunglasses И след морето кликнете подписа ми и оставете едно мнение  Wink

Янче, от къде тази бронхопневмония?  Sad Дано Симонката бързо се подобрява  Praynig Рая и тя  Hug

# 44
  • Мнения: 766
В къщи си е, на Клацид и доки ще я слуша през ден. Дано това подейства. Иначе започна с яка кашлица, вчера вдигна и висока температура. Правиха и снимка и кръвни иследвания и така.  Не знам от къде се взе.
Здраве на всички и изпълнени морски планове пожелавам!

Общи условия

Активация на акаунт