Отговори
# 15
  • Мнения: 99
catnadeen абсолютно си права. Няма проблем ако се съгласят да приемат майката при бебето. Но обикновенно това го правят след като извадят бебето от кувьоза. За това казвам да пита д-р Симов кога ще извадят бебето от кувьоза и може ли да я приемат при него. Стаята за майките в която аз бях с бебчето си е след основен ремонт, много чисто, уютно, със санитарен възел с баня, телевизор и хладилник. Дано да я вземат при бебчето Praynig

# 16
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
дано!
а бих казала следното - сина бе само 3 дни в кувьоз, но повярвайте ми - ако трябва и на палатка щях да живея за да бъда с детето си
вярно не знам колко се уморява човек да чака с месеци...но с месеци ходихме по рехабилитации - нямаше нещо, което да ме спре!

# 17
  • Мнения: 118
Здравейте,на нас скоро ни предстои преместване от неонатологично отделение в майчин дом Бургас.Вече сме 970 г  Grinning и ще растем още в майчин дом,но и наидея си нямам що за място е това и колко кадърни са лекарите там  newsm78.Ако някой знае ще съм благодарна,ако сподели.  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 685
Жоро ,беше в "майчин Дом "два месеца.
По-онова време  Д-р Филипова беше там, дано още е. Peace
Невероятен човек, и специалист Peace  Галина,стискам ви палци Praynig

# 19
  • Мнения: 6
Искам да споделя с вас, че от 14 юли сме си в къщи и сме вече 4 кг. Засега всичко е наред при прегледите при неонатолога, очния и ортопеда. Хранихме се с Аптамил комфорт 1, после с Аптамил 900 гр., а сега сме на Фризо 1. Не знам вече кое мляко да купувам. Някой ако може да даде съвет.
Предварително благодаря.
Миси, как е твоето детенце?

# 20
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Кари, чудесни новини!!! Браво на бебо, все така здравички да сте! Относно Фризолака, аз лично съм на мнение, че няма по-лошо мляко. Аптамил или Лактана е добър избор. Но ти си се консултирай и реши   Hug

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 1 014
Искам да споделя с вас, че от 14 юли сме си в къщи и сме вече 4 кг. Засега всичко е наред при прегледите при неонатолога, очния и ортопеда. Хранихме се с Аптамил комфорт 1, после с Аптамил 900 гр., а сега сме на Фризо 1. Не знам вече кое мляко да купувам. Някой ако може да даде съвет.
Предварително благодаря.
Миси, как е твоето детенце?
Щом всичко е наред, по-хубаво от това няма. А защо сменяш млеката?

Общи условия

Активация на акаунт