Как да ги разделя?

  • 10 776
  • 143
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 142
Моята идея е: намери някой приятел дето да не му пука с лъскава количка и кинти, да се завърти около каката,  да следва няколко дни плана,  на заведение, в леглото, на заведение в леглото ( и някоя дрънкулка от магазина за един лев да и подари, ама лъскава да е) и после шута и това е. Пък нащо момче да си отваря очите малко, нали уж е начетен, то бива майсторка ама чак пък толкова, да вземе да дава уроци най- добре в тия времена партията е важна  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 46 667
... Собствен апартамент на „Григор Вълкович” ...


Да не е на "Георги Вълкович", ако съм в грешка, прощавай, селянка съм и не познавам София  Rolling Eyes

# 77
  • Мнения: 35
Там, ще да е някъде около канала  Grinning от където се пръкват аристократите в България  Grinning

# 78
  • Мнения: 24
Мале, каква злоба...по-спокойно бе хора! Не го удряйте на селска чест  Hug

П.С. Георги е, много ясно....даже е доктор! Благодаря за конструктивната забележка.

# 79
  • Мнения: 35
Мале, каква злоба...по-спокойно бе хора! Не го удряйте на селска чест  Hug

П.С. Георги е, много ясно....даже е доктор! Благодаря за конструктивната забележка.
Ние не за друго, ами като си "идеме" на наше  село да се "фалим" че живеем там. Да не "обръкаме нещо" че срааааааам голям

# 80
  • София
  • Мнения: 622
Намерете знойна софиянка от "Ангел Кънчев" за инбридинг и стабилизиране на кръвната линия. Така и твоите потомци ще имат достойн партньори за по чашка.

# 81
  • София
  • Мнения: 1 129
Това с раздялата е трудничка работа. Познавам жени с такъв манталитет и да знаеш спирачки нямат решат ли ,че това е техния лотариен билет. Приятелят ти сам трябва да осъзнае. Добре че апартаментът му е наследствен,та няма опасност някога на улицата да остане.Късмет!

# 82
  • Мнения: 24
Темата придоби традиционната комплексарска насока на междукласовите и софийско-селските противоборства....драскайте си, не ми пречите  Peace
Познавам както наркомани от жълтите павета, така и много стойностни, ерудирани и културни хора, родени на село. Въпросът ми беше как да разкарам тази простакеса, без да нарушавам закона.

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 2 500
Аз пък искам да те попитам: какво значение има сплесканият задник, лошата кожа и носа на дамата- какво значение за теб ?
Нямаш моралното право да разваляш щастието им. Друг е въпросът, ако той самият се разочарова от нея и се разделят.

# 84
  • Мнения: 5 370
Темата придоби традиционната комплексарска насока на междукласовите и софийско-селските противоборства....драскайте си, не ми пречите  Peace
Познавам както наркомани от жълтите павета, така и много стойностни, ерудирани и културни хора, родени на село. Въпросът ми беше как да разкарам тази простакеса, без да нарушавам закона.
Бих ти препоръчала да следваш сцената от "Хубава жена", в която нея я заведоха в луксозен ресторант.....и тя не можА да се справи с консумирането на морските дарове. Mr. Green

Или завъртете някакъв интелектуален разговор, от който да станат видни предпочитанията и към сръбско/гръцко/чалга.....

# 85
  • Мнения: 5 468
3 месеца връзка... Ще им мине тръпката и без ти да се бъркаш  Tired. В момента е влюбен в нея и каквото и да правиш, все тая... най-много да се отчужди от теб. Потрай още няколко месеца и ще се разделят,... както се случва обикновено.
Обикновено като двама човека не са от една среда... бързо проглеждат.

# 86
  • Мнения: 1 505
Аз само да ти кажа,че четеш избирателно,дали са ти доста съвети вече,а ти май не им обръщаш внимание,я си препрочети темата.

# 87
  • София
  • Мнения: 7 219
Цитат на: Не тази вечер, Жозефина!
...Или завъртете някакъв интелектуален разговор, от който да станат видни предпочитанията и към сръбско/гръцко/чалга.....
Като в допълнение я напиете.
Тогава вероятно ще имате реални шансове да се полюбувате на "некласност", че и на някой кючек  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 15 619
Ако момичето е точно такова, каквото го описваш, нямаш шанс да сполучиш в намеренията си.
Пък и доколкото разбрах, става въпрос за интелигентен, млад мъж, от сой. Би следвало да може да си използва главата по предназначение. Не е ли малко обидно, друг да се опитва да мисли вместо него!?


 

# 89
  • София
  • Мнения: 622
Темата придоби традиционната комплексарска насока на междукласовите и софийско-селските противоборства....драскайте си, не ми пречите  Peace
Познавам както наркомани от жълтите павета, така и много стойностни, ерудирани и културни хора, родени на село. Въпросът ми беше как да разкарам тази простакеса, без да нарушавам закона.
Mr. Green С много неща съм съгласна тук- примери около мен и във форума- бол.
Спомена, че тя се е държала настойнически и арогантно с него. Всякакви ваши намеси няма да бъдат нищо по-различно. И на вас какво ви трябва- приятел или празна шамандура, която само чака някой да я заклати в правилната посока?

Общи условия

Активация на акаунт